öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Yani belkide evet ya gonlunde baskasi var. Yada kiz arkadasi var...
Bu arada senin telefonun iphone mu ? Iphone larda varmis o dedigin msjin gitmeme olayi. Onun telefonu da o markada
Kızlar bence çok acele ediyosunuz yargısız infaz olmuş burda adamın mesajı görmediği bal gibi ortada suçu yok bence ve sana gayet de ilgili ama utangaç işte 200küsür sayfadır bunu kesin olarak anladık. L lmnt sen kendin diyosun mavi tik yapmadı diye bunun anlamı ortada işte adam mesajı görmedi. Görse sana dönmez mi bu kadar gülüşmeye bakışmaya rağmen? Yapmayın kızlar ya şok içinde okudum yorumlarınızı

Çevrim içi oluyormuş ama

Mavi tik kapayma benimkini kimse gormesin diyeee pff bu adam gorduyse uyeligimi iptal edicem o derece eminim gormedigine.
git konus yaw valla

Kesinlikle katılıyorum. L lmnt sen şimdi kızıyosun ya ona, bence o da bu kız neden birden soğuk yaptı acaba diye düşünüyo. İkiniz de utanıyosunuz böyle bi yere varılmaz bi konuşun artık ne kaybedeceksiniz...

tekrardan iyi akşamlar nedir ya :)
Resmen ilgilen benle yapıyo
haftaya izinli olduğunu duymuş mudur
bu arada tekrar iyi akşamlar deyince cevap verseydin keşke
trip yapma ama umursama da

G gulendam_34 canim ne biliyim demedim bisey o an. Bide gorusuruz dedi dengesiz. Izinli oldugumu duydugunu sanmiyorum canim. Ama onumuzdeki haftalarda izin alacagimi biliyodu
Sylphy canim inan muaallaktayim. Soktayim. Neye ugradigimi sasirdim neyin icine dustum bilmiyorum inan ya mesaji gormus olup tinlamayip cevap yazmasa bilerek, okulda niye muhatap oluyo. Ilgilenmiyosun madem bossun bana karsi selamsiz sabahsiz gec git baskalarina yaptigin gibi... inan anlayamiyorum tutarsiz davranislarini..
ipeqbojuqu otobuse binup gitme konusuna gelince azicik kulak misafiri oldum bugun biriyle konusurken sinav falan biseyler dediler. Ama ne sinavi hic bilmiyorum canim.
Ve Mazef le iyi giydirmissiniz yine hoca efendiye
Ayy unuttu baska biri kaldi mi etiketlemedigiimmm. Unuttum :/

Imnt, olmaz olmaz deme ama bana bu adam msj ı görmedi gibi geliyor en başından beri. Ben detay hafızası kuvvetli biri olmama rağmen bazen telefonu- teknolojiyi boşveirir bir kenara atarım, hatta unuturum ve o arada msjlar aramalar birikir. Ertesi gün görürüm aaa aramış bir sürü kişi ve msj lar gelmiş diye ve böyle üst üste gelen arama ve msjların bir çoğu kaynar arada görmem. Hatta özel bir günse aramasını beklediğim biri varsa hesap sorarım vay sen neden arayıp kutlamadın o gün diye,"-aaa aradım ya deli, dön bak geçmişe" diye fırça yediğim olmuştur. Burada da bu tip bir kaynama ya da teknik bir engel olabilir. Üstelik adamda çok bihaber davranıyor ve tavır yok.

