öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Bugün benim doğum günüm ve hoca efendi kutlama gereği duymadı. Gerçi facede duvarım kapalı benim yıllardır. Yani ama bildirim muhakkak gitmiştir demi ?
Çünkü faceden mesaj atan arkadaşlarım oldu :/
Dogum gubun kutlu olsun mutlu ol senelerce
Eger faceye sik giren biri degilse gormemis olabilir.
Sen yaz cabik d.gunumu kutla!!! yaz

Haydi söyle söyle söyle.

Kız beni dinlemedin demi ben sana demedim mi gece mesaj at diye

Bugün benim doğum günüm ve hoca efendi kutlama gereği duymadı. Gerçi facede duvarım kapalı benim yıllardır. Yani ama bildirim muhakkak gitmiştir demi ?
Dogum gunun kutlu olsun canim mutlu huzurlu nice senelere insallah bu arada eger faceyi aktif kullanmiyorsa bildirimi girmemis olabilir

Bende faceyi telefonda program olarak kullanmiyorum siteden aciyorum yani bende ozellikle faceye girmesem bildirieri goremiyorum

Senin konunu izlemedeyim hep, yorum yapmak istedim bu sefer :) bende geçen doğum günümde ilgilendiğim çocuktan mesaj beklemiştim deli gibi hemde. Nasıl kızdım facede yazıyo tarih kabak gibi nasıl görüp mesaj atmaz diye. Atmadı o gün tabi. Ertesi gün arkadaşımla bi konu hakkında konuşurlarken konum açılmış, arkadaşım dururmu demiş hemen 'dün spinozanın doğum günüydü bugün yemek yicez' diye. Meğer facede görmemiş, ertesi gün mesaj atmıştı, azarlamıştım hatta. Demem o ki; görmemiş olabilir. Bazen gözden kaçabiliyo Bu arada nice mutlu, aşklı yaşlara

Nerdesin allahina kurban yuru be
Tecrube konusuyor
Ben dedim ki gece 12 de mesaj at iyi yıllar de hem onu dusundugnu belli ederdi hemde cevap yazacak mi onu görürdük. Bide cevap yazmassa toplu mesaj attım der isin içinden çıkardı. Ama oda cevap verseydi artık birşeyler netlesirdi. Ooo beni dinleyen kim

Sen en kidemli yarbasisin bir kere evlisin
Sen bir kukre su kiza
Bende diyorum ki bu herif agir kanli disarida bi sekilde gorusmenin yolunu bulmaliama nasil

Güzel dilekleriniz için hepinize ayrı ayı teşekkürler canlarım:)
Ama faceye Giriyo görüyorum
Sadece paylaşım yapmıyo
Olabilir belki görmemiştir ama gördüyse de kutlamadı ne yazık ki :) neyse sağlık olsun ya

Sonradan kutlamasına çok sevindim canım be mutlu sana :)
Sende anlatsana aşk hayatını hala platonik misin sende bizler gibi :) hosgeldin aramıza bu arada

Dinlemedim seni valla ya

Mesengerden bakiyosan hic inanma o mesengere hic aldanma canim bak ben mesengeei hic kullanmam ama gece gunduz beni aktif gosteriyomus kuzenler oyle diyo ama biseyleri begeniyosa kulkaniyirdur

Hep baska yonlere cektikte belkide odundur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…