öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Kız olayın özeti su bu hatun kişi okuldaki bi arkadaşından hoşlanıyor bunlar ilk sadece bakisiyirlardi sonra aralarına fesat biri girdi bir süre birbirlerine trip attılar boş boş sonra arkadaş gibi oldular beraber okula gidip geliyorlar ama hala ikisindede icraat yok şimdi biz bunların arasını nasıl yapariz
Anladim simdi kuzum,bence madem bakisma trip vs var ortada duygular var o zaman sadece ilk adimi atan yok:))
benim aklima bir cinlik geliyor ama durbakalim ne diyeceksiniz:KK53:
Simdi konu sahibi genelde hangi saatlerde onunla ayni ortamda oluyor?
Diyorumki onun yanindayken birisi onu arayip dinlesene numarasini gizleyip rahatsiz etsin yani:KK48:beyimizin yaninda kizimiz soylensin biraz off bu kim boyle vs:KK53:diyorumki acep beyimiz nasil karsilicak ?kiskanirmi? yoksa hicmi orali olmaz tepkisini olcmek maksat nasil olur kizlar:KK54:

Anladim simdi kuzum,bence madem bakisma trip vs var ortada duygular var o zaman sadece ilk adimi atan yok:))
Diyorumki onun yanindayken birisi onu arayip dinlesene numarasini gizleyip rahatsiz etsin yani:KK48:beyimizin yaninda kizimiz soylensin biraz off bu kim boyle vs:KK53:diyorumki acep beyimiz nasil karsilicak ?kiskanirmi? yoksa hicmi orali olmaz tepkisini olcmek maksat nasil olur kizlar:KK54:
O fransiz erkekleri icin uygun olabilir bizim turk erkekleri cok asigi var zaar deyi yol alir buyuk ihtimal

Ben tuttum.bu fikri.

Kizlar benim.koca bir kere turk fransiz degil:-)
Bu fikiri soyledim cunku tecrubeyle sabitte ondan:)ayni plani kizkardesime uyguladik oda ogretmen bir yildir tek bir adim bile atmadan konu sahibi gibi bakisip duruyorlardi:))
Kizcagiz yardim.et delirecem.dedi bende bu fikri yapalim dedim yemin.ediyorum bir senede acilamayan adam bir hafta icinde askini ilan etti:-)
Kizkardesim ciglikcigliga aradi beni sevincten sayende adamin dilini cozdum diye:)

Oyy içim şişti kızlar. Benimkine mesaj attım proje işi kaldı belgeler bende kaldı diye. Beraber gidelim ama hiç boşluğum yok sozlesmeliyim ya hep doldurdular dedi ben gideyim ama senin imzan lazim olursa napcaz dedm haftasonunda mi yok dedim kurs var dedi. Olmadi sen git ben de ararım konusurum dedi olmazsa izin alırsın 1 saat okuldan dedim olmadi oyle yaparızdedi :KK43: ders saatlerini arttırdilar bulusma sansimiz da pek yok artık bahanelerle :KK43: deprresssssyondayimmmm unutuldummm amanınnn :'(

X