Inan canim inanmak istedigim mesaji gormedigi. Ama sanirim icimi sogutmak icinde ya gorduyse demeden gecemiyorum..
Ama bi yandan da cevap yazilmayacak bi mesaj degildi. Hadi gordun yazmadin en azindan bi nezaketen okulda gordugunde sor. Ya hocam boyle boyle yazamadim su su nedenlerden dolayi onemli bisey mi diyecektiniz falan diye,..,
Oy oyy umarim gormemistir.
Seytan diyo giit sor suratina :)

Kizlar simdi bunu buldum. Onun mesajinda baktim bu yazilanlara. Mesaj iletilmis ve okundu yaziyo. Demekki okumus ve mavi tiki kapatmis.
Ama soyle de bi durum var. Baskalarinin mesajinda baktigimda iletilme saati ve okundu bilgisinin saati yaziyo her ikisininde ayri ayri.
Ama onun mesajinda sadece iletilme saati yaziyo. Okundu saati yazmiyo. - bu isaret var okundu bilgisinin saatinin yerinde.
Bu durumda kendimi kandirmama daha fazla gerek yok sanirim...
Mesaji oyle veya boyle okumus bu adam. . . . .
Yapilmasi gereken tek bisey var. O da ilk firsatta hocam boyle boyle bi mesaj gonderdim size. Cevap yazma geregi duymadiniz ama su su nedenlerden dolayi yazmistim ben o mesaji diye makulce bi aciklama yapmak sanirim... yani ortada yanlis anlasilacak bi durumun olmadigini anlasin daha fazla totosu kalkmasin falan filan...

Simdi arkadasa yazdim whatsaptan.
Iletildi saati yaziyo. Mavi tik olmadi henuz gormedigi icin msjimi. Onda denedim su yukaridakileri
Iletildi saati yaziyo. Ama mavi tikin yaninda - bu isaret var. Mesaji gormedi henuz haliyle..
Yazdigim arkadasin mavi tiki acik ama bunu biliyorum omceki konusmalardan.
Herneyse...

Yani demekki mesaji gormediginde, su yukarida yazanlari denedigimde okundu saati yazmiyo. Yani mesj iletildi ama demekki bilerek acmadi kopek hoca efendi. Yada bu isin icinde baska bisey var. Yada ben kendimi daha fazla kandirmayip susayim bence artikk

Simdi arkadasimla sunu denedim. Kiza mesaj atttim. Sonra internetini kapattirip mesaji oyle okuttum. Mavi tik oldu mesaji internet kapali bile olsa okur okumaz. Ve okundu saatinde de bilgileri yazdi.

Seyide denicem simdi. Okundu bilgisini kapattiricam arkadasa. oyle gondericem msj bakalim okundu saati yazacak mi o zaman yoksa yazmayacak mi ?
Eger yazmazsa beyimiz okundu bilgisini kapatmis o yuzden okundu saati yazmiyodur, ama mesaji okuma ihtimali var bu durumda...
Ama okundu saati yazarsa, o zaman adam msji gormemistir.net
Ayy cok heycanli degil mi yaa

Nerdesiniz bee uyanin artikkk sabah oldu :)

Denediğinde yaz merak ettim. Ama bence okundu bilgisini kapattığı için okundu saati yazmıyor.

Bu durumda mesajı gordu ama okumadi.okuma gereği duymadı.seni iplemedi sanirim. Gibi bisey oluyor.o mavi tiklar o hocanın bir yerlerine kacsin.görünce bi açıklama yap başkada bisey yapma uyuz herif

Bu durumda mesajı gordu ama okumadi.okuma gereği duymadı.seni iplemedi sanirim. Gibi bisey oluyor.o mavi tiklar o hocanın bir yerlerine kacsin.görünce bi açıklama yap başkada bisey yapma uyuz herif
Kendisine mi yapayim aciklama neden mesaj attigima dair

Simdi geldi okula bi acelesi var gibiydi. Oturuyodum ben. Meraba dedi. Bende kafa salladim.
Sanirim bu adam mesaji gordu cidden okuma geregi duyupta beni sallamadi gercekten.

Simdi geldi okula bi acelesi var gibiydi. Oturuyodum ben. Meraba dedi. Bende kafa salladim.
Sanirim bu adam mesaji gordu cidden okuma geregi duyupta beni sallamadi gercekten.
Yada bekle önümüzdeki hafta yoksunya bisey bul yine mesaj yolla gene cevap yazmassa git deki mesaj atıyorum ama size ulaşmıyor galiba de bakalım ne cevap verecek

L lmnt hadi sor şimdi fırsat bu fırsat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…