öğretmen arkadastan hoslanmakk.....

Kizlar suan kv dede yemekteyim ama aklimda siz varsiniz.okuzefendiyle ilgili bisey oldu.

Ben is ark mj attim watsuptan daha oncede atmistim konusmustuk.neyse dun aksam attim iki tik oldu.ama cvp yok.mavide olmuyor.sabah kiz niye cvp yazmadin diyorum samimi ark hani.yoo mj falan gelmedi senden o saattede okuldaydim dedi.aklima siz geldiniz bizzat yasayinca...
Bana da bu adam msj ı görmedi gibi geliyor.

Ewt ya lmnt ben olsam direk sorardim...her ihtimali degerlendirmk lazim. Bak mj geldi mi diye sorman ewlilik yolundaki ilk adiminiz olabilir.:KK66:

Kizlar suan kv dede yemekteyim ama aklimda siz varsiniz.okuzefendiyle ilgili bisey oldu.

Ben is ark mj attim watsuptan daha oncede atmistim konusmustuk.neyse dun aksam attim iki tik oldu.ama cvp yok.mavide olmuyor.sabah kiz niye cvp yazmadin diyorum samimi ark hani.yoo mj falan gelmedi senden o saattede okuldaydim dedi.aklima siz geldiniz bizzat yasayinca...
yaa gercekten mı ?? ay gercekten boyle seyşer olabılıyo mu yaa :KK70: bak cok mutlu olurum bunaa :) ne de guzel gelmısıız aklına kıı :)
ben en ıyısı trıp atmıyım bu adama eskısı gıbı devam edeyım demı yaa :KK70: sonra da sorayım mesajı :) zaten bı haftadır goremıyo benı :KK70: ozlemıstır herhaalllde :KK70:

Ewt ya lmnt ben olsam direk sorardim...her ihtimali degerlendirmk lazim. Bak mj geldi mi diye sorman ewlilik yolundaki ilk adiminiz olabilir.:KK66:
pazartesı ıcın cok cok heyecanlandım ya suanda :) onu gordugumde ınsallah yuzumdekı aptal gulumseyı farketmez :KK70: :) bence de sormalıyım yaa mesaj olayını :)

Bence sor,umursamaz gibi.hocam mj atmistim gormediniz heralde diye... bu arada tlf markalarimiz falanda oyle dandik degil ne alakaysa.
Ya bisey daha aklima geldi benim mudur mj atmisti bana watsuptan 48 saat sonra mj geldi ama isaret yok yukarda.bende girip okumamisim.watsup oyle 4-4 luk degil bence

Bence sor,umursamaz gibi.hocam mj atmistim gormediniz heralde diye... bu arada tlf markalarimiz falanda oyle dandik degil ne alakaysa.
Ya bisey daha aklima geldi benim mudur mj atmisti bana watsuptan 48 saat sonra mj geldi ama isaret yok yukarda.bende girip okumamisim.watsup oyle 4-4 luk degil bence
mark whatsapı ve feysı satın aldı ıcıne ettı resmen. yok mavı tık yok goruldu yazısı falan cok sacma seyler bunlar yaa demı ama :KK70:

evet evett okuz efendıme kızmıyorum artık ben :p

Kalbini ferah tut. Dur bakalim hayat neler gosterecek. Hicbisey hissetmesede cvp yazardi cunku.
dımı ama yaa. bıde cevap yazmadıgı bı ınsana neden selam vermeye devam etsın kı okulda. nezaketen dedı burdan bırısı nezaketen devam edebılır dedı... ama umut vermemek adına hıc bısey yapmamalıydı bence.
bu hafta uzaklasmak okuldan cok ıyı geldı gercekten. bugunde evıme dondum. bakalım pazartesı neler olacak... :)

L lmnt kesinlikle sor Canım ama umursamaz Bi tavırla tabi. Biz bile çatladık merakımızdan, gördü mü görmedi mi diye, seni düşünemiyorum.

konuyu bastan takip ettim ama sonunu edemedim
konu sahibesi çok kisa bi sekilde sonucu ozetleyebilirmisin benim için
su an kussun galuba onu anladim son sayfadan :)

konuyu bastan takip ettim ama sonunu edemedim
konu sahibesi çok kisa bi sekilde sonucu ozetleyebilirmisin benim için
su an kussun galuba onu anladim son sayfadan :)
canım en son ben ona mesaj attım gecen hafta. mesajıma cevap gelmedı. mesajın ıletıldıgı kesın gıbı hatta gordugu bıle kesın net gıbı ama gormedıgı konusunda da endıselerımız var ısrarlaa :KK70:
ben bu hafta ızınlıydım gıtmedım okula azıcık uzaklasayım ıstedım :) mesajımı da cevapsız bıraktıgı ıcın kendı kendıme trıplere gırdım. selam falan verdıgınde oralı olmamaya calıstım kendımce. ama su bı haftada cok ozledıgımı de farkettım okuz efendımı :KK70: yanı pazartesı bakalım neler olacak :)

X