Odunlar ve sevgili eşleri...Anlatın,paylaşın,odun kardeşliği devam etsin:):):)

ayyy aslında aklımda bı fıkır varr gece saat 3 gıbı uyandırıp sey diycem aşkımmmm aşkımmmm aşkımmm ve odundan ses gelir noldu aşkım ne var şeyyyyy benı nekadar sevıyosunnnn:KK23::KK23::KK23::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Son düzenleme:
ayyy aslında aklımda bı fıkır varr gece saat 3 gıbı uyandırıp sey diycem aşkımmmm aşkımmmm aşkımmm ve odundan ses gelir noldu aşkım ne var şeyyyyy benı nekadar sevıyosunnnn:KK23::KK23::KK23::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ben uyandırmıştım..Görümcem face sayfasına bi kızı eklemiş sanırım oda bizimkinin eski yavuklusu bende gece 1 de uyandırdım bu kız o kız mı dedim saydım saydım ya aşkım manyak mısın yatıp uyusana dedi bana:KK52:

şiiiiiiiiiiiiiiii napıyonus leynnn gene kimin biyerlerini kaşındırıyonus :KK23::KK23::KK23::KK23:

Bugün ekşın var forumda sen nerdesinnnn:KK4::KK4::KK4::KK4:

ne var gıı ne kaçırdım sabah kargalar puhunu yemeden gelmiştim ama kimseciler yoktu herzamnki gibi kaçıncı rüyanızdaydınız kim bilir noldu çabuk anlatt:26::26:

bne biliym görecez bakalım zamanla hoş geldın neşem

hoş buldum bebişimmm parise hayırlı olsun diyodum dier topikten ceydoşta mesaj yazmış neden yok şimdi anladım napıyosnuz nassınız benim peçete elimde burnum akıyo yaa

sabah sahuru da kaşırdım tam 04:18 de uyandım tv açtım istanbul için iftar vakti diyodu dedim bizimkine cabuk ye cabuk daha burda okunmamış 2 dakika içinde ne yedim

ama varya çiğnemeden yuttum midem arıyo şimdi de kafama tüküreyim :KK37::KK37::KK37:

Son düzenleme:
Bugün ekşın var forumda sen nerdesinnnn:KK4::KK4::KK4::KK4:

ne var gıı ne kaşırdım sabah kargalar puhunu yemeden gelmiştim ama kimseciler yoktu herzamnki gibi kaçıncı rüyanızdaydınız kim bilir noldu çabuk anlatt:26::26:

bne biliym görecez bakalım zamanla hoş geldın neşem

hoş buldum bebişimmm parise hayırlı olsun diyodum dier topikten ceydoşta mesaj yazmış neden yok şimdi anladım napıyosnuz nassınız benim peçete elimde burnum akıyo yaa

sabah sahuru da kaçırdım tam 04:18 de uyandım tv açtım istanbul için iftar vakti diyodu dedim bizimkine cabuk ye cabuk daha burda okunmamış 2 dakika içinde ne yedim

ama varya çiğnemeden yuttum midem arıyo şimdi de kafama tüküreyim :KK37::KK37::KK37:

X