ocuk istiyorum ama...

amanınnn kızlarrr sakın bu yazdıklarınızııı benim kocişş okumasınnn. sağolun varolun hepiciğiniz beni bebişi düşünüyorsunuzzz ve gerçekten doğru diyorsunuzzz, zamanlama çok kötü fena oldu. Aslında bu sıralar eşimde iş değiştirme aşamasında yani belki mecburen şehir değiştirme noktasındayız ve onun durumuda bir iki hafta içinde netleşecek. Şimdi ben diyorumki, başlama işini mümkün olduğunca uzatıp zaman kazanayım, sonracığıma o arada eşimin kazandığı yer netleşincede birlikte bizim personel daire başkanına gidip konuşalım, böyle böyle... diyelim, ben hemide hamişim diyeyim... Ankaraya dönüş zorsada beni şuraya gönderiverin diyim diyorum, aradaki sürecide rapor vs ile evcağızımda geçireyim, ama arada Karamana gitmek illaki mecbur, o zzamanda aniişi götüreyim diyorum.

Yani şimdi şöyle bir okuyunca çok karman çorman gibi geliyor ama bazı fırsatlarda sanırım insanın karşısına bir kere çıkar diye düşünüyorum, aslına bakarsanız öyle değil kariyerde çalışmakta hiççç gözüm yok biliyorsunuz ama malum hepimiz mecburuz, kızmayın bana arkadaşlar ben gerçekten inanıyorum, sınava hazırlanırkende kızım benimleydi Allah bizi üzecek bi şeyle sonuçlandırmayacak bu karışıklığııı :Saruboceq: :lepi:

amanınnn kızlarrr sakın bu yazdıklarınızııı benim kocişş okumasınnn. sağolun varolun hepiciğiniz beni bebişi düşünüyorsunuzzz ve gerçekten doğru diyorsunuzzz, zamanlama çok kötü fena oldu. Aslında bu sıralar eşimde iş değiştirme aşamasında yani belki mecburen şehir değiştirme noktasındayız ve onun durumuda bir iki hafta içinde netleşecek. Şimdi ben diyorumki, başlama işini mümkün olduğunca uzatıp zaman kazanayım, sonracığıma o arada eşimin kazandığı yer netleşincede birlikte bizim personel daire başkanına gidip konuşalım, böyle böyle... diyelim, ben hemide hamişim diyeyim... Ankaraya dönüş zorsada beni şuraya gönderiverin diyim diyorum, aradaki sürecide rapor vs ile evcağızımda geçireyim, ama arada Karamana gitmek illaki mecbur, o zzamanda aniişi götüreyim diyorum.

Yani şimdi şöyle bir okuyunca çok karman çorman gibi geliyor ama bazı fırsatlarda sanırım insanın karşısına bir kere çıkar diye düşünüyorum, aslına bakarsanız öyle değil kariyerde çalışmakta hiççç gözüm yok biliyorsunuz ama malum hepimiz mecburuz, kızmayın bana arkadaşlar ben gerçekten inanıyorum, sınava hazırlanırkende kızım benimleydi Allah bizi üzecek bi şeyle sonuçlandırmayacak bu karışıklığııı :Saruboceq: :lepi:

canım sinemcim. tabi kızçe, eşin ve kendin için en doğrusunu sen bilirsin. eşinin kazanacağı yere gitmek mi gündemde doğru mu anladım.. öyleyse o olabilir tabi. ama yine arada karaman a gidilecek, annemle giderim diyorsun. o da olur ama çok mu şart be kuzum, başka hiç mi çözüm yok.. hamile hamile sana eziyet etmesinler kuzum yaaa :eek:klava: ama en mantıklısı senin dediğin gibi eşinle birlikte başka bir şehir ara sıra karaman. napıcaksın artık kızçe leyleği havada görmüş :roflol:

