öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Bak gittikce duzgun seyler uyduruyorum:deli:
Bir fikrim daha geldi:nazar:
Desinki hoca efendi birsey duydum dogrumu sizden hiccc beklemezdim:63:
hoca efendi-ne duydunuz lmnt hocam
lmnt-sanane
Hoca meraktan kudurusn eve gidincede arar ne duydun soyle diye:duduk:
Boylece hoca efendinin beyni lmnt ile meakul olacak:halay:
Buda olabilir

Bi akşam on civarı ortmni arasın korkmuş telaşlı sesi titrek hocam biri camına taş attı çok korkuyorum.kimi aricami bilemedim polisi arasammortalik karışır adım çıkar uhuuuuu desin
Hatta desinki aloo polis bey hocada ne oldu hocam benim hoca efendi der.
Lmnt de ben karakolu aradim aen nerden ciktin kapat telimi meskul etme desin:deli:

Bak gittikce duzgun seyler uyduruyorum:deli:
Bir fikrim daha geldi:nazar:
Desinki hoca efendi birsey duydum dogrumu sizden hiccc beklemezdim:63:
hoca efendi-ne duydunuz lmnt hocam
lmnt-sanane
Hoca meraktan kudurusn eve gidincede arar ne duydun soyle diye:duduk:
Boylece hoca efendinin beyni lmnt ile meakul olacak:halay:
Biz zaten bu harika fikirletrimiz sayesinde evde kaldik

Ben unvdeyken birinden hoslaniyordum ama utaniyorudm anlar diye cocuga surekli gider yapiyodum sonra oglan geldi bana acildi senden hoslaniyom dedi bende sen ne bicim arkadassin nasil hoslanirsin hani biz arkadastik nazlican bedirhan suphiydik tuuuu suratina dedim bidaha konusmamistim .
Ben eskiden daha deliymisim:KK66:
Ondan evde kaldim galiba sonunda cozdum

Ben unvdeyken birinden hoslaniyordum ama utaniyorudm anlar diye cocuga surekli gider yapiyodum sonra oglan geldi bana acildi senden hoslaniyom dedi bende sen ne bicim arkadassin nasil hoslanirsin hani biz arkadastik nazlican bedirhan suphiydik tuuuu suratina dedim bidaha konusmamistim .
Ben eskiden daha deliymisim:KK66:
Ondan evde kaldim galiba sonunda cozdum
Eselesek daha neler cikacak ben niye bilmiyirum bunu

Not: iyi halt ettin

Eselesek daha neler cikacak ben niye bilmiyirum bunu

Not: iyi halt ettin
He kiz iyi halt ettim ben ondan kaldim zaten .
Eskiden hayranlarim cohhtu:KK14:
Ne eglenceli kizsin diyorlarsi ben eglenilecek kiz degilim bayim diyordum:kahve:
Yurdu arayan hayranlarima ben sizin bildiginiz kizlardan degilim namussuz sapiklar diyordum:KK45:
Ah ulen hey gidi genclik:işsiz:
Lmnt evd ekalmak kader degil hoca emmiyi ayart yoksa dugunune gider halaya dururusun:halay:

Ay valla o kadar cok koca hali ettik ki benim sayfada habire reklam olarak islami evlilik sitelwrinin rekkami var

Ne eglenceli kizsin diyorlarsi ben eglenilecek kiz degilim bayim diyordum:kahve:
Yurdu arayan hayranlarima ben sizin bildiginiz kizlardan degilim namussuz sapiklar diyordum:KK45:
Lmnt evd ekalmak kader degil hoca emmiyi ayart yoksa dugunune gider halaya dururusun:halay:
Off:olamaz: kavgada soylenmez

Neyse benimkimin halayi coktan cekilmis bak ben uzulmeyeyim siz halinize uzulun

X