ocuk istiyorum ama...

heee bana kısaca tubi de diyebilersiniz genelde böle çaarılıorum :) Sinem valla karışık işin yaa ama şimdi sende haklısın annene bebiş doğduktan sonra daha çok ihtiyacın olucak ne bilim herkesler öle diyo..
Eğer annen gelip senle kalabilecek durumda ise zorlu zamanları bir şekilde atlatabilirsin...
Maddi deyip geçme sonuçta bazı fırsatlarla çok fazla karşılaşamıyoruz.
Rabbim hakkınızda en hayırlısını versin

valla bende dört gözle bekliyorum birlikte müzik dinleyeceğimiz zamanları ve sanırım beşinci aydan itibaren artık dış dünyayla işitme duyusuylada bağlantı kurmaya başlıyorlar. Müzik işi bizde babişkonun görevi olacak zira haldur huldur buna hazırlanmakta, inanılmaz bir kolleksiyonu olduğundan yavaş yavaş kendince bir sıralam yapmakta, bende ravi şankar, miles davis gibi uç noktalarda bir iki deneme yapmayı düşünüyorum bakalım sevecek mi? ya bu arada bende farketmiş bulunuyorumki artık eskisi gibi pek müzik dinlemez olmuşum banada epey iyi gelecek bu süreç, hoş taşınma işlerindne fırsat bulacak mıyım kiiii.. Peki şekercim sana uzmanlık sorusu bekem not alıyor musun, sen şu ilk okkalı tekmeciği hangi haftada hissetmiştin hımmm CADIARZU

aynen bende o durumdaydımmm, gündüz hiç yapmadığım şekilde uyukluyordum işte ama sonra eve gidince cinnnn... HAni uyuyacaktık, hani kanepeye yapışacaktık diye söylenirken bi baktım o günlerde yakındaymış sırnaşık şey hatta hala bende az da olsa devam etmekte, bu pazar kahvaltıdan sonra tv karşısında bi sızmışımmm, görende gece hiç uyumadım sanırr. Bu arada tubiş ufak bir karışıklık olmuşş, o hayatı karmançormanlıktan kurtulamayan Sinem yani benimm, Sena annecik profesyonelce annelik görevini idame ettiren zatı muhteremmm vereliniortak

ayyol nerem profeyonel bakma Facebook fotolarıma şimdi görsen bizim evdeki yardımcı kadını ben, beni de temizlikçi sanırsın, o kadar tökezledim yani hem görüntü hem ruhsal olarak ama çok şükür yıkılmadım ayaktayım :)))))

Bu arada ben ilk adam gibi tekmemi 21. haftada, varsaydıklarımı da 20. haftada hissetmiştim.Kimileri 18-19. da hissettik diolar ama benim paşam ağır kanlı azıcık kendini naza çektiydi..Şimdi de hareketlikten canıma okuyooo

Onun gelişimini ve güncesini http://www.kadinlarkulubu.com/dogum-sonrasi/341371-ister-tup-ister-dogal-gebelik-doguran-gelsin.html linkinde yazmaya devam ediorum..Sizler doğurunca da ordan devam ederiz artıkın, statümüz değişir bakarsınız :)))

Ohh be canımcımm böyle motive edici yönlendirmelere cidden ihtiyacım var, zira hayatımın bu noktasında hata yapma lüksümün olmayışı beni ekstra germekte. Senin sorduğun sorunun cevabını, yani kendi müdürlük atamamı, yarın bakanlığa gidip yüz yüze konuşarak netleştirmeyi umuyorummm. Takibin için teşekkürler...

merhaba güzel anneler.

ayy iki anneyi bir arada yakalamışım ne mutlu bana. iki annenin arasında bir dilek tutayım hemmeeen. keyifler yerindedir umarım. bana gelince bu ay 20. gün yumurtlamışım meğerse ve siklusum 34 güne çıkmış. of of diyorum. bunu da yeni anladım adet gecikince neden acaba derken ateş değerlerime bakınca çıktı ortaya. ilk defa olan bişi değil, senede 2-3 defa 33-34 ü buluyor benim siklus. neyse işte bu sabah ateşim çok düştü sanırım yarın yani günümde regl olucam. bu ay yumurta takibine başlamak istiyorum hayırlısıyla. umarım bu ay olur ne diyim elden ummaktan ve dua etmekten başka bişi gelmiyor :)

doruk u poposundan öperim, kızçe için de sinemciğin göbüşünü öperim :)

atk tuba,nurfeza tuba aa iki tuba olmuş sizleri de öperim. topic ne zamandır hamile haberi almadı haydi biraz silkinelim şu kasvetli havadan en azından birimiz kıralım şeytanın bacağını yaaa :)

