ocuk istiyorum ama...

merabaaaaaa senaaaa sen burdasın demiiiii bak yeşil yanıo sana msj attım şeyden özelden bilgilerimi ferdim ona göre :)))
sinem kıs baya okudum valla sayfa sayfa yazıosunuz yetişemiyom tayin işi biraz karışık ya hakkına hayırlısını istemekten başka ne diyebilirim ki... Akıllı kadınsın herşeyin üstesinden gelirsin evelallah :)

Nur valla şimdi romantik ol dicem oda yanis onuca varamadıktan sonra ne işe yarar tadı damanızda kalcek sempatiksalakcinni eheheheh:))
Aslında şeyde güzel oluyo tanışma zamanlarınızaki hareketlerinizi anlatmak geçmişe dönmek ne bilim düğündü nişandı geçmişte yaşanan güzel anıları anmak okadar güzel ki :)))) Rabbim bebişle birlikte uzunca daha güzel ömürler nasip etsin inşallah

yerimseniben

Hande sen napıon bakem hee nasl gidiyor bu ay sıkı bir çalışma yaptın mı he döküman istiorum senden şakkıdı aklinialirimsmile

merhaba feyza :) bu arada feyza ismini okadar çok severim ki kızım olsa ismini feyza koymayı düşünürken ablamın kızının ismini feyza koydurdum :)
hoşgeldinnn yaaa seninkide kilomu yaaa ben hiç hayatımda o kiloyu görmedim hep balık eti evlendikten sona da obez oldum :)) sempatiksalakcinni şimdi şimdi vermeye gayret ediyorum ama şu pis boğazımla okadar zorlanıyom ki sempatiksalakcinni neyse hedefim hazirana kadar olcak inşallah :) şakkıdı sana da bebiş çalışmalarında bolcana başarılar diliyorum en kısa zamanda hamiş haberlerini alırık inşallahhhhhhhdeli kafadulden

cumamız hayırlara vesile olsun inşallah canlarım opuyorumnanaktan

herkesler iyidir umarım.

nurum fezam nerelerdesin sen bakıyım.

benden detay istemişsin hemen veriyim. bu ay ilk defa ateş ölçtüm ve çalışmalarımı sıkı tuttum. fakat ölçtüğüm ateşe göre a) yumurtlamadım b) yumurtladım ama çatlatamadım c) benim ateş ölçmeye uygun değil şıklarından biri çıktı. önce hiç yükselmedi sonra dün 36.6 oldu. adetime daha 2 gün olmasına rağmen bir umut test yapayım dedim tısssss diye sönüverdim tabi. bu ay benden bir nane olmuyor yine. tevekkül ediyorum oturuyorum aşşaaaa.

sen iyisin umarım keyifler nasıl canım....

Son düzenleyen: Moderatör:

inşaaalllaahh canım benim umarım hepimizin dileği hayırlısı ile kabul olur. bilemiyorum artık bu ay öle sıkı çalıştık ki aklinialirimsmile hatta son üç günümüz kocamı eve kapatacam hafta sonuna Şeniz acık birazcık umudum var aslında çünkü ilaç tedavisinden sonra ilk deneme ayı. yalnız iki aydır ben yumurtlama döneminde iyi bi sancı çekiyordum. bu ay hiç bi şi hissetmiyorum fisfisfis ama belki de normali budur çünkü doktorum korunmayı yeni bıraktığın için bu kadar sancın olur demişti ve aslında benim o dönemde yüksek olan prolaktinim yumurtlamama engel oluyordu. bakalım yaa hayırlısı olsun hepimiz için boshayallersmile hande ve benden başka çalışan yok mu kikaydirigubbakcemile5 sende ne var ne yok yerimseniben

sana da hayırlı cumalar canım opuyorumnanaktan

o kadar yazı okudum araştırdım ama şu ısı takibi işine bi türlü akıl erdiremedim fisfisfis ben klasik yöntem gün sayıyorum umarım işe yarar olumunekankayizsmile

tünaydınnn hanımlarrrrrr...

