öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

heyecanliymis be yaaaa
hayirlisi olsun ne diyelim :)

konuyu bastan takip ettim ama sonunu edemedim
konu sahibesi çok kisa bi sekilde sonucu ozetleyebilirmisin benim için
su an kussun galuba onu anladim son sayfadan :)

Ayol ne ogretmen arkadasmış destan olduuuu mubarek bende başını takıp edyrdum knu ucmuş bırı bıze anlatsın ya merak ettm bu kadar mesaj kalabalıgına bakılırsaaa knu sahıbbı evlenıyordt heralde

Ayol ne ogretmen arkadasmış destan olduuuu mubarek bende başını takıp edyrdum knu ucmuş bırı bıze anlatsın ya merak ettm bu kadar mesaj kalabalıgına bakılırsaaa knu sahıbbı evlenıyordt heralde
canım bı oncekı sayfanın sonunda son gelısmelerı ozetledım :)

yok yok konu kapanmsin diye geyige tasindi ya
o kadar syafanin hepsi ogretmen arkaas deildir herhalde
dostluk grubu olusturmsular burda bence :)

Artık tatıl gelıyr ılksezon fınalı saglam oldun :) ıkncı sezon takıpteyız

yok yok konu kapanmsin diye geyige tasindi ya
o kadar syafanin hepsi ogretmen arkaas deildir herhalde
dostluk grubu olusturmsular burda bence :)

Ay bılemedım grunce olaylar olaylar olmustur dıyee dusunmustum ama senın dedıgın gıbıdır :)

eskısı gıbı selamımı vereyım ben demı trıp atmıyım bosuna :)
Aynen canım, ne tavırlı davran ne çok yumuşak seviyeli ama normal davran. Selamını al-ver. Mesajı da o zaman sorsan olurdu önemsiz, normal bir şey havasında ama yollama sebebini açıklamak gereği asla duyma. Msj ı da deşme artık derim bu kadar süre geçtikten sonra önemli hale gelir.

bı ıkı konustuktan sonra dırek mesaj yolladım gelmedı sanırım dıye dalgaya vuraraktan mı sorayım

Pazartesi en sempatik haline bürünüp gayet tatlı bir şekilde hal hatır sor şimdiye kadar konuşamadığın kadar muhabbet etmeye çalış söz zaten mesaja gelir sakın ha tripli konuşma meraklı sor neden ulaşmadı acaba vs hadi göreyim seni

cok sempatık olııııcııııımmm :) en sempatık en sevımlı ben olıııcııımmm :) yok yok trıplı davranmam tovbee bıdaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…