28.kasım.2009 bayramın 2. günü henüz 17. haftaya girmek üzereyken ilk depiğimi yimiş bulunooorummmm anacımmmm. döncem ben size sonraaa..

kızlaaarr günaydınlaaaarr tünaydınlaaaarrrrr hepinisee opuyorumnanaktan

çok güzel bembeyaz bir gündeyiz yine olumunekankayizsmile işe gelmesi olmasa daha güzel olacak ama neyseee aklinialirimsmile bende de nur hocam gibi kar fobisi var ve yürürken acayip efor sarfediyorum kendimi sıkmaktan kaydirigubbakcemile3 bu arada işlerin arasına serpişritip okudum ben yokken yaşananları bi ara yine kaçıp gelecem ne yapalım işler acayip yoğun :gitme: tuubacım tubicim sinemcim sena annecik ve nur hocam aaa bi de handem hepinise sevgileerrrr.... :gitme:

kıslaar bi de hamile annelere bi sorum olacak benim geçen hafta sonuna doğru yumurtlama günümdü hafta sonuda çalıştık her ihtimale karşı ama şimdi bende iki gündür kasıklarda bıçak gibi bir saplanma var ani bir hareket yapamıyorum neden olabilir ki fisfisfis

Tünaydınn hanımlarrr, anca gelebildim bugün işe, felaket boğazım ağrıyor ve başımda. Beypazarı yollarında üşüttüm ben galbaa. Müdürümü aradım bugün dışarı çıkmıyım havada soğuk diye, ha iyi o zaman ben sana yıllık izin hazırlatayım o zaman dedi. MAlum biliyorsunuz bizim için izinler şimdi altın değerindeeee bende yok kalsın gerekirse ben rapor alırım o zaman dedim, sonrada sinrimi bozmasına izin vermeyerek sakinleşmeye çalışraktan kös kös geldim işe, şimdide Ankarada kar kıyamet başladı.... offf neyse az kaldı kutuliciğim bu saçmalıklardan...

Şekercimm soruna gelinceeeee, bendede ilk belirti bel ve kasık ağrısı olmuştuuu, ama bunları bir kefeye koymak çok doğru değil sanırım, sakin olup test yapma zamanını bekleyeceğizz, hadi bakalım haırlısı :Saruboceq:

Aminnn Tubişciğimmmm...
Ama bizim bu işler iyice sarpa sarıyor gibi, dün annişlerle epey bi tartıştıkk. Haklılar ben hiç bi şey diyemiyorum, artık yerlerinde oturmak savrulmak istemiyorlarrrr ama -oturum otuduğunuz yerde, biz gelemeyiz kızım- gibi sıfır desteğide beklemiyordum doğrusu, o şokla ve günlerin gerginliğiyle bende ters konuştumm birazz ve şimdi bi de üstüne hafif kırgınlığım var.... off neyseee bugün tadım yok anlayacağınız

28.kasım.2009 bayramın 2. günü henüz 17. haftaya girmek üzereyken ilk depiğimi yimiş bulunooorummmm anacımmmm. döncem ben size sonraaa..

17. hafta demek, hımm, yok ben daha öyle tepik falan hissetmedim, bende öyle ptırcık ptırcık bi şeyle olooorrrr. Sanırım Doruk bebek gibi benim kızımda 20. haftasını bekliyor güçlenmek içinn

Hadi bencede artık biri şu züper haberi patlatsınn neşemize neşe katsınn :Saruboceq:

çok geçmiş olsun sinemcim. gerçi hastalık her halükarda zor geçiyor özellikle çalışırken ama bir de hamile iken daha zor olmalı. en acilinden şifalar diliyorum.zemuszemus soruma cevabın için teşekkür ederim canım, merakım hamile olup olmadığımdan değil o konuya odaklanmamaya çalışıyorum zati :hulya: olacaksa olmuştur bi şekilde :CüvCüv: benim sıkıntım aniden acayip acı vermesi çünkü ben reglimde bile hiç sancı çekmem kaydirigubbakcemile2 bi sorun olmasında o bana yeter bebişimiz nasılsa geleceği zamanı bilir

oyy bu tevekkül beni aşarrrr... Kocaman bir bravoo alkisalkisalkis Ben yinede bi sorundan kaynaklandığını sanımıyorum sancı durumunun ama yinede ihmal etmemk lazımmm çok artarsa bi doktora gidersinnn, ama bence bu başka bişeyy :uhm:

hamile olabilirsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn! ay inşallahhhhh inşallahhhhh!!hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