Nurfezaaa kız demeyim öyle özlenmemk falan ne demekkk herkeşlerii gözümüz arayıyor ammaa biliyorumki uygun olununca dön dolaş bi cee diyiveriyorsunuzzz. Eeee söyle bakalım diyet işleri ne alemdee kaç kilo gitti bakemmm, bak ben 0,1 ton olmaya çok fena yaklaşmış durumdayımmm :roflol:

Ben bu sabah epey bi huysuz kalktımm, zavallım eşimm çok çekiyor benden yawww... ama sonra bir pamuklaşıyorummm kendime bende inananmıyorum, mesela şimdi sevgi kelebeği modunda etrafa gülücükler saçıyorumm :icecream:

hehheheee kuzular ben geldimmmmmmmmmmmmmmmm

tam bir haftadır evden çıkmazken bugün yağmurun da yağmasıyla anneme gitme cesaretini topladım. bu arada annemle komşu oturuyoruz aramızdaki mesafe 30 mt. anammmm sokağa bi çıktım kiiiiiiiii kar ne demek esamesi yokkk. karlar yağmış erimiş bitmiş deee ben hala evde oturuyorum. bugün kahvaltıya anneme geldim yürümedim ama pazartesi artık yürüyüşlere başlamak zamanıdır.

dün 2. yıldönümümüz accuk sıradan geçti. eşim her özel günde yaptığı gibi eve çiçekle geldi bende accık daha farklı bir sofra hazırladım ona ama bundan öteye ormantik bişiler olamadı. nurfezanın da dediği gibi zaten sık sık yaptığımız gibi eski günlerden konuştuk biraz bitti gitti işte.

handecim şu yumurtlama ateş olaylarını bende bikaç ay takip ettiydim ama en kesin çareyi ovulasyon testlerinde buldum. zaten onları kullandığımın 2. ayı hamile kaldım. sende yumurtlama problemi mi var tam bilmiyorum ama hepsinin çaresi var be gülüm. birde ben nasip kısmet işlerine çok inanıyorum; vakti zamanı gelmediyse yazılmadıysa o tarih henüz amuda da kalksan boş be gülüm. ama o vakit geldiğinde de bilirsin korunsan bile geliyor kucağına melekler.

kızlar herkeşi öper ben gider..

bilmiyorumkismile Hımmmmm a) şıkkı için şimdiii eeee eyvahedigeldismile kız ben anlamadım bu işlerden bişeyyy yaa bide şimdi bunları hiiiç takmasan yapmasan olmaz mı ya falla bu bebişler süpriss yapıo yaa hande şimdi senin yumurtlucan varsa da yumurtlaman ki...ohaoldumsmile

vallla bu kadar uğraşa Allah yardım etsin yaaaa kafaya takma beee kocanla ye gez dolaşşş sona bide bakmışın ay sonu :CüvCüv: yerimseniben hihihihi sırnaşık şey

hımmmm bayanssulusmile hafta sonu fikfikli geçio demek eferim bende valla şu an yağmurluklu geçio yaz başı böle bende sizin gibi çalışcam :) ilk denemem de 3 . ay gebe kaldım ancak 2.5 aylıkken kürtaj oldum ikizdi yaff bide ama o ay sıkı çalışmıştım :hulya:
nasip ama acaip anne olmak istiyom eşim istemiyo şu zamanlar

vayy be sıkı çalıştın die mi ikiz oldu acep yoksa olacaktı da denk mi geldi 10 puanlık uzmanlık sorusudur bu haaa :)))))))))))))))))))))))))))))))))

günaydın kuzulaaaaarrrrrkaydirigubbakcemile2

konumuzu teee 3. sayfalardan taşıdım geldim heee hamile hamileee canım çıktı. :CüvCüv: herkeşte haftasonu rehaveti vardı sanırsam, pazartesi sendromuyla birlikte silkinip doluşursunuz buraya eminim. a.s

biz ooluşumlan uzun zamandır ara verdiğimiz yürüyüşlerimize yeniden başladık bugün; eşimin tüm karşı çıkmalarına rağmen. bugün bi arkadaşımla da avm de buluşucam diyoki orda yürücen bide yürüşe çıkma. lmaz:allam yaaaaaaa avm'lerdeki yürüyüş açık havayla bir mi? aslında o benim yorulmamı istemiyor zira şu ara tipik hamilelik belirtileri göstermeye başladım. geçen evin altındaki süpermarketten bişiler alalım dedik 15 dakkalık alışveriş bile beni bitirdi kızlar yaaa. eve geldim pestil gibiyim.. akannehir tüm kemiklerim sızım sızım sızladı gerçekten, hala da üzerimde o günün yorgunluğu var diyebilirim. ama bugün 20 dakkalık açık hava yürüyüşüm beni hiç öyle sarsmadı demek oluyor ki; avm'lerdeki manyetik alanlar insanı hasta, hamileyi de felç ediyor.

