ocuk istiyorum ama...

canlarım günayyyydıııııın opuyorumnanaktan

ayy Doruk paşam benim gününü de beklