öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Tabi allah belamizi verdi bana biri surekli.mesj atiyodu bende kufrediyodum sonra oglan cafede kobusalim dedi bende kizlari topladin yurttan gittik oglan askini ilan etti bende hayir ben dusunmuyorum gonul iliskisi sana bisey hisettmiyorun dedim oglan ayaga kalkti ellerini masaya vurdu kendinizi bir b.k sanmayin dedi:KK12:
Biz korkudan duvara sinek gibi yapistik bide sandalyeye bakti aha kafamiza sandalyeyi gecirecek buraya kadarmis dedim o an:KK11:
Gecen baktim oglan okul bitince subay olmus iki tabede oglu var:KK45:
:KK70:Allah iyiligini versin yine guldurdun gozlerim yasardi valla cocuk butun erkeklerin intikamini almis bizim begenmedigimiz ne kadar cocuk varsa sindi hepsi fakir ama gururlu genc modunda geri donuyorlar

Bende yillar once tersledigim kisiyi staj yerimde iyi konumda gorunce apisip kalmistim:halay: Allah daha iyi yerlere getirsinde benimde begenmedigim insanlar level atliyo herhalde

Yaa çok özlemişim sizi. Resmen konum Yeni sezonla devam ediyo ya :KK70:

Evveeelllciğim minicik İlhan uçkan a gitmiş ilişkisiyle alakalı ondan bahsetmişti de onu diyolar canım.

Mine tatlım çocuğa gider mi yaptın annem sen ?? Bu yoklukta gende :KK70: yavaş git yavaş
Bak böcüğee yokluktan eskilere sarmış. Böcük yaz annem pişt yaz çocuğa onu da kacırma bence :KK70:

Mazef canım yılbaşında atamam mesaj ya ama kırmızı don hediyesi iyiymiş :))

Yega bundan 2 ay önce falan bigün okul çıkışında yârimle karşılaştık. O gün konuşurken Bi kaç ortak noktalarımızı keşfettik hatta şöyle diyeyim biraz daha kurcalasak belki çocukla akraba bile çıkabilirdik öyle diyeyim :) neyse o gün çok şaşırmıştık ikimizde vay bee diye :KK70: sonra eve gelince fırsat bu fırsat kızım ekle sıcağı sıcağına dedim yolladım gitti istek :KK70: o şekilde olmuştu facede arkadaş olmamız :)

Yaa çok özlemişim sizi. Resmen konum Yeni sezonla devam ediyo ya :KK70:

Evveeelllciğim minicik İlhan uçkan a gitmiş ilişkisiyle alakalı ondan bahsetmişti de onu diyolar canım.

Mine tatlım çocuğa gider mi yaptın annem sen ?? Bu yoklukta gende :KK70: yavaş git yavaş
Bak böcüğee yokluktan eskilere sarmış. Böcük yaz annem pişt yaz çocuğa onu da kacırma bence :KK70:

Mazef canım yılbaşında atamam mesaj ya ama kırmızı don hediyesi iyiymiş :))

Yega bundan 2 ay önce falan bigün okul çıkışında yârimle karşılaştık. O gün konuşurken Bi kaç ortak noktalarımızı keşfettik hatta şöyle diyeyim biraz daha kurcalasak belki çocukla akraba bile çıkabilirdik öyle diyeyim :) neyse o gün çok şaşırmıştık ikimizde vay bee diye :KK70: sonra eve gelince fırsat bu fırsat kızım ekle sıcağı sıcağına dedim yolladım gitti istek :KK70: o şekilde olmuştu facede arkadaş olmamız :)
Banane ya bizde iztiyoz bizim basimiz kel mi :KK61:@ipeqbojuqu biz ne zaman romantik konedimizi paylasacagiz

Banane ya bizde iztiyoz bizim basimiz kel mi :KK61:@ipeqbojuqu biz ne zaman romantik konedimizi paylasacagiz
Kiz benimki komwdi olurda romantik olurmu bilmem.
Hayatimda hatirladigim tum duygusal anlar komedi aslinda.hatirlarken ahh ulen demiyorum kih kih kih diyorum:KK66::halay:
Ya ben ask ta cok gururuluyum askimdan gebersem belli edemem burda bole bilmis bilmis konustugua bakmayin aslinda perdelerimi kaldordogimda kedi gibi uysalim:63:
Bana hep ne kafa kizssin cok tatlisin derler ulen okuz tatliysam evlenme teklif etsene dana:KK14:

