Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

ne oldu hacı koktumu.:63:60:.legen dedıysek çamaşır legenine dedik.:KK34:.hiç sevmem banyo eşyasını mutfak eşyasına karıstırsan cinslerii:63:

koktuuu len birden burnumda buram buram mutfak leğeni aklıma bile gelmemişti saol aklıma kodun aferin :KK25::KK25::KK25:

herkese göre değişen durumlar tabiii ama benim oluyordu kasıklarım belim acaip ağrırdı...

birde değişik bir akıntı olurdu.. hatta bazen oluyor akıntım da ödüm patlıyoooo:KK52::KK52:

allah bagıslasın senınde evlatlarını bu arada..3 taneyse yeter hacı..daha yapma basbakanı dinle..

burcu nerde lennnnnnnnn

rose canım..kızım burda eczane yok artık eve gıdeyım ..alayım oyle yaparım aksam verırım haber...:KK37:

allah bagıslasın senınde evlatlarını bu arada..3 taneyse yeter hacı..daha yapma basbakanı dinle..

burcu nerde lennnnnnnnn

rose canım..kızım burda eczane yok artık eve gıdeyım ..alayım oyle yaparım aksam verırım haber...:KK37:

Elini çabuk tut hacııı:KK49:

seninki kokulu sanırsamm burnunua kadar geldiğine göre heç koklamadım ben yaneeee karıya bak çişi bile marifetli kokuyor

kızım çiş buuu çiçek mi koksun çiş kokuyor herahlde seninki kokmadığına göre maharifetli olan o pek bir temizmiş hanfendi :KK60::KK60:

eee benımkınde mı var marıfetttt osaman nakresss çişiyle kabı deldi geçti kız yoksa ozon tabakasınıda sen mı deliyonnn

Git kus da gel sende bacımm:KK52::KK52: Bi an basit bi çiş üzerinden ne kaa konuştuk diye düşündüm de:86::86::86::86::86::86::86:

o basit dediğin çiş nakres hatun için ne kaaaa önemli şu anda biliyon mu senn :76::76:

X