öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Peki kızlar evlenmek cidden güzel bir şey mi sizce? Yoksa toplum yüzünden mi kendimizi baskı altında hissediyoruz?

Peki kızlar evlenmek cidden güzel bir şey mi sizce? Yoksa toplum yüzünden mi kendimizi baskı altında hissediyoruz?
Bence dogru kisiyi bulursak guzel bisey ben toplumdan dolayi evlenmek istemiyirym ki artik bi hayat arkadasim olsun beni sevdigine inansifim gercekten sevecegim biri olsun kendi yuvam kendi hayatim olsun anne olabileyim diye evlenmeyi istiyirum yoksa ara ara bozulsamda sief insanlar ne der diye evliligi dusunmezdim

Çoklu alıntı yapamadım:bicak: Evvel Ahir ve İpekböcüğü bende sizin gibi düşünüyorum ama İnan'ın çevremde evlenmek için evlenen çok insan var

Çoklu alıntı yapamadım:bicak: Evvel Ahir ve İpekböcüğü bende sizin gibi düşünüyorum ama İnan'ın çevremde evlenmek için evlenen çok insan var

Muhakkak oyleleride var yada birazda su var bu toplumda (yada benim yasadigim kesimde)birey okarak gorunebilmek icin ya duzgun bir mesleginin olmasi lazim yada wvli olman lazim yoksa toplumda soz hakkin dahi onemsenmez bu gibi durumlardan evlenmek isteyen cok ama ben gercekten evlenmeyi istiyirum hatta bazen dusunuyorumda yasim 29 olacak acaba kac sene daha omrum var ya sevdigim evlenecegim insanla uzun bi omur yasayamazsam her kaybettigim yilda bunun verdigi farkli bi aci farkli bi huzun var

Muhakkak oyleleride var yada birazda su var bu toplumda (yada benim yasadigim kesimde)birey okarak gorunebilmek icin ya duzgun bir mesleginin olmasi lazim yada wvli olman lazim yoksa toplumda soz hakkin dahi onemsenmez bu gibi durumlardan evlenmek isteyen cok ama ben gercekten evlenmeyi istiyirum hatta bazen dusunuyorumda yasim 29 olacak acaba kac sene daha omrum var ya sevdigim evlenecegim insanla uzun bi omur yasayamazsam her kaybettigim yilda bunun verdigi farkli bi aci farkli bi huzun var
Doğru genel kanı öyle. Ama yaşımız İnan geç değil.

Kizlar yeni yila dakikalar kaldi insallah bu yil hayatlarimzi olumlu yonde degisri insallah hepimiz yuva kurariz.saglik bereket huzur getirisin bu yil hepimize

Doğru genel kanı öyle. Ama yaşımız İnan geç değil.
Bu arada sen kac yasindaydin

Valla bizim buralara gore geldide geciyor bile birde su durum var yani evdeyim is okul hayati yok artik sosyal bi cevremde yok belki sizler icin dusunulunce gec degil yani bir cok kisi illa cikar ama benim ocin birinin gokten inmesi lazim sanirim :) yinede hakkimizda hayirlisi

X