bugün ooluşuma müzik de dinletmeye başladım kızlarrrrr, zemuszemus aslında ben hep dinliyorum aypodumla ama yazık ooluşum bişey duyamıyordu. akıl edip müzik açtım bu sabah ve işe dire sraitsle başladım anacım. klasik müzik felan sonra dinleriz önce güzel bir rock sevgisi doğsun içinde dimi yaaa? babası metalci anası rakçı olunca başka seçme şansı kalmıo sanırsam. allah çocuuumuuu hipap eziyetinden muhafazaaa eylesinnnn aminnnn. hahahahhaaaa :roflol::roflol:

bu arada kızlar otururken bacaklarımı açarak oturmaya, yürüken de iki yana sallanarak yürümeye başladım hepsimize hayırlar olaaa. :dilcikar: önden bakınca bişi yok gibi kalın paltolar kazaklar neyim ziraaaaaa yandan bakınca ohohooho.. aldı yürüdü benim göbek ve içindeki.. :1shok: daha 26. haftadayız yaaa sena valla korkmaya başladım ben, bu göbek daha ne kadar büyücek böleeeeeeee?? sanki ben son sınırıma gelmiş gibi hissediyorum, asansörde felan inerken çıkarken keşke bu 9. ayım olsaydı diye düşünüyorum hep. bu 7 aylık göbekse 9. ay nasıl?? oğğğ may gaaaddddd!!! -tatlicadiarzu- eskiden her sabah kalkıp göbeğim büyümüş mü diye bakmak zevk verirdi, niye büyümüyo bu yaaa diye sorarken şimdi neler diom demiii?? insanoğlu nankör işte kızlar nankööörrrrrr!! klava:

ay sabah sabah dibim düştü ay aman çenem, o da olmuo.. üffff çok yazdım işte sabah sabah hahahahaaa.. :icecream:

öptük herbirinizi bi ben bi oooluşum.. hepsinize güzel bir hafta dilerim..
bayanssulusmile

vayy be sıkı çalıştın die mi ikiz oldu acep yoksa olacaktı da denk mi geldi 10 puanlık uzmanlık sorusudur bu haaa :)))))))))))))))))))))))))))))))))

FALLA SENACIM BİLEMEM YA
HERKES NEDENSE O ZAMANLAR AYNI SORUYU SORDU BENDE HAVALARA GİRDİM TABİ SONRA FISSSS :bbo: Bİ YAPTIM BAK İKİZ TUTTURDUM FELAM AYAKLARINDAYDIM
HERKES BANA İKİZ OLSUN DİE DUA EDİYODU.
AMA O AY EŞİMİ KALDIRIYODUM FALLA YUMURTLAMA GÜNLERİMDE GECENİN Bİ VAKTİ SONA GRİP OLMUŞTUM ÇOK FENA GENE KAÇIRMAMIŞTIM laelaelaelaelae

ÖLE YANE SENA ANNECİM :) sempatiksalakcinni

ÇOK DOĞRU DıYON NURCUM VALLA BEN AVM LERE Bı GıDıM VALLA EVE GELıNCE ŞAFTIM KAYIYO DÜŞÜN YANı ÖLE KALABALIK KULABALIK YERLER BOL IŞIKLI YERLERDEN ÇOK RAHATSIZ OLUYOM VALLA SEN EN ıYıSı EV GEZıLERı YAP :)))) ANNENLEN FELAM KOCANLADA YÜRÜYÜŞ YAP OH BEEE :):lepi:

hehehehehe doru dion anacımmm.kaydirigubbakcemile5

Melaba hanımlar....

Uzun süredir ihmal ettim burayı ama valla ben masumumm, hafta sonu İstanbuldan ablamlar geldi ve tabii yiğenlerdeee, o kadar tatlılarki, bir na olsun peşimden ayrılmıyorlarr, sürekli benim kızla konuşuyorlar, tombiş karnımı seviyorlarr... çok tatlılar yaw, bayıldım bu ilgiye, hatta bi ara bunalmaktan cidden bayılacaktım :bbo: Dün de Beypazarındaydımmm, güya iş için ama bi görseniz deli gibi alışveriş yaptım, uzun bir süre gümüşçülere yapıştık kaldık, ev döndüğümde pestilim çıkmıştııı, tabii kızlar yine etrafımda cıvıl cıvıll, canlarım kuzenleri olacak diye çok heyecanlılar ama aralarında tam 10 yaş fark olacakkk Bi 10 yıl sonrasını düşünsenize, benimki bunların şimdiki cıvıl cıvıl halinde onlar olmuş üniversiteli genç kızzz ayyy gelicekmi o sağlıklı güzel günler acepp...

Neyse efenim diğer yandan bizim karmançorman hayat az biraz şekilleniyor gibi, eşimin yeni işinin yeri yarın netleşcekmiş, ve görülen o ki büyük ihtimalle ya Samsun olacak ya da Balikesir. Önce yapabilirmişim gibi gelen bu taşınma ve Ankaradan ayrılma mevzuu netleştikçe bende bir panik yarattı anlatamam. Zavallı eşimi dün çok gereksiz hırpaladımm bu panik yüzünden, o da zavallım bunları önceden konuşmuştuk ama demekten başka bişey diyemedi tabiii. Ve halaaa tamamen vazgeçme şansımız varrr ama ben bi türlü duygusallıktan sıyrılıp doğru düşenemediğimden panik havamdan kurtulamıyorummm. Evet maddi anlamda çok ciddi bir fark yaratıcak bu iş bizim için ama bi yandanda herşeyy maddiyatt olamazz ben anamın dibinden ayrılmak istemiyorummmm diyorummm, bi yandan da ama tüm bu fırsatlar biraz da kızım şansı bunu kaçaırmamız lazım diyorummmm... kafamçokkarıştı

Şimdi biliyorum yakında sizde bıkacaksınız bizim bu işlerden ama ben her türlü paranoyamı sizinle paylaşmaya çok alıştım hanımlar üzgünüm bana katlanacaksınız artıkın yerimseniben

meraba kızlaaar, bayadır görünmüyodum ortalarda ama geldim işte:) Şu aralar bi bıkkınlık var ben de, pek bi memnuniyetsiziz Emekliliğe 32 sene var ama durup durup emeklilik hayalleri kurarken buluyorum kendimi, hehehe:) Biraz erken başladım sanırsam. Amaaaaan neyse canım o da geçer.

Valla nur sabah sabah iyi döktürmüşsün, enerjine hayran kaldım:) Ziraaaa ben de hep bir uyku hali mevcut Öğlen saat 2 gibi bi başlıyo azcık baş ağrısıyla eve gidene kadar devam, eve gidince de uykum kaçıo. Bu hamilelik iyicene dengemi bozdu, hoş hamile olduğumu hissettirecek bişe olsa ona da tamam. Ay çok mu dertlendim ben yaaa, idare etçeksiniz artıkın, hamilelik pisikolocisi:)

senacım sen hala çözüm bulamamışsın sanırsam şu tayin işine, inşallah yarın hayırlı bi haberle gelirsin.
Benden şimdilik bu kadar kızlar. Bu arada bana atk yerine tuğba diyebilirsiniz:) görüşmek üzereeeee

yaa ne saadet dolu zamanlar kızım o hamiş günleri , dert yok tasa yok bebek içerde istediğin yere al götür :))) şimdi ben WC ye bile izinle gidiorum PP
bence vazgeçmeyin Sinem anacığının yanına geri dönersin elbet birgün ama bebğin için maddi anlamda da iyi bir tasarruf - yatırım dönemi olabilir bu dönem. hem sen de çalıştın sınav kazandın bu iki yerden birisini seçer giderseniz senin tayin bölgen ne olacak peki ? sen de buralara tayin isteyebilecek misin ? Biz senin acaba larını keyifle okuyoruz canım merak etme :)))

haahahaaa canikom tayin sorunu olan Sinem ben değilim :))
ben bu ara 7/24 full time mommy isiyle uğraşıyorum, çalışmayı özlüyor olsam da malesef ona hiç vaktim yok bu aralar ....

Nurfeza da Tuba, amasen tuGba isen sana Tubişşş diyecem bundan sonra ona Tuuuubbaaaaa demeye devam ederim :)))

Kız deli...
Sen oğluna Deli kızın türküsünü dinlet anamın türküsü diye dinlesin :)))
Ben de arabada yüksek sesle Evanescence veya Bon Jovi dinlerdim şimdi oğlan sadece fön makinası i,le uyuyor sanırsam ana karnındaki uğultu ile aynı sanıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…