Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

tamam ucuz yollu halledelım şu işi :KK52:

şimdi en son 26/05/2011 adet oldum ama adetlerım zaten pek duzenlı deıl..o yuzeen bunu pek umursamıyorum..

belim agrıyor bunuda pek umursamıyorum..oturmaktan olabılır..

akıntım var..bunu umursuyorum hıc boyle bısey olmazdı..:82:

Hımmmm...Bi düşünelim bence olabilirsin..Yani inşallah olmuşsundur tam da işi de bıraktın zamanı bence :KK49::KK49:

tamam ucuz yollu halledelım şu işi :KK52:

şimdi en son 26/05/2011 adet oldum ama adetlerım zaten pek duzenlı deıl..o yuzeen bunu pek umursamıyorum..

belim agrıyor bunuda pek umursamıyorum..oturmaktan olabılır..

akıntım var..bunu umursuyorum hıc boyle bısey olmazdı..:82:

bence hayırlısıyla bir bebiş haberi daha alıcakmışız gibi geliyor....

hamilelikte bel ağrısı oluyor hatta sank, hastalancakmışım gibi ağrırdı her ay ...

bende üç kez hamile kaldım ve acaip akıntım oluyordu...

hadi kuzu sen git bi test yap bi bebiş haberi daha alakkk...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

1,5 hafta önce test yaptım..işediğim kap delikmiş :KK53:altından sızmış bütün çiş.:KK53:.bır ıkı damla yakalayabıldım..onunla yaptım negatıf cıktı..acaba yetmedımı

1,5 hafta önce test yaptım..işediğim kap delikmiş :KK53:altından sızmış bütün çiş.:KK53:.bır ıkı damla yakalayabıldım..onunla yaptım negatıf cıktı..acaba yetmedımı

allah seni napsın yarıldım gülmekten işeyeceğin yeri sağlam seç busefer hamile olabilirsin :KK49:

bence hayırlısıyla bir bebiş haberi daha alıcakmışız gibi geliyor....

hamilelikte bel ağrısı oluyor hatta sank, hastalancakmışım gibi ağrırdı her ay ...

bende üç kez hamile kaldım ve acaip akıntım oluyordu...

hadi kuzu sen git bi test yap bi bebiş haberi daha alakkk...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

inşş..ya bakalım artık ıstıyoruz..kasıklardada batma oluyormu?

bide akıntım bayadır var benım daha onceden kahverengı olurdu sımdıbeyaz ve sarı gıbı degısıyor bayada oluyor..

ay aşkım benim çok saol ya..allah sizede isteyip de ulaşamadığınız dileklerinize kavuştursun..inşallah:26:

amin inşallhhhhhhh

Hımmmm...Bi düşünelim bence olabilirsin..Yani inşallah olmuşsundur tam da işi de bıraktın zamanı bence :KK49::KK49:

kızım bu düşünülerek teşhis konulacak şeymi allahsen kopardın beniii bi düşünelim bence olabilirsin diyo bide puhahaha :KK60::KK60::KK60::KK60:

allahım ya okada öenmli bi şey için delik kabı bulmayı nası başardın yahu:KK52::KK52::KK52::KK52:

evet kas için canım her akşam ayna önünde kendine bakıyor bide bir sağ profilden bir sol profilden öldürecek beniii ama sanırım böyle daha iyiymiş t-shirt filan giyince yakıyoreeeee beniiiiii :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

hayırlısıysa olur olur al sen benim içime doğdu bu sefer geliyo bebiişşşşşşş

oruçlu ağzımla bütün dualarım sana canım inşallah vardır ama hissediyorum var var:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

şu oruclu ağzınla azcuk benım herufe romantızım duası yapsana kabul olursa görürüm seni hacıııı

amin inşallhhhhhhh

kızım bu düşünülerek teşhis konulacak şeymi allahsen kopardın beniii bi düşünelim bence olabilirsin diyo bide puhahaha :KK60::KK60::KK60::KK60:

allahım ya okada öenmli bi şey için delik kabı bulmayı nası başardın yahu:KK52::KK52::KK52::KK52:

ne bıleyım yaw.benım evde bıtane su şurupların içinde kaplar oluyor minik bişey bilirsiniz..onla yapıyordum suana kadar ..ama nasıl delındıyse artık delinmiş..:KK34:

:KK66:herhalde çok azimle işedim ..:KK66:.kabı bile deldiğime göre:KK34:

şu oruclu ağzınla azcuk benım herufe romantızım duası yapsana kabul olursa görürüm seni hacıııı

seninki dermansız dert o yüzden hiç ağzımı yoramiyciiimmmm :76::76::76::76:

Son düzenleme:
ne bıleyım yaw.benım evde bıtane su şurupların içinde kaplar oluyor minik bişey bilirsiniz..onla yapıyordum suana kadar ..ama nasıl delındıyse artık delinmiş..:KK34:

allahım ya okdar küçük şeye nasılisabet ettirdin bide deldin helal valla sana:KK52::KK52::KK52:

sıcaktan erimiştir garibimmm kaç kere işediysen artıkk :KK37::KK37:

inşş..ya bakalım artık ıstıyoruz..kasıklardada batma oluyormu?

bide akıntım bayadır var benım daha onceden kahverengı olurdu sımdıbeyaz ve sarı gıbı degısıyor bayada oluyor..

herkese göre değişen durumlar tabiii ama benim oluyordu kasıklarım belim acaip ağrırdı...

birde değişik bir akıntı olurdu.. hatta bazen oluyor akıntım da ödüm patlıyoooo:KK52::KK52:

X