öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Yani ne biliyim. Anlattiklarin cok olumlu,cok guzel. Ama bi yerde sanki bi kopukluk var gibi geliyo. Öyle hissettim
İnan bunu okuldaki hocalarla da konuşuyorum her gün. Adam bana sıradan biriymişim gibi davranmıyo. Hani dedim acaba ben mi görmek istediğim gibi görüyorum dedim. Ama yok yani bunu başkaları da farkedebiliyo artık.
Bi ara kendimi çektim görmedim duymadım konuşmadım. Sonu yok olacağı varsa olurdu bu zamana kadar diye. Uzak durdum gözlerine bakmadım Bi kaç gün :)) ve trip attığımı da bariz belli ettim yani düşün. Bu tabi ben öyle davranınca Bi selam verdi iki verdi sonra Bi baktım o da benim ona davrandığım gibi davranıyo. Sonra ben dayanamadım tabi yine eskisi gibi olunca
sonrasında Bi baktım o da bana aynı şekilde samimi davranıyo. Yüzüm düşsün onunda düşüyo. Gülüyorum samimi davranıyorum Onunda aynı şekilde oluyo. Bana göre hareket ediyo.
Acaba benim ilgimden mi hoslanıyo ? Bunu da düşünüyorum artık ya

Allah allah yaa. Hayir, pat diye evlencek birisiyle. Bizde öyle bakakalicaz.
Ben bi gorus diyorum ilhan uckanla. 250 lira gibi bisey. Bence mutlu son icin deger bi rakam

Allah allah yaa. Hayir, pat diye evlencek birisiyle. Bizde öyle bakakalicaz.
Ben bi gorus diyorum ilhan uckanla. 250 lira gibi bisey. Bence mutlu son icin deger bi rakam
Yani açıkcası dogruyu söylemek gerekirse bana saçma geliyo görüşmek. Çünkü ne diyecek ki telefonda bana ne akıl verebilir ki yapmam gerekenler hakkında.. pek sağlıklı olacağını düşünemiyorum yani canım

Yani açıkcası dogruyu söylemek gerekirse bana saçma geliyo görüşmek. Çünkü ne diyecek ki telefonda bana ne akıl verebilir ki yapmam gerekenler hakkında.. pek sağlıklı olacağını düşünemiyorum yani canım
Valla bana cok faydasi oldu.
Bildigin beni bastan yaratti.
Oysaki cok dogru bildiklerimizin hepsi yanlis.
Nese sen bilirsin. Ee ne kadar zamandir bu kadar samimisiniz

Valla bana cok faydasi oldu.
Bildigin beni bastan yaratti.
Oysaki cok dogru bildiklerimizin hepsi yanlis.
Nese sen bilirsin. Ee ne kadar zamandir bu kadar samimisiniz
bu sene okullar açıldıktan Bi ay sonraydı sanırım geç kalmıştım ben Bi gün okula. Asansör bekliyodum tam asansör geldi o ara hoca efendiyi gördüm o da geç kalmıstı. Bende o gün asansörü beklettim koş hocam dedim bu da koşarak geldi :) sonra bindik asansöre ben kata basmayı unuttum günaydın falan diye sırıtıyorum. Sonra bu demesin mi hocam 3 e çıkıyosun demi basayım o zaman diye :)) aptal aşıklar gibi :) O günden sonra hep benim yanıma oturmaya başladı öğretmenler odasında. Sonrasında da yavaştan konuşmaya başladık falan işte. Asansörü bekletmem dönüm noktası oldu sanırım. Daha pekte kayda değer bişey olmadı ama yine de olsun :))

Selam millet :) napıyosunuz bakalım ? İyi misiniz :)
minekosan minekosan @yegaaa @Demetrios Donusunboylemiolacakti Donusunboylemiolacakti @Mazef ve diğerleriiii :) toplaşın.
Bojüüükk yine kodese mi düşmüş ya
@teacherr23 senin konunu da okudum Canım :) aynı dertten hala bende muzdaribim..
Sende var mı peki Yeni gelişmeler
Vay be yoklugumuzda neler olmus neler