L lmnt bu hoca senin ondna hoslandigini biliyordu.herif cokmu utangac acepo_O
Ayni okuld ahergun goruyon zaten samimi olmasaniz ayip olurdu.
Okul disinda gorusmr ayarla komsunmus yemek yap gotur bekar adam beceremiyodur.yemegi kappodan veiriken burninu sok iceriye hosbuldukkk de gec otur:halay:
Ama sakin kanka olma kanka olunca asker arkisi gibi bisi olunuyor:işsiz:

Kiz benimki komwdi olurda romantik olurmu bilmem.
Hayatimda hatirladigim tum duygusal anlar komedi aslinda.hatirlarken ahh ulen demiyorum kih kih kih diyorum:KK66::halay:
Ya ben ask ta cok gururuluyum askimdan gebersem belli edemem burda bole bilmis bilmis konustugua bakmayin aslinda perdelerimi kaldordogimda kedi gibi uysalim:63:
Bana hep ne kafa kizssin cok tatlisin derler ulen okuz tatliysam evlenme teklif etsene dana:KK14:
Banada hep cok iyisin iyi birisin diyorlar benimde artik yere batsin iyiligi demek erkek milleti kotulerden hoslaniyor doyesim geliyor iyiysem niye evde kaldim arkadas

Okul disinda gorusmr ayarla komsunmus yemek yap gotur bekar adam beceremiyodur.yemegi kappodan veiriken burninu sok iceriye hosbuldukkk de gec otur:halay:
L lmnt ipeqbojuqu ipeqbojuqu coktandir depresyom takiliyordu depresyondan cikmak icin seni bekliyormus herhalde

Aman erkekler farkli seyler arkyor biz kanka oluyoz tertip oluyoz ordan kaybediyoz.
Birnden ayrilip dieriyle cikan arklar miss gibi yuva kurmuslar bebis buyutuyorlar.bende faceden bakip masallah diyom ulen bende istiyorum:/
Asik olasimda var bu ara ama aday yok :KK43:

Ya Bi kere çok geç saatte onların kapıdan geçiyodum. adam mutfakta yemek yapıyodu. Perdeleri de açmış Işıkta açık kabak gibi meydandaydı valla :KK70: becerikli de kız.
Sanırım kanka olma yolunda ilerliyoruz biz böcük ya :KK70: senden farkım olmayacak bak :KK43:

Kedi böcüğüde göstersene bize bu arada :KK70:

Evvel üzülme kız bak hepimiz böyle müzmin bekarlar takılıyoruz işte :KK70: aramızda evliler var onlarda bize akıl veriyorlar bak ne güzel. Şükret kız haline :)

Evvel üzülme kız bak hepimiz böyle müzmin bekarlar takılıyoruz işte :KK70: aramızda evliler var onlarda bize akıl veriyorlar bak ne güzel. Şükret kız haline :)
Valla yalnizlik bi sureden sonra hic cekilmiyor lmnt ben bekarliktan cok fena sıkildım ama bdv yi okuyuncada evlilikte urkutucu geliyor

Valla yalnizlik bi sureden sonra hic cekilmiyor lmnt ben bekarliktan cok fena sıkildım ama bdv yi okuyuncada evlilikte urkutucu geliyor
Kaç yaşındasın ki sen ?
Bende sıkıldım canım ya :KK43: valla yalnızlıktan kafayı yicem düşün. Yalnızlığa alışmaktan korkuyorum kız :) kalabalık akraba ortamına girince katlanamıyorum sessizlik arıyorum. Alıştım mı yoksa ://
Biz sanırım fırsatları değerlendiremiyoruz ya ondan yalnızız hala :)

Aynen oyle vaktiyle burnumun ucuyla reddetiklerim hic firsat vermediklerimin manken gibi esleri var:/
Simdiki aklim olsa sans veriridim en azindan tanimaya calisirdim:/

Kaç yaşındasın ki sen ?
Bende sıkıldım canım ya :KK43: valla yalnızlıktan kafayı yicem düşün. Yalnızlığa alışmaktan korkuyorum kız :) kalabalık akraba ortamına girince katlanamıyorum sessizlik arıyorum. Alıştım mı yoksa ://
Biz sanırım fırsatları değerlendiremiyoruz ya ondan yalnızız hala :)
28 yasindayim canim

Bende bugun dolaptan dusen aaklama kutusuna kirildin mi diye sorunca :KK53:yalnizligimin nasil bi boyuta vardigini anlafim idim vehameyi beni cok korkuyor insallah yalnizliktan kafayi siyirmam bence swn ne yap et su hocaefendiye bas nikahi bak ulkede koca aslanin migdesinde :KK53:

X