Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

canım sıkkın dı güldürdün kıs beeniii :KK60::KK60::KK60::KK60:

noldu kedicikim kim sıktı canını söle alalım boyunun ölçüsünü

yaptın mı kıssss krem şantılı şeftali tatlısını:KK23::KK23::KK23:

yapmadım zaman kalmadı ama canım çok çekti yaa şişicek bitaraflarım haftasonu yapçam artık bu akşam da doğum gününe gitçez çünkü

eveeettt şu meşhur tatlııı vuvuvuvuuvuvvvvvvvvvvvvvvvvvvv çilekte koyaydın üstüne azıcık:KK62::KK62:

şeftalide çileğin ne işi var be siz iyice şaşırdınız kızım oruçluyum ben dellendirmen beniii susun bakiim

hee hee benım ole bı anım var durun simdi bu neşe hanım bana taktık verıyo benımkının odunluk derecsını bılmıuo henus çilek krem şanti ve benım odun ben bunları hazırladım ekşın ıstıyom annaycanız yatak odasına gıttım yatakda şuh şuh otuyom benımkı yanımda işte ben şuh bı tavırla ihtiraslı bakışlarla yiyorum bı baktım benım ki aldı kucagınatabagı 2 dk da yedı yedı yedı bı kenara oydu hadı dıyo bana karnım çok şişti yawww dıyooo ben kremşantılı pek sevmedım dıyo allahım dedım bu ınsansa ben neyımmmmm:84::84:

kalas işte takoz en ala fantaziyi hiç etti :KK47:

3. yılınızda uyuya kalıyor haaaaa durum cıddı vahım

yaa burcucummm öle işte odunlukta sınır tanımıyoo işte yemekten önce sinirimi bozmuştu zaten ben böle şeylere önem vermiyorum dedii tabi dedim ben önemli olmadığım için önemli olmaz dedimm yemeğin sonrasında da bu olay olunca ben baya sinirlendim uyanınca da saate bakıyo aa biz dışarıya çıkcaktık dimi diyo ehh yarın çıkarız artık dedide o biraz zor azcık sürünsünn bakalım :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

yemek listesi vermiştir belki :KK52:

benimki de şimdi kapıdan uğradı anahtarımı unutmuşum evde onu bıraktı aşkım akşama ne yemek var diyor

erkek milleti midesine düşkün anacım ötesi berisi yok bu işin
:KK50::KK50:

benimki de şimdi kapıdan uğradı anahtarımı unutmuşum evde onu bıraktı aşkım akşama ne yemek var diyor

Yaşasııın yemekk yeeeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

selamun aleykum hacılar:KK76:

senınkı ıyımış yıne benım ıftar sofrasında :KK56: sahurda ne yıyecegız dıye soruyor.:KK56:.

burdayım hacım iş yerı kapanıyorda ondan dolayı yogunum..:KK76:

kıskana kıskana kapattırdın iş yerımı sonunda bende bu onumuzdekı pazartesı senın gıbı işsiz olacagım:KK43:

selamun aleykum hacılar:KK76:

senınkı ıyımış yıne benım ıftar sofrasında :KK56: sahurda ne yıyecegız dıye soruyor.:KK56:.

aleyküm selam hacııııııııııııııııııııı nerdesin sen

bi de benim koca body fitness çalışıyor beslenme programı farklı biraz

evde illa makarna,pilav ya dahaşlanmış patates olacak yanında da bolcana etttt

hoş özel programı olmasa nolur ki mönü gene değişmiyorrr
:KK37::KK37:

burdayım hacım iş yerı kapanıyorda ondan dolayı yogunum..:KK76:

kıskana kıskana kapattırdın iş yerımı sonunda bende bu onumuzdekı pazartesı senın gıbı işsiz olacagım:KK43:

Ne diyon sen hacı ya valla mı üzüldüm lenn şimdi :KK43: internette ilanlar var baksana yeni iş bulmıycan mı

X