anladığım kadarı ile eşinin tayin edildiği yere gitmek için önce kendi müdürlüğünü alarak Karaman a gitmen ve ordan tayin istemen lazım öyle mi ? yoksa müdürlük hakkını kayıp mı ediuyorsun ? O zaman eşinin iş durumunu bekleyerek öğrenicem sonra da tayin isterim diyorsan bu çözüm mantıklı.. annenle gitsen bile zor ama en azından eşinin durumu 1 ay içinde netleşecekse o halde bunu yap bari. Karaman a kesinlikle tek gitmek haftasonları git gel yapmak kabul edilemez.. Kızım benle hallederiz inşallah deme Sinem , anlık şeyler bir cana mal olabilir...

Dediklerinizi kulakarkası etmeyip dikkate alacağım arkedeşlerrrr, ilginiz için teşekkürlerrr. Bakalım yakın gelecek bize nasıl bir rota çizecek. Ben böyleyim işte, benim işlerimde hep böyledir, mutlaka bir sıkıntı, bi zorluk, normal ilerlemez hayat :CüvCüv:

Tünaydınn güzel hanımlarrr...

Soğuk bir Ankara günü daha yaşanmakta, sanırım tüm Türkiye donmuşş durumdaa. Umarım sizler sıcacıksınızdır, keza benim iş yeri felaket yanıyor, dışarısı buz içerisi cayır hasta olmaya bire bir anlayacağınız...

Neyse dün aklıma takıldı Sena anniş sen şu mobilya işlerini nettin mahkeme falan diyordun o sıralar neler oldu acaba, bu arada başka yerlerde bahsettin ve ben atladıysam soryyy...

tünaydın güzel anneler ve güzel anne adayları opuyorumnanaktan

istanbul da da oldukça soğuk ve ayazlı bir gün var ama neyse ki işyerimiz sıcak. Allah dışarda olanlara yardım etsin.

sinem annecik bildiğim kadarıyla sena annecik teşhir ürünlerinden bir takımı alarak Doruk paşanın odasını tamamladı ama mahkeme sonucunu ben de bilmiyorum. gerçi böyle durumlarda mahkeme tüketicinin yanındadır daima.

günaydın kızlaaaarrrrrrrrr zemuszemus

saate bakılırsa tünaydın olmuş çoktan ama bana hala günaydın. :kedi:

ay bi kabusla uyandım valla lönkkk die kalkmışım. akannehir ahahhaaaaa rüyamda uzun zamandır görmediğim bi akrabamız bana ''sen çok kilo almışın ooooo bayağı almışın dio'' bende kem küm yokkk yaaa hayıııııııırrrrrrrrrrrrr derken birden gözümü açıveriyorummmmm. :roflol::roflol:

ay bebekler annenin uyku düzenine ayak uydururlarmış yaaa benim oğlum da öğlene kadar uyuyup geceleri sabahlıcek die ödüm kopuyo. tatil bana fena çarptı anlayacağınız, bide kar kış ev hapsine de girdim kaç gündür. sabah kalkıp eşime kahvaltı hazırlıyorum beraber kahvaltı yapıyoruz. o gidince günlük gazetelerim gelmiş oluo accık onları kurcalıyorum, accık tv, accık mutfağı derlim toplim derken anacım saat 8 buçuk gibi bütün işler bitiverio yaaaaaaaaa.. bende kafamı koyverip yenden yatıyorum, ahanda olan bu!:dilcikar:

öğlen saatinde kabusla güne başlıom işteee.. şu karlar erisin accık yürüme eylemine başlıcem yoksa rüyalarım gerçek olcek sanırsam. ay anneciiiimmmmmmmmmmmmmmm!! eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

ben burlardayım tontoşlarrr goca göbek aplanız hepsinizi öper..
opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3

ay bi kabusla uyandım valla lönkkk die kalkmışım. akannehir ahahhaaaaa rüyamda uzun zamandır görmediğim bi akrabamız bana ''sen çok kilo almışın ooooo bayağı almışın dio'' bende kem küm yokkk yaaa hayıııııııırrrrrrrrrrrrr derken birden gözümü açıveriyorummmmm. :roflol::roflol:

