öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Okulda konusmuyosunuz mu peki hiç ? Projeniz ne oldu bitti mi ? Onunla ilgilide mi Bi araya gelmiyorsunuz ?

Proje bitmedi bulusacaktik ilk sefer ben geri cektim kendimi ben gider hallederim dedim küsmüyüz falan dedi yoo ne alaka kardeşim dedim güldüm bilerek. Niye dalga geçer gibi dedin . ben seni iyi bildiğimden yanında olmuştum dedi öyledir dedim kestik sonra proje ile alakali konuştuk selamlaşma vs oluyor kısa kısa ama çıkışta da benim arkadaşlar geliyor benle bir iki kez beni bekler gibi oldu arkadaşlarimi görünce gitti. Az burnu surtsun dedim oyuncak etti diye hem de uzaklasinca belki anlar kotu hisseder ozler dedim. Sonra cuma gunu ben gittim yanina dernek isini napcaz diye o da cumaya gitcem belge sende dursun hllederiz dedi çıkışta işi vardi onun okulda ben goturup vereyim dedim sonra beraber halledelim dedi sali dersi yok galiba bakalım ne dicek beraber gidersek konusuru belki

Lmnt bahsettiğin kişi eski er kişisi mi yoksa farklı biri mi?

Konunu soluksuz okudum. İkisinin aynı evde kalması işi bozmuş bence.

Gittiğinde konus bence ya. Biyerlere davet et sonrasında uzun uzun anlat duygularını derim ben...

Bir aralar çok araştırdım bu konuyu. Karşıma çıkan hep şu oldu; Allah kimseye evde kalma kaderini yazmaz. Her şey etkiliyor. Aile yaşantın, çevrende gördüklerin, yaşadıkların...
İnsanların Doğum nikah ve ölüm saatleri değişmezmiş gençler. Doğduk sıra nikahta inşallah üzülmeyin lütfen :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…