HIIII !
hani anneciğinde ayıp etmiş az buçuk yani alla alla şimdi yaşam tarzları nasıl bilemem ama neyse :)
öle tadım tüzümda yok deme boşver :) kocaman kadınsın idare edersin be :) müdür olmayı biliyonda anne olmayımı bilmicen :) MOTİVE veriyom sana sempatiksalakcinni

sağolasın şekerimm... Biz krizi atlattıık eşim sayesinde... İnsan mantıklı olunca sorunlar çözülüyor tabii. Anlıyorum öyle yazıldığı gibi okununca bende kızardım doğrusu ama öyle değill. Benim canım vefakar annemmm hiç bi zorluktan kaçınmaz, hep bizimledir. Ama şimdi durum biraz farklı Ankarada kalmasını zorunlu kılan nedenler var, bi de biz şimdi yanıbaşındayken bir anda gideceğimizi duyunca panik oldu zavallım nasıl bizi caydıracağını bilemedi. Ama mantıklı sakin oturup gelişmeleri açıklayınca tam gönüllü olmasada siz bilirsiniz hayırlı olsun kıvamına geldi. Doğrusu dün herşey netleştikten sonra bende bi tuhaf oldummm. Doğuma kalmış yaklaşık beş ay ve ben tümden hayatımı değiştirmek üzereyim, hiç bilmediğim bir şehirde ailemden uzakk... Tam yeni gelin modundayım anlayacağınız, hem ağlarımm hem giderimmm. Bi değişiklik olmazsa bu hafta sonu bir Samsun'a gidip havayı koklamak ve nihayi karar vermek istiyorummm, Allah sonumu hayır etsin hanımlar ben girdim bir bilinmezliğeee bakalımm sonu aydınlık mı olacakkk...

sinemcim bazı kişiler otuzundan sonra yaptığı değişikliklerle hayatında ciddi dönüm noktası yaşarlarmış. sanırım eşinin ve senin talihiniz daha da parlak bir hale geliyor.opuyorumnanaktan ve bu senin de daha önce dediğin gibi kızının kısmeti olabilir. hakkında hayırlısı olsun. samsun da ankaraya çok uzak değil bildiğim kadarıyla fisfisfis anneciği özlersin tabi yanında bulunmak gibi olmaz ama unutma artık sende bir annesin. :CüvCüv: içgüdülerin sana en iyi yolu gösterecektir.

bana gelince bugün biraz tuhafım :bbo: adetime bir hafta var ama sanki adet olacakmışım gibi hisler var içimde. belim ile kasıklarım arasında dolaşan bi sıcaklık ve karnımın içinde hafif bir acıma var. bakalım neler olacak ilerleyen zamanlarda. boshayallersmile bekleyip görecez gamyoncuiremsu

Son düzenleme:
hamile olabilirsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn! ay inşallahhhhh inşallahhhhh!!hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

ayy inşaallaahh inşaaalllaaahhhhh alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

sinem anne tevekkülü görüyon demi :kedi: benim tevekkülüm kendimi avutmaya çalışmak yoksa bi hafta nasıl geçsin kaydirigubbakcemile3

melaaabaaaaaa.

sinemcim annen ne olursa olsun seni bırakmaz ben biliyorum. sinirle, şaşkınlıkla demiştir öyle. umarım herşey gönlünden geçen gibi olur canım benim.

nurcum inşallah herşey yolundadır, dinlenmek sana ve paşaya iyi geliyordur umarım.

senacım doruk paşa nasıl bakalım. kayınvalide baskısından kurtulup kocan ve bebeenle başbaşa kalınca kendine geldin değil mi.. çok öp doruk umu benim için.

nurum fezam sesin soluğun çıkmamış yine ama herşey yolundadır umarım.

ben dün sabaha karşı regl oldum söylemiş miydim size. hem de ağrı sancı bulantı kusma ne ararsan vardı. ezdi geçti beni. eşime dedim ki hem regl oldum bebeğime bu ay da kavuşamadım hem de o kadar sancı ve bulantı çekiyorum Allah Baba beni sevmiyor galiba... tevekkül etmekten başka çarem yok, Rabbim neylerse güzel eyler diyorum. diyorum da ben galiba biraz bunalmışım, üzülmüş ve yorulmuşum. hatta utanarak söylüyorum ama fark ettim ki hamile haberlerine bile önce çoook sevinip sonra neden ben bu haberi veremiyorum, sadece haber almak mıdır benim kaderim diyerek iç çekiyorum (Allah tüm hamileleri nazarlardan saklasın kıskançlık değil ama bana kısmet olmaması içimi acıtıyor).. uzun lafın kısası benbir süre buralarda olmazsam bilin ki köşeme çekilmişim kitaplarda kurt olmuşum, kafa boşaltmaya çalışıyorum ya da umrumda değil diyerek sadece kendimi kandırıyorum.

sağlıcakla bacılar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…