@lmnt senin adina gercekten cok mutlu oldum insallah devami gelir darisi ipegimizin basina

@mazef aktiflestirdim hesabimi @yegaaa kiz ben geri dondum @ipeqbojuqu kiz goruyon mu biz depresyonlarla ugrasirken hocaefendi aşmış kendini

Hadi hadi hayirlisi lmnt senin hocaefendinin pesinden kosuslarindan romantik komedi seneryosu cikardi hak ettin Allah icin

Son düzenleme:
Mazef Mazef canım ne dicem ki yılbaşında :KK43: ay birlikte girsek ne de güzel olurdu ama ya
Ama işte hayaller hayatlar :)

Kız miniiiiiicik neler yaşadın anlat bakem ne tür öküzlerle muhatap oldunuz bakıyım :)

Evvelciiimm tatlım valla 7 ayda bu kadar yol alabildim yahu. Gecen sene yaptıgım rezilliklerden sonra yavaş yavaş hareket ediyoruz hala :))

Aa bu arada Bi ay önce babası geldi okula. (Ben uzaktan gördüm) Oğlumu demiş evlendirmek istiyorum demişş. Ama yok demiş evlenmiyo demiş. Artık kursun yuvasını istiyorum demiş ama yok evlendiremedik hala demiş. Bunlar öğretmenler odasında konuşulurken ben dersteydim. Eğer orada olsaydım müstakbel ''kayınpederciğime'' kendimi sevdirmek için elimden geleni yapardım ama nasip değilmiş yaa ://

Mazef Mazef canım ne dicem ki yılbaşında :KK43: ay birlikte girsek ne de güzel olurdu ama ya
Ama işte hayaller hayatlar :)

Kız miniiiiiicik neler yaşadın anlat bakem ne tür öküzlerle muhatap oldunuz bakıyım :)

Evvelciiimm tatlım valla 7 ayda bu kadar yol alabildim yahu. Gecen sene yaptıgım rezilliklerden sonra yavaş yavaş hareket ediyoruz hala :))

Aa bu arada Bi ay önce babası geldi okula. (Ben uzaktan gördüm) Oğlumu demiş evlendirmek istiyorum demişş. Ama yok demiş evlenmiyo demiş. Artık kursun yuvasını istiyorum demiş ama yok evlendiremedik hala demiş. Bunlar öğretmenler odasında konuşulurken ben dersteydim. Eğer orada olsaydım müstakbel ''kayınpederciğime'' kendimi sevdirmek için elimden geleni yapardım ama nasip değilmiş yaa ://
Olsun sen yine gelismelerden arada sirada bizu haberdar et dugun falan olursada ayakkabinin altina adimizi yazarsin artik

Bi arkadas tanistirdi bizi faceden yaziyo bu. Ama benim isim var yazamiyorum. Kiz Bu demesin mi gizemli olmaya calismayalim,dogal olalim falan. Neymis efendim geç cvp verince ya vazgecerse ymismis. Tamam ben vazgectim hadi by yazdim. Yaa:63:

Vay be yoklugumuzda neler olmus neler

L lmnt senin adina gercekten cok mutlu oldum insallah devami gelir darisi ipegimizin basina

Mazef Mazef aktiflestirdim hesabimi @yegaaa kiz ben geri dondum ipeqbojuqu ipeqbojuqu kiz goruyon mu biz depresyonlarla ugrasirken hocaefendi aşmış kendini

Hadi hadi hayirlisi lmnt senin hocaefendinin pesinden kosuslarindan romantik komedi seneryosu cikardi hak ettin Allah icin
Birimizi bari etiketleyebilseydin kız. :)) Hoşgeldin dayanamadım dimi

X