öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Bence hiç bir şey sorma açıklama falan da yapma ve en önemlisi kendini sakinleştir artık bırak olacağı varsa olur zaten istesen de engelleyemezsin.

Cumaya gitti simdi.
Yaa denedim arkadasta okundu bilgisini kapatip, kapali oldugunda mesaji gorsede saati yazilmiyo. Yani mesaji gormus oluyo bu durumda...

Canım bence konuşmalısın bak adamın bir şeyden haberi olmadığı ortada bi konuş bak cidden

Birazdan cikicam okuldan. Bi hafta uzak kalmak umarim bana iyi gelir.
Onu bunu bilmiyorum ama mesaj oyle veya boyle o telefona iletildi. Okundu bilgisini kapattiusa mesaji Gormus olma ihtimali yuzde yuz.. bariz ortada bu ne yazik ki...

Onu bunu bilmiyorum ama mesaj oyle veya boyle o telefona iletildi. Okundu bilgisini kapattiusa mesaji Gormus olma ihtimali yuzde yuz.. bariz ortada bu ne yazik ki...
Yerinizde kim olsa gururu incinir ama mesaj neydi açık açık duygularınızımı belli ettiniz? Bu kadar üzülmeyin. Eğer hoşlandığınıza dair birşey yazmadıysanız bu kadar takmayın. Zaten okuyupta bu kadar tepkisiz kalabilen birisiyle işiniz hiiiççç olmasın.

mjda duyguları yazmıyormuş. takip ettğim kadarıyla...
bir soru sormuş okulla mı kendisiyle mi ilgili ne.

Hocam hiçbişey sorma bence
Iyi tatiller
Arada yaz He merak ederiz seni

Hepinize merabalar kizlarr.
Bi kac gun girmedim ailemin yanindayim keyfini cikarayim bu konulari dusunupte uzulmeyim dedim ama. Ben yapamiyorum yaa.
Ciddi ciddi bu konu kafama cok fazla takiyo cok fazla uzuyo bu durum beni ya.

Mesajda kim oldugumu belirtmedim ama numarasini okulun grubundan aldigimi soyledim. Ve okulun grubunda benimde yazdigim msjlar vardi.cok kalabalik grubu olanlar varsa bilir zaten, orda birbirinin rehberinde kayitli olmayan kisilerin numarasinin yaninda whatsapa kayitli olan isimleri yaziyo. Yani benimde adim yaziyodu.
Ayricada profil resmim herkese acikti..
Mesajin icerigine gelince, herhangi bi duygularimi ifade etme gibi bi durumum olmadi. Ama su kadarini soyleyeyim herhangi bi durumla ilgili (iste okuldur evdir herneyse) ona bisey soylemek istedim. Hani bu bahaneyle mesaj atmak icinde diyebiliriz kisacasi. Bi soru sordum verdigi cevaba gore de devam ettircektim konusmayi. Dusumcem buydu yani.

Kisacasi yani fotodan da olsa tanirdi beni.
Adam bilerek cevap yazmadi. Beni sallamadi. beni takmadi.

Ve ben davranislarini kendim yanlis anlamisim, anlamak istedigim gibi anlamisim yada bilmiyorum.

Ve simdi beni daha da sinirlendiren, bu adam zaten benim duygularimi biliyodu arkadas araciligiyla emin olamasa da duymustu. Acaba o yuzden mi cevap yazmadi. Umutlanmasin diye.
Ama bu durumdan dolayi yazmadiysa, okulda selam vermeye neden devam ediyo. Mesaji hic gormemis gibi neden davraniyo.
Off kafamda birton soru var. Hic birinin cevabi yok. Okullarin kapanmasina az kaldi. Bi hafta goremicem onu.... ve daha birsuru sey...

Dondugumde ilk firsatta sormayi dusunuyorum ona da. Hani en azindan bilerek cevap vermediyse fazla da kalkmasin biyerleri...

L lmnt canım bunun mantıklı yada mantıksız bir çok nedeni olabilir. Şuan sadece şunu düşün, bugün pazar ve o keyfine bakıyor büyük ihtimal. Sen ailenin yanındasın ve kafanda acabalar kendini kemiriyorsun. Bak ben sadece üniv yıllarında ailemden ayrı kaldım ve şuan ailenle olmanın Nasıl bi his olduğunu nasıl özlendiğini biliyorum. Bugünlerin tadını çıkar, gez, dinlen.. Çünkü zaten döndüğünde bu konuya üzülmek yada sinirlenmek için zamanın olcak. Hatta döndüğünde muhtemelen en büyük düşüncen bu olcak. O aklına her geldiğinde kendini meşgul et. Döndüğünde yıkılmış değil tazelenmiş olarak çık karşısına. Biz burdayız döndüğünde Nasıl bi strateji izleyeceğine bakarız beyin fırtınası bizim işimiz

Aynen katılıyorum. Sen keyfine bak şimdilik askıya al bu konuyu, döndüğünde ekibi toplar, icabına bakarız

Şu anda duygularınız çok yoğun olduğu için fazlasıyla üzgünsünüz. Bence neden cevap vermediğini sormayın. Kendini iyice nimetten sayacak yoksa. Belki sevgilisi vardır başka şehirde, belki ciddi sağlık sorunları vardır belki kapanmamış gönül yarası vardır belkide sadece kendini beğenmiş nezaketsiz öküzün tekidir. Mesaja cevap vermemesi için çok sebep var. Bana en mantıklı gelen sevgilisi olma ihtimali. Zira sevgilim olsa benden hoşlandığını bildiğim birinin masum mesajına bile bende cevap vermem.

Tamam dediginiz gibi yapayim o zaman...
Bu arada gidip niye cevap yazmadigini sormayacam ki ona. Benim neden mesaj attigimi anlaticam. Ortada kendisini cokta degerli hissedecek bi durum olmadigini gozune sokucam. Ayrica da bunu yaparak onu benimde cok sallamadigimi anlamasini saglamak istemistim. Ama dediginiz gibi yapalim. Dondugumde konusalim madem. :)

Mesele konuşmak konuşmamak değil ki. Senin yenilenip dönmen. Kafanı dinle havalarda ısındı gez ayol herşey olacağına varıyo en nihayetinde

eejanaika canim geziyorum zaten kiiz :)
ince bilek ya hani demissin ya sen. Sevgilisi varsa cevap yazmaz diyee. Sevgilisi varsa okulda selamda vermemeli bence. Gordugunde siritmamali. Tutarsiz davranislarda bulunmamali. ben mesaj attiktan sonra akli basina geldi madem sirf bu yuzden cevap yazmadi sonrasinda da gordugunde muhatap olmamaliydi. Mantikli olan budur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…