öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Ohooo sen pwrili koske geldin gecen sezon superdi yayiliyorduk resmen.bu sene elemanlarin cogu kayip bizim ciftlik terkedilmis satoya dondu.
Gelin tabi kava olmayan tek topictir belki burasi:KK66:
Ask,ihtiras,entrika hepsi burada
Yaa bayıldım mükemmel bir yer burası mükemmel bir enerji var burada :KK70:

Ne zaman geldi en son :KK70: başlık Mart'ta açılmış da Yeni yıla da girdik.yani :))
Dizilerin sezona firdigi arada bizde sezon yaptik yeni bolumler cikalida bi hafta oldu iste agir aksak ilerliyo ama gecen yil gunluk dizi modunda milim milim ilerliyodu simdi oyle degil tosbaga hizinda ilerliyorlar

Ulan facede stalka devam ediyordun bi tane bodur vardi adini bile hatirlamiyorudm arkadaslarin arkadaslarini dikizlwrken buldun oglan zengin olmus nasil olmus hicbi fikrim yok karisida bakbak bitmiyor karisinin omzunda kalmis:KK66:
Mafya babasi gibi bmwsind epozlar vermis bizim bodur:KK66:
Simdi bunu niye anlattim hic bir fikrin yok:)

Ulan facede stalka devam ediyordun bi tane bodur vardi adini bile hatirlamiyorudm arkadaslarin arkadaslarini dikizlwrken buldun oglan zengin olmus nasil olmus hicbi fikrim yok karisida bakbak bitmiyor karisinin omzunda kalmis:KK66:
Mafya babasi gibi bmwsind epozlar vermis bizim bodur:KK66:
Simdi bunu niye anlattim hic bir fikrin yok:)
Bende diyom nerede kaldi valla o kadar yalnizim ki stalklayacak kimsem yok dusunuyorum dusunuyorum aklima kimse gelmiyo ama en son ilk okuldaki hemen hemen tum uyelerin evlenmis oldugunu gorunce evde kaldigima iyice kanaat getirdim sahi acaba siniftan bekar kimse kaldi mi

Dizilerin sezona firdigi arada bizde sezon yaptik yeni bolumler cikalida bi hafta oldu iste agir aksak ilerliyo ama gecen yil gunluk dizi modunda milim milim ilerliyodu simdi oyle degil tosbaga hizinda ilerliyorlar
Yalnız yine sezon finali gelicek okulların kapanmasına az kaldı :/

Bende diyom nerede kaldi valla o kadar yalnizim ki stalklayacak kimsem yok dusunuyorum dusunuyorum aklima kimse gelmiyo ama en son ilk okuldaki hemen hemen tum uyelerin evlenmis oldugunu gorunce evde kaldigima iyice kanaat getirdim sahi acaba siniftan bekar kimse kaldi mi
Kaç yaşındasın ki.

Yaa çok merak ettim neler olduğunu :KK70: ama 300 sayfa nasıl okunacak :KK70:
Ozet geceyim.
Hoca efendiyi ayartma entrikalarimiz var.
Onun disinda geyik var ben mustafa kocala evvekahir cemiyeten biriyke evlenip cemiyet muzaodelerinde boy gosterme hayallerimiz var:KK66:
Takriben 156.ve ilerleyen sayfalarda mevcut olmali

Eki Görüntüle 1808080

ipeqbojuqu ipeqbojuqu kòz bak bize yalı bakıyom
Bu benim ki 96 yasinda 4 katli her katinda 7 oda varmis iste zemin katla falan ayiptir soylemesi takriben 30 oda falan ediyor :cool: artik denize nazir oturur mokamisi icer müzayededen aldığımız enfes parcalari birbirimize gosterip cemiyettekilerin dedikodularini yapariz:KK70:
Hersey bu hayyalle basladi sonra suya dustu;/

Ozet geceyim.
Hoca efendiyi ayartma entrikalarimiz var.
Onun disinda geyik var ben mustafa kocala evvekahir cemiyeten biriyke evlenip cemiyet muzaodelerinde boy gosterme hayallerimiz var:KK66:
Takriben 156.ve ilerleyen sayfalarda mevcut olmali
Yalilara giderken ev hediyesi goturecegimiz borcamlardan yalinin bahcesinde viskilerimize püskevit batirmamizi atlanusin

Bide muzayedelerde el kadar aynalara lux daire parasi vereceydik ya yaslanmissin kiz sen herseyi unutuyon

Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti biz ensesi kalın godoman sınıfından olunca 657nin bir önemi kalmaz:KK66:
sendikal faliyetlerede hatta o parktaki teyzelerede:KK66:
ben şeyle evleneyim ali kocla oldu mu o tam bilmiyorum da yaşıyorsa onunla evleneyim sende bul kendine ceemiyetten biini:KK66:
Evvel nostalji yaptimda en cok guldugum senin su cevabin olmustu
Kız felaket tallalı gibi olmayimda sanirim bi kac ay evvel hakkin rahmetine kavustu yaslida degildi ama iste

Ama dert etme buluruz sanada cemiywtten birini

Artik o 657 den gelin arayan teyzelerinde parklarda gunesten beginleri kaynasin :confused:

Lmnt de is yok ben ali kocla evlenecegim yalinin bahcesinde hediyesiz gelmeyin yolarim:KK66:
lmnt uyudu herlade:KK66:
Cemiyete rezil olmak mi:eek:aslaaa

Bende giyonemiyom ama hissedirorum icimde cok elit bir ruh var
Icimozdeki o elit kisilikleri cikarip hediye paketi gibi kahvaltıya inicez :kk77:

Ondan sonrada manolya severler dernegine gidip cemiyet arkadaslarimizla bulusup dunyayi kurtaricaz

Sonra o yorgunlugunun üstünede SPA ya gideroz artik
Borcamla gelirmisiz ev gormesine:KK70: millo hediye nede olsa

X