öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Kizlar benim.koca bir kere turk fransiz degil:-)
Bu fikiri soyledim cunku tecrubeyle sabitte ondan:)ayni plani kizkardesime uyguladik oda ogretmen bir yildir tek bir adim bile atmadan konu sahibi gibi bakisip duruyorlardi:))
Kizcagiz yardim.et delirecem.dedi bende bu fikri yapalim dedim yemin.ediyorum bir senede acilamayan adam bir hafta icinde askini ilan etti:-)
Kizkardesim ciglikcigliga aradi beni sevincten sayende adamin dilini cozdum diye:)

Valla ben Mazef Mazef in yalancisiyim o fransiz takiliyo dedi ama bence o sapik isi sakat is ya eski sevgilisi yada gizli hayranlati falan diye dusunurse

Ya hocaefendi anadolunun bagrindan kopmus bir yigidoysa ya ters teperse ne halt edeceniz

Durun baska fikir geliyor hazirmisiniz:deli:
Kosup arkasindan salisin:KK53:
Ya da evinin ziline basip basip kacsin:KK45:
En olmadi ogretmenler odasinda kavga cikarsin hoca efendi kimin tarafini sececek:KK11:
Nasilim resmen japon zekaliyim degilmi:63:
Bence sen beynini da fazla yorma canım senin fikirlerin bizi asar:KK48:

Durun baska fikir geliyor hazirmisiniz:deli:
Kosup arkasindan salisin:KK53:
Ya da evinin ziline basip basip kacsin:KK45:
En olmadi ogretmenler odasinda kavga cikarsin hoca efendi kimin tarafini sececek:KK11:
Nasilim resmen japon zekaliyim degilmi:63:
Evet arkasinsan sarilsin sobrada bi tektas takip evlenme teklif etsin en güzeli

Valla ben Mazef Mazef in yalancisiyim o fransiz takiliyo dedi ama bence o sapik isi sakat is ya eski sevgilisi yada gizli hayranlati falan diye dusunurse

Ya hocaefendi anadolunun bagrindan kopmus bir yigidoysa ya ters teperse ne halt edeceniz
Ters teperse iki gün sonra napar biliyormuş telefon sapını karakola gidip söyledim ordaki komser aradı ondan beridir aramıyor der

Bence sen beynini da fazla yorma canım senin fikirlerin bizi asar:KK48:
Ya niye ne guzle fikir uretiyom bi tarafimdan:deli:
Bu sefer kesin buldum hoca efendiye desinki gece yarisi zilim caldi baktim ayak sesi duydum sonra bir bogurme sesi:KK17: hemen kapiyi kapatip salona kosup yuz ustu kanepeye uzanip agladim korkudan yalnizlik cok zor soyle aslan gibi guclu,karizmatik orta karadenizden bir aslan yarimiz yokki bizi korusun desin:KK58:

Bu sefer kesin buldum hoca efendiye desinki gece yarisi zilim caldi baktim ayak sesi duydum sonra bir bogurme sesi:KK17: hemen kapiyi kapatip salona kosup yuz ustu kanepeye uzanip agladim korkudan yalnizlik cok zor soyle aslan gibi guclu,karizmatik orta karadenizden bir aslan yarimiz yokki bizi korusun desin:KK58:
Koptum burda:KK70:ucuk ama olabilir

Allah iyiligini versin sesli sesli guldum simdi babam noluyo diyecek

Bi akşam on civarı ortmni arasın korkmuş telaşlı sesi titrek hocam biri camına taş attı çok korkuyorum.kimi aricami bilemedim polisi arasammortalik karışır adım çıkar uhuuuuu desin

Bi akşam on civarı ortmni arasın korkmuş telaşlı sesi titrek hocam biri camına taş attı çok korkuyorum.kimi aricami bilemedim polisi arasammortalik karışır adım çıkar uhuuuuu desin
Ayyyy allahim sana geliyorummm:KK70:
Yine yazdi muthis senaryolarini:confused:

Koptum burda:KK70:ucuk ama olabilir
Bak gittikce duzgun seyler uyduruyorum:deli:
Bir fikrim daha geldi:nazar:
Desinki hoca efendi birsey duydum dogrumu sizden hiccc beklemezdim:63:
hoca efendi-ne duydunuz lmnt hocam
lmnt-sanane
Hoca meraktan kudurusn eve gidincede arar ne duydun soyle diye:duduk:
Boylece hoca efendinin beyni lmnt ile meakul olacak:halay:

X