Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

aleyküm selam hacııııııııııııııııııııı nerdesin sen

bi de benim koca body fitness çalışıyor beslenme programı farklı biraz

evde illa makarna,pilav ya dahaşlanmış patates olacak yanında da bolcana etttt

hoş özel programı olmasa nolur ki mönü gene değişmiyorrr
:KK37::KK37:

kas için gıdıyor herhalde..daha ıyı işte..ne yapcam derdin yok..senden kralı yok bosver..:KK34:

Ne diyon sen hacı ya valla mı üzüldüm lenn şimdi :KK43: internette ilanlar var baksana yeni iş bulmıycan mı

ya bırz evde takılayım ne olur..bu kadar çalıştırmayın benı ..hem hamıle olabılırım inşallah bazı suphelerım var:KK53:

ya bırz evde takılayım ne olur..bu kadar çalıştırmayın benı ..hem hamıle olabılırım inşallah bazı suphelerım var:KK53:

ahaa valla mı leynnn inşallah öledirrr heee git bak ne meraksız karısın ??
Evde internet varsa sorun değil eğer yoksa hemen iş bul:KK52::KK52:

ahaa valla mı leynnn inşallah öledirrr heee git bak ne meraksız karısın ??
Evde internet varsa sorun değil eğer yoksa hemen iş bul:KK52::KK52:

internet var hacı evde..problem degılk herturlu gorusuruz..lennn bakacamda test parasına acıyorum ya yoksa:KK52:

he bu arada hacılar eger bebıs varsa

hepınızı evınızden ozel ucagımla aldıracagım..yemek yedırecegım oyle tekrar evınıze bırakacagım ona gore dua edın:KK37:

amanın hadi bakalım inşallah hayırlısı akşam arkadaşımın bebeğini görmeye gittim 3 kilo doğmuş aman allahım nasıl bir güzellik

nasıl bir tatlılık insanın içi gidiyo yaaa allah gönlüne göre versin cnm

tahmın etmek bu kadar zor olmasa gerek odun olan da olmayanda hepsinin derdi miğdesi

kesinlikle öylee açlığa tahammülleri yok

batmış anam ne yapalım..ben batırmadım ama.:18:

aman salla ozaman hayırlısı böyleymiş

kas için gıdıyor herhalde..daha ıyı işte..ne yapcam derdin yok..senden kralı yok bosver..:KK34:

evet kas için canım her akşam ayna önünde kendine bakıyor bide bir sağ profilden bir sol profilden öldürecek beniii ama sanırım böyle daha iyiymiş t-shirt filan giyince yakıyoreeeee beniiiiii :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

internet var hacı evde..problem degılk herturlu gorusuruz..lennn bakacamda test parasına acıyorum ya yoksa:KK52:

hayırlısıysa olur olur al sen benim içime doğdu bu sefer geliyo bebiişşşşşşş

he bu arada hacılar eger bebıs varsa

hepınızı evınızden ozel ucagımla aldıracagım..yemek yedırecegım oyle tekrar evınıze bırakacagım ona gore dua edın:KK37:

oruçlu ağzımla bütün dualarım sana canım inşallah vardır ama hissediyorum var var:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Son düzenleme:
belirtilerin neler yavrumm anlat biz söyleyelim :KK52:

tamam ucuz yollu halledelım şu işi :KK52:

şimdi en son 26/05/2011 adet oldum ama adetlerım zaten pek duzenlı deıl..o yuzeen bunu pek umursamıyorum..

belim agrıyor bunuda pek umursamıyorum..oturmaktan olabılır..

akıntım var..bunu umursuyorum hıc boyle bısey olmazdı..:82:

evet kas için canım her akşam ayna önünde kendine bakıyor bide bir sağ profilden bir sol profilden öldürecek beniii ama sanırım böyle daha iyiymiş t-shirt filan giyince yakıyoreeeee beniiiiii :KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

hayırlısıysa olur olur al sen benim içime doğdu bu sefer geliyo bebiişşşşşşş

oruçlu ağzımla bütün dualarım sana canım inşallah vardır ama hissediyorum var var:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ay aşkım benim çok saol ya..allah sizede isteyip de ulaşamadığınız dileklerinize kavuştursun..inşallah:26:

X