öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Sen aylardir yavas yuruyosun zaten olay agircekimde yerinde sayiyor.
Bence konus ne olaxaksa olsun artik.
Ama okulda konusman olmaz disarda konus.
Ne olarak hitap ediyosan hocam ben sizi sadece meslektas ya da arkadas olarak gormuyorum duygularim var size karsi de oda biseyd er oradan al yuru bence
Piii fikre bak böyle böyle evde kaldiniz

ipeqbojuqu ipeqbojuqu bende senin gibi düşünmüştüm
Ama Mazef Mazef ablamız evde kalmak falan diyince Bi de onun fikrini dinlemeyi isterim tabi :KK70:
Yavru kuşum ben bir kere senin cesaretini toplayıp da gidip hocaya acilabilecegine ihtimal vermiyorum kırılmaca yok.
Hadi diyelim gittin acildin o denyoda kabul etmedi napacan muhtemelen şehri terk edersin.

Yavru kuşum ben bir kere senin cesaretini toplayıp da gidip hocaya acilabilecegine ihtimal vermiyorum kırılmaca yok.
Hadi diyelim gittin acildin o denyoda kabul etmedi napacan muhtemelen şehri terk edersin.
Valla beni çok iyi tanımışsın :)
Ne yapmalıyım peki bu durumda :KK43:

Valla beni çok iyi tanımışsın :)
Ne yapmalıyım peki bu durumda :KK43:
Sen şimdi saf saf her sabah onun evden çıkışına denk getirip beraber gidiyormussun ya ve gün geç kal bakalım. Risk al okulada geç kal bakalım neler olacak

Kız olayın özeti su bu hatun kişi okuldaki bi arkadaşından hoşlanıyor bunlar ilk sadece bakisiyirlardi sonra aralarına fesat biri girdi bir süre birbirlerine trip attılar boş boş sonra arkadaş gibi oldular beraber okula gidip geliyorlar ama hala ikisindede icraat yok şimdi biz bunların arasını nasıl yapariz

Hee ondan seettin:KK53:
Allah kismetlerini acar onlarinda kuzum herseyin bir zamani var:))

Kız olayın özeti su bu hatun kişi okuldaki bi arkadaşından hoşlanıyor bunlar ilk sadece bakisiyirlardi sonra aralarına fesat biri girdi bir süre birbirlerine trip attılar boş boş sonra arkadaş gibi oldular beraber okula gidip geliyorlar ama hala ikisindede icraat yok şimdi biz bunların arasını nasıl yapariz

Sizin oralarda yokmu kız aday everelim bunlarida

Allah iyiliginizi versin, ben de diyorum topik niye boş:KK53:

X