Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

bu herifler kendilerine güvenmiyor ondan bu triplere giriyolar

annnneeeeemmm kızlar konuyu kapatmışlarrr....

hani film gibi olannnn

ee nolcek şincik ben merak ederimm...

Konu sahibi başka üyeliğiyle kendi durumuna yorum falan yazmış. yani konu sahte sanırımmm... evett bir sahte konumuzda böylelikle sona erdi... galiba arkadaş kızım nerede dizisini seyretmiş,
sonunu beğenmeyince kendi yazmaya karar vermiş... en uygun platform da galiba kk..
ya burayı böyle şeylere alet etmeseler... ne iyi olcek...

allahtan görmedim şu konuyu ne saydırırdımm

canım hoşgeldin he yaw çekiştiriyoruz yalnız birşey dicem bu benim YAZDIKLARIMI BİR GÖRSE VAYRYA 3 GÜN KONUŞMAZ sonra ben ona bir köfte patates yaparım barışır

hoşbulduk cnm allahtan kullanmayı bilmiyolar benim eşim girdi baktıda çok karışık bişi anlamadım dedi valla benimki küsse patateslen köfteylen barışmazz o başka şeylerle barışıyoo

onun tek sorunu beni sinirlendirmek ben sinirleniyorum adam karşıma geçiğ gülüyor acayip mutlu oluyor yoksa sevmiyorsunlar bahane..

yahu bu adamın işi gücü yokmu günün bu saatinde sırf seni sinir etmek için işini bırakıyo bi de geçip karşına pis pis sırıtıyo dellendirmen benii

kız yine nereye kayboldunuz bir ben safım herhalde netin başına oturdumu kalkmayan bunlar arada bulaşık yemek temizlik falan halledip geliyorlar hızlı hatunsunuz hıııııı

hoşbulduk cnm allahtan kullanmayı bilmiyolar benim eşim girdi baktıda çok karışık bişi anlamadım dedi valla benimki küsse patateslen köfteylen barışmazz o başka şeylerle barışıyoo

Akılları ona çalışıyo ondannn Bizimkini de köfte patates paklamaz..

valla dünya gezip türlü türlü insan tanımamaıza gerek yok burdaki kadınlar yetiyor bence o senarist olsun iyi tutar dizisiz ama burda tutmuyo öle şeyler genede anlamıyoalr sahte konu herzaman ortaya çıkıyo ee burda rahat rahat yazıyo bizim

benim şimdi aklıma gelmiyo bi yazsam woodymin incilerini....

ohooo aklıma gelince yazacammm...

Akılları ona çalışıyo ondannn Bizimkini de köfte patates paklamaz..

hee valla odunlar işte ruh yok ben diyorum zaten eşime ruhsuzsun diye oda gülüyo bide hoşlarına gidiyor inadına sinir ediyoalr insanı evlenmeden önce ne sakin bi insandım o zaman derdim yokmuş şimdi hemen sinirlerniyorum sinir hastası edecek benii:18::18::18::18:

yahu bu adamın işi gücü yokmu günün bu saatinde sırf seni sinir etmek için işini bırakıyo bi de geçip karşına pis pis sırıtıyo dellendirmen benii

Onun tek derdi ben hiç erinmez gelir o.Bazen telefonda konuşuruz kapatırız bi bakmışım gelmiş aşkım bi öpüp gidicem diyor kapıdan öpüp gidiyor napıyım ne diyim ben önceden hoşuma gidiyordu şimdi gıcık oluyorum tepem atıyor.Ben sevmiyorum böle aşk kelebeği gibi dolaşmayı adama onun gibi davranmayınca garipsiyor tabi.Beni sinirlendirmek onun en büyük zevki bayılır ona

bizim evde de genelde ben başlarım zatiii sen beni sevmiyosunn demeye çıldırtırım adamı...

sizin evde tersi bir durum söz konusu sanırsammmm....

kız o acil durumlar için

hee seni kurtarıyosa ne ala benimki ne laftan anlar ne dinler bide kadınlar daha çok dırdır ediyolar diyolar ya yalann valla erkekler daha çok dırdırcı bi başladılarmı susmak bilmiyolarr

onun tek sorunu beni sinirlendirmek ben sinirleniyorum adam karşıma geçiğ gülüyor acayip mutlu oluyor yoksa sevmiyorsunlar bahane..

ya canım bunlar bildiğin ilk insan yesin içsin ... başka hayata dair hiçbirşeyleri yok ondan sonra birde canı ne zaman mutlu olmak isterse yüzleri gülsün ne zaman isterlerse somurtur bağırır kırar döker kendi istekleri herşeyden önemlidir bak topiğimizin konusuna ne O.D.U.N.

biz nişanlıyken askerdeydi eşim her hafta mektupp hergün telefon fena alıştırmışım...

sonra beni yine acaiip kızdırdı aramadım üç gün..

arıyor çıkmıyom telefonlara ...

sonra birgün hiç aramadığı bir saatte aradı ters köşeye yatmışım açtım telefonu...

tabii o zamanlar noyu gösteren teller yok cepte yok bilemiyorsun haliyle kimin aradığını açmadan...

bana bir fırça kaydı niye aramıyomuşum o ne halde düşünmüyomuşum

odunluk yapıp kızdıran o fırça kayan yine o..

bunlar böylee hep bana hep bana

yani herzaman herzamanda olmazki arada olsa tamam heyecanı olur ama zaten hergün öpüyon bırak bi kaç saat öpmeyiver sende sakin ol cnm kendini kontrol et sen onu sinirlendirmiş olursun o zaman sinirlenme umursama bak nasıl deli oluyor
bizim evde de genelde ben başlarım zatiii sen beni sevmiyosunn demeye çıldırtırım adamı...

sizin evde tersi bir durum söz konusu sanırsammmm....
aynenn bizdede öle başının etini yiyorumm off dyor takacak başa bişi bulamadınmı bulamadım neden cevapo vermiyosun felan filan adam deli oluyorrr

yesin içsin bidaha bişi var cnm onsuzda yapamazlar bunalrın temizliğini yapcan boğazlarını doyurcan bide o iş oldmu dünyada onlardan mutlusu yok bdie ayak altında dolaşmıcaksın biz bişi istesek çok olur bide çocuk verdinmi onlara kabarırlarrr [/B

kuzum aşk böcüğü olsa bile insan karşısında adam istiyor adam benimki daha hala çocuk çocuk koca adam bazen şımarır bazen hoplar zıplar yani seni anlayabiliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…