öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Çok haklısında erkek milleti işte... Neyse günahını almayalım. Belkide düşündüğümüzden çook farklıdır olay. Hakkında hayırlısı olsun inşallah. Güzel günlere uyanırsın umarım. Amaan aşkından ölmüyorsun sonuçta buda geldi geçti dersin. Allah nasibindeki kişiyi çıkarsın karşına inşallah.

Anlamak gercekten zor bu erkekleri ya. Bide kadinlari anlamak zor derlerr peeeh :) guzel dileklerin icin tesekkurler canim

L lmnt Canım her işte bir hayır vardır. Kendini üzdüğüne hiç ama hiç değmez bu güzel gençlik günlerini boş üzüntülerle harcama hayat güzel tadını çıkar seni Mutlu eden ne varsa bir bir yap zaten gerisi gelir. Öküzefendi de derdine yansın.

Selam vermese bu seferde selam vermediği için kaba,kendini beğenmiş vs. vs. diyecektik.Kibarlık adına tabiki selam verecek bence artık beyninde ve kalbinde bitirmelisin bu işi.

Canım üzüldüm keşke mesaj atmasaydın ondan bi adım bekleseydin

Iste kisacasi ona bi mesj attim. Ama duygularimi anlattigim bi mesaj degildi yanlis anlasilmasin. Bi konuyla alakali iste bisey dedim. Ama geri donme geregi duymadi beni sallamadi yani beyimiz. Okuldada bisey demedi. Mesaji gormemis gibi selam vermeye devam etti. Ben orali olmadim. Kendimce triplere girdim
Bu haftada okula gitmiyorum izinliyim. Bu kadar simdilik :)

Tam olarak mesajda ne yazdın belki gerçekten görmemiş

Gizli takipcilerdenim sevdigim dizi sezon finali yapmis gibi hissediyorum yeni sezonun baslangici yakin allahtan
Bayildim yazdigina yaa :)
Hoca efendinin yeni lakabi okuz efendi oldu malum. Arkadasi aradim bugun ne yapiyo okuz efendi diye. Gorunurlerde pek yokmus pasamiz. Ogretmenler odasina ugramamis hic bu hafta.
Bakalim haftaya neler neler olacak cok heyecanlandim bak :)

Kizlar suan kv dede yemekteyim ama aklimda siz varsiniz.okuzefendiyle ilgili bisey oldu.

Ben is ark mj attim watsuptan daha oncede atmistim konusmustuk.neyse dun aksam attim iki tik oldu.ama cvp yok.mavide olmuyor.sabah kiz niye cvp yazmadin diyorum samimi ark hani.yoo mj falan gelmedi senden o saattede okuldaydim dedi.aklima siz geldiniz bizzat yasayinca...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…