ay bebekler annenin uyku düzenine ayak uydururlarmış yaaa benim oğlum da öğlene kadar uyuyup geceleri sabahlıcek die ödüm kopuyo. tatil bana fena çarptı anlayacağınız, bide kar kış ev hapsine de girdim kaç gündür. sabah kalkıp eşime kahvaltı hazırlıyorum beraber kahvaltı yapıyoruz. o gidince günlük gazetelerim gelmiş oluo accık onları kurcalıyorum, accık tv, accık mutfağı derlim toplim derken anacım saat 8 buçuk gibi bütün işler bitiverio yaaaaaaaaa.. bende kafamı koyverip yenden yatıyorum, ahanda olan bu!:dilcikar:

öğlen saatinde kabusla güne başlıom işteee.. şu karlar erisin accık yürüme eylemine başlıcem yoksa rüyalarım gerçek olcek sanırsam. ay anneciiiimmmmmmmmmmmmmmm!! eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

herkese güzel günler hanımlar zemuszemus hava her ne kadar kendini ayaza çekmişte olsa sıcacık işyerimizde -nur hocamı ayrı tutarak söylüyorum laelaelaelaelae - hepimizin keyfi yerinde gördüğüm kadarıyla zemuszemus yalnız özellikle bu soğuk günde bende öööretmen olup evde uyuklamayı istemezdim desem yalan olur. hele ki seffkili kocacım evdeykene boshayallersmile bu arada benim ismim feyza hanımlar. malumunuz olmuştur biz de şu aralar küçük bi bebişin derdine düşmüş durumdayız. Allahım herkese hayırlı, pamuk gibi, mis kokulu bebeler versin inş.:emir_bebek:
nur hocam senin o rüyada gördüğün kabusları ben her gün ayıkken görür oldum sempatiksalakcinni aaahh aaahh evlediğimde filinta gibiydim tam evlilik iyi gidiyo bana yol su elektrik olarak geri dönmüyo derkene hızla aldığım kilolarla bunalıma girdim. gerçi böle dediğime bakmayın henüz 58 kiloyum ama eski kıyafetlerime olmuyorum. asıl derdim böyle hamile kalırsam geleceğim ne olur akannehir sanırım ufak bi topaca dönüverecem hihoyyyt

Tünaydınn güzel hanımlarrr...

Soğuk bir Ankara günü daha yaşanmakta, sanırım tüm Türkiye donmuşş durumdaa. Umarım sizler sıcacıksınızdır, keza benim iş yeri felaket yanıyor, dışarısı buz içerisi cayır hasta olmaya bire bir anlayacağınız...

Neyse dün aklıma takıldı Sena anniş sen şu mobilya işlerini nettin mahkeme falan diyordun o sıralar neler oldu acaba, bu arada başka yerlerde bahsettin ve ben atladıysam soryyy...

canikom
mahkeme işini bıraktım, mahkemeye gitmek isteyen ailelere danışmanlık destek veriyorum. nasssııı dersen tüm ev ve cep numaraları + TC kimlik numaraları + ev adreslerini afişe ederek..ben mal aldım onlardan oğlum şimdi kullanıyor alamayanlar için yardımcı oluyorum. Ticaret bakanlığına şikayet ettim ordan kayda almışlar, bundan sonra yeni iş yeri ve çalışma izni almaya giderlerse uğraştırırlar gibime geliyor ..allahlarınan bulsunlar !

herkese güzel günler hanımlar zemuszemus hava her ne kadar kendini ayaza çekmişte olsa sıcacık işyerimizde -nur hocamı ayrı tutarak söylüyorum laelaelaelaelae - hepimizin keyfi yerinde gördüğüm kadarıyla zemuszemus yalnız özellikle bu soğuk günde bende öööretmen olup evde uyuklamayı istemezdim desem yalan olur. hele ki seffkili kocacım evdeykene boshayallersmile bu arada benim ismim feyza hanımlar. malumunuz olmuştur biz de şu aralar küçük bi bebişin derdine düşmüş durumdayız. Allahım herkese hayırlı, pamuk gibi, mis kokulu bebeler versin inş.:emir_bebek:
nur hocam senin o rüyada gördüğün kabusları ben her gün ayıkken görür oldum sempatiksalakcinni aaahh aaahh evlediğimde filinta gibiydim tam evlilik iyi gidiyo bana yol su elektrik olarak geri dönmüyo derkene hızla aldığım kilolarla bunalıma girdim. gerçi böle dediğime bakmayın henüz 58 kiloyum ama eski kıyafetlerime olmuyorum. asıl derdim böyle hamile kalırsam geleceğim ne olur akannehir sanırım ufak bi topaca dönüverecem hihoyyyt

kızım sen ne diosun ben hormon tedavisi üstüne hamile kaldığımda 62-63 kio idim :)) bırak 58 kilonun ykasını :))))

uleeeemmm tatil ilköğretim muallimi seni :)))))))))))))))))))
sen dikkat et hakkatten ye iç yat olup da kilolanma sakın, erkek bebiş anneleri daha fazla kilo alıyorlarmış. erkek karbonhidrata yöneltiyor demişiti diyetişyenim bende de ööle oldu..

feyzacım ben en son 58 kiloyken ortaokuldaydım herhal. bi dahada o kiloya dönersem sıfır beden mankenler die beni de katarlar sanırsam moda dünyasına eheuhehuee..

uleeeemmm tatil ilköğretim muallimi seni :)))))))))))))))))))
sen dikkat et hakkatten ye iç yat olup da kilolanma sakın, erkek bebiş anneleri daha fazla kilo alıyorlarmış. erkek karbonhidrata yöneltiyor demişiti diyetişyenim bende de ööle oldu..

eneeeemmmmmmmmmmmmmmmm kabuslar gerçek oluo galbaaaaaaaaaaa!!! acı haber gecikmedi senadan yetti geldii peeehhh!! valla doğru dion anacım hakkat gözüm hep patateste, pilavda makarnada bee yavvv! çok sık acıkmıyorum ama oturdummu da yiyorum yaneee anacımmmm nolcak bilmem. CADIARZUay gene kar düştü burlara tam açılıo ortalık derken sabah bi kalktım bembeyaz olmuş gene her yer. hatta öleki buza çevirerek yağmış, eşim sabah arabanın camlarını kakmacılık usulüyle temizliodu. :roflol:en az 3 gün daha evdeyim anlaşılan yani bu hafta evde geçicek. desenizki canın ne gıymatlı ne evde oturuon karda çıksana yürüsene mis gibii deeee işin rengi öle diil iştee maalesef çünküm benim kar fobim var. yane bursada yaşayıp da kardan bu kadar tırsan bi bursalının heralde emsali yoğidir. :sm_confused:
ay bu aradaaaa sıkubadaa ne sıkubaymış beaaaa!! çokkkkkk şekerrrrrrrsin sineeeem valla çok sıcak buldum seni fotolarından. accık da kuzenimin eşine benzetiodum seni yazılarından yola çıkarak, fotolardan da aynı ona benzer birini görünce sempatim ikiye katlandı valla. kızına talibim anacım elmacık kemikli böle tosbik yanaklı şirin bı kız siparişi veriorummm onaaa göreeeeeeeeeeee!!! hehehehhehe :1rolleyes:
senacım bu arada yeni sloganım: ''ayşe tatile çıktı'' hahhahahahaa
bayanssulusmileaklinialirimsmile

çıkmadan kızlar, bugün eşimle bizim tanışma yıldönümümüz. benim için tüm günlerden daha özel bugün çünkü yeni hayatımın miladıdır. güzel fikirleriniz varsa değerlendirebilirim. öptüm hepsiniziiiiiiiiiiiiiiii..

Son düzenleme:

vallaaa feci özendimm şimdi evde olma fikrineee, ama işe gitmekde evden çıkmaya bahane oluyor, yoksa bu güzel karlı Ankaranın tadını çıkaramazdımmm. Sen keyfine bak hocamm, bol bol dinlenn, darısı en kısa zamanda başıma :CüvCüv:

Kilo mevzuna gelince Feyza da beni fena güldürdüüü, 58 haaa, bi düşünüyimmm ben lise sonda o kilodaydım galbaaa, sonra durdurabilene aşkolsunn, malumunuz ben hiper obezimm, ve de her geçen gün iştahım tavan yapmakata. Yararlı şeylerin yanı sıra zararlı ne varsa hepsini hiç çekinmeden istiyorummm. Mesela geçen gün eve bi gittim bütün gün aklımda dolanan bir kalıp peyniri lüplettimm, hadi bu iyi gene ama sonraaa ... ay neyse diyemiyeceğimm cokacimcoook yinede kendimi frenliyorum merak etmeyinn, eşimde sağolsun epey bi kontrol halinde :dilcikar:

canikom
mahkeme işini bıraktım, mahkemeye gitmek isteyen ailelere danışmanlık destek veriyorum. nasssııı dersen tüm ev ve cep numaraları + TC kimlik numaraları + ev adreslerini afişe ederek..ben mal aldım onlardan oğlum şimdi kullanıyor alamayanlar için yardımcı oluyorum. Ticaret bakanlığına şikayet ettim ordan kayda almışlar, bundan sonra yeni iş yeri ve çalışma izni almaya giderlerse uğraştırırlar gibime geliyor ..allahlarınan bulsunlar !

hımmmm yinede epey can sıktılar yawww, neyseki bu kötü macerada böyle bitmiş

ay bu aradaaaa sıkubadaa ne sıkubaymış beaaaa!! çokkkkkk şekerrrrrrrsin sineeeem valla çok sıcak buldum seni fotolarından. accık da kuzenimin eşine benzetiodum seni yazılarından yola çıkarak, fotolardan da aynı ona benzer birini görünce sempatim ikiye katlandı valla. kızına talibim anacım elmacık kemikli böle tosbik yanaklı şirin bı kız siparişi veriorummm onaaa göreeeeeeeeeeee!!! hehehehhehe :1rolleyes:
senacım bu arada yeni sloganım: ''ayşe tatile çıktı'' hahhahahahaa [/B]bayanssulusmileaklinialirimsmile

çıkmadan kızlar, bugün eşimle bizim tanışma yıldönümümüz. benim için tüm günlerden daha özel bugün çünkü yeni hayatımın miladıdır. güzel fikirleriniz varsa değerlendirebilirim. öptüm hepsiniziiiiiiiiiiiiiiii..

Ay amanın utandırma hocam beniii, sen bakma öyle görüntüye cadının hem önde hem arkada gideniyim ben, ama tospiklik konusunda evet haklısın ah o yanaklarım yokmuu neler çektim çocukluğumda ben onlar yüzünden, en sinir olduğum şeyy yanağımdan makas alınmasıdır ve eşimm hala beni sinir etmek için yaparrrr :eek:lmaz:

Bu arada nice senelere hocanım, bi an aklaıma kocaman bir kardan adam yapıp eve koyman fikri geldi ama kar fobini düşününce olmaz tabiii.. Hımmm, güzel bir yemek ormantik bir ortam çok klişe di mi sırnaşık şey... ay yemek vakti benim beynim donmuş durumda parlak bi fikir gelirse yazarım yine...

Aman Nur cum sen çıkma dışarı o zaman şimcik bi ayak kayar düşersin falan oolan Batur kumbarada sallanan paraya döner mazallahh, amanannn haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Benim Ayşe tatilden bi türlü dönemiyo hojaammm , uzattıkça uzattı haspam :)))

X