öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Sonradan kutlamasına çok sevindim canım be mutlu sana :)
Sende anlatsana aşk hayatını hala platonik misin sende bizler gibi :) hosgeldin aramıza bu arada
Hoşbulduk canım:) ilk başlarda platonik olduğunu düşünüyordum, olmaz bizim iş diyordum. Sonra bununla bi kavga ettim ama öyle böyle değil. Suçuda yoktu ama onunda ilgili olduğu bişeyle alakalıydı. Sonra herşey değişti. Arkadaşımda bana ilgili olduğunu söylüyor. Birde bizim yanlız sohbetlerimiz falanda oldu yani samimiyetimiz iyi. Bide ben hoşlandığımda hayatta belli edemem, laf sokarım falan. Karşı taraf anlamaz pek. Birde ben onun çalıştığı tesiste hizmet alıyorum. Yoksa çoktan yürür, koşardım ona Birde ben nasıl davransam oda öyle. Tavır yapsam uzaklaşıyo, yakın olsam benden daha samimi. Sanırım iş bende bitiyo ama ben yoruldum belirsizlikten. Çok karışık benimki de yani. Ama seninki de umutsuz gelmiyo bana. Erkeklerinde çekindikleri durum oluyor. Bi erkek arkadaşım demişti geçen gün; 'emin olamıyosak açılamıyoruz, ya karşı taraf reddederse. O zaman arkadaşta kalınmıyor' diye. Onlarda reddedilme riskini göze alamıyor yani..

Mesengerden bakiyosan hic inanma o mesengere hic aldanma canim bak ben mesengeei hic kullanmam ama gece gunduz beni aktif gosteriyomus kuzenler oyle diyo ama biseyleri begeniyosa kulkaniyirdur

Hep baska yonlere cektikte belkide odundur:)
Canım odun olduğu kanaatine vardım ben artık kabul edelim hoca efendi kronun odunun öküzün önde gideni bence

ipeqbojuqu byraya dikkat

Aynen canım belirsizlik çok çok kötü insanı asıl yoran o zaten..
bak hoca efendi de öyle ben yakın davranıyorsam yakın, uzaklaşıyorsan aynı şekilde o da bana Tripli Davranıyo. Bana göre şekil alıyo o da aynı senin ki gibi.

Evet ne yazık ki onlar da cekiniyo olabilirler. Peki ne yapmayı düşünüyorsun sen

Ben artık çok sıkıldım duygularımı olduğu gibi söylemeyi falan düşünüyorum artık :)

Seviyorsa gelsin artık ya valla çok sıkıldım ben artık bu durumdan ama
Valla canim hic yoksa umutlanacagin biri var bizde oda yok an itibariyle ilan ediyorum bu yar yaren koca mevzularindan vazgectim ben artik Allah hepinize mutlulyklar nasip etsin

Valla canim hic yoksa umutlanacagin biri var bizde oda yok an itibariyle ilan ediyorum bu yar yaren koca mevzularindan vazgectim ben artik Allah hepinize mutlulyklar nasip etsin
Kız Allah seni netttmiye hemi :) ne demek vazgeçtim

Ben karşılaştığımda ilgilendiğimi belli edicem artık. Whatsapptanda bi bahane bulur yazarım arada. Likelar falan hak getire zaten :) ama eğer senin aranızı yapacak arkadaşlarınız falan yoksa derdinin dermanı sensin. Şuan hayatında kimse yok demek yakında olmayacağı anlamına gelmez. Benim bu düşünce geliyo aklıma bu aralar. Onun hayatına biri girse belli etmediğime çok pişman olurum yani. Sende pişmanlık yaşarım diyosan şöyle oldu, böyle olduyu bırak. İleriye bak :) ortak bi konuyu, bi sorunu whatsapptan sorsan? Ne bileyim yanlız yaşıyosun ya her işini kendin yapıyosunsur, erkek işi olan bişey hakkında yardım iste. Çivi lazım falan de :) ben yanlız falan yaşasam, oda komşum olsa böyle yapardım. Sonrada teşekkür babında kek götürürdüm

Kız Allah seni netttmiye hemi :) ne demek vazgeçtim
Aynen ciddi ciddi vazgectim be guzelim ha bu yil gelwcek ha obur yil gelecek diye beklemekten omrum curudu

En fenasida ne biliyomusun is hayatinda yada sosyal hayatta tanidigin erkeklere acaba kaderimdeki insan bu olabilir mi gozuyle bakmak zati ben umutsuz vakaydim

İyice psikopata bagladık bence toplu olarak ondan böyleyiz. Birimizde mutlu olsun yahu ama yok olmuyo :)
Ya illaki her insanın kaderinde vardır Bi zaman Bi İnsan... acaba çok üstünde düşünüyoruz diye mi olmuyo

Ya ben basbasayken ilgimi belli edebiliyorum ama toplulukta edemiyorum. O konuda sıkıntım Yok çok şükür bu sene eski sayfaları okuduysan görmüşsündür ne kadar kasıntı olduğumu adamı gördüğümde ay ben neymişim be :)
Bi gün kek yapıp gidiyim ben buna en iyisi caya demi ya :)
Artık kızlar bitiriyor sanırım işi. Erkeklere kalsa oooooo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…