öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Bepanten,pudra,siestral tip caresiz hepsini kulaniyor en son gogsunu kucultme hayaleri kuruyor gelmis 58 yasina gogus estetigi dusunuyor
Tek derdi pisik olsun bizim gibi evde kalmamis tabi
Oyle deme ya sirt agrisi falan yapiyormus istiyorsa yapsin valla soyle gizliden halkedebilsem ben bile yapicam :)

Bence konuşmalısın. Tripte atma ya bence. Eskisi gibi davran o da Bi noluyoruz desin ? Hoslanıyosa nasıl normal davranabiliyor desin bence

Şaşırt şok et diyorsun şoklama psikolojisi az da o delirsin demi ben günlerdir deliriyorum arkadaş goruyosa nasıl oyle davranabiliyor diye

Aynen öyle canım benim. Birazda o düşünsün :)

Olaylara bak şimdi bir arkadaşım bana çiçek yollamış yeni yıl için samimi bir arkadaşım. Haber verdi. Dedim üstüne adını yazdın mı hayır yazmadım not var sadece ama ismim yok dedi gizli kahramandan çiçek gibi görünecek yani okulda. Hiç çaktırmayacağım. Benimki bana isimsiz kahramandan gelen cicege tepki verecek mi çok merak ediyorum :)

Vay vay vay :) sizi gidi çakallar :))
Süper fikir bak. Bakalım kıskanacak mı senin ki ne yapacak isimsiz çiçeğin sahibini :) yarın gelecek demi okula çiçek ? Kesin görecek demi senin ki ? Hadi bakalım bekliyoruz gelişmeleri hocam :)

Kesin görecek :) o her gün okulda sözleşmeli olduğu için dersi olmasa bile okulda olmak zorunda. Kaçarı yok yani görecek o çiçeği ben de az gazlarım Allah Allah kimden ki acaba diye haha cok merak ediyorum ne tepki vercek. Elbet içinde bisiler kipirdanir diye düşünüyorum belki konusmaya iter bu durum kaçırıcam diye düşünür de :)

Ben hayaller kurarken bi de tutup o bendem hoşlanan arkadaşı kıskanır o sinir olur da benimki caktirmazsa bişey iyice dallasa döner ortalık valla

Bu ne ya bana niye bildirim.gelmedi 10 sayfa döktürmüşsunuz bana özet geçin ne oldu

Ben hayaller kurarken bi de tutup o bendem hoşlanan arkadaşı kıskanır o sinir olur da benimki caktirmazsa bişey iyice dallasa döner ortalık valla
Tabiki arkadaşının da kıskanma ihtimali yüksek...
ama kesinlikle senin ki sana karşı boş değilse başkalarının da sana yürüdüğünü anlarsa muhakkak bişeyler yapar diye düşünüyorum canım :)
Dediğin gibi ortalık karışmaz umarım

Bu ne ya bana niye bildirim.gelmedi 10 sayfa döktürmüşsunuz bana özet geçin ne oldu
Kayda değer hiç bişey Yok İnan tatlım
Saçma sapan evlileri çekiştirdik bekarlığımıza sevilmeyişimize isyiiiiiiaaaaannn ettik kendimizce ve 2017 ye beraber girdik.... :) bu kadar :)

Ama size bişey demek istiyorum ben

Bugün benim doğum günüm ve hoca efendi kutlama gereği duymadı. Gerçi facede duvarım kapalı benim yıllardır. Yani ama bildirim muhakkak gitmiştir demi ?
Çünkü faceden mesaj atan arkadaşlarım oldu :/

Ayy hadi inşallah yazdığı yazı da çok iyi cicek zaten efsane eğer birazcık ilgisi varsa kıskanır belli eder herşeyi

Bugün benim doğum günüm ve hoca efendi kutlama gereği duymadı. Gerçi facede duvarım kapalı benim yıllardır. Yani ama bildirim muhakkak gitmiştir demi ?
Çünkü faceden mesaj atan arkadaşlarım oldu :/

Ekliyse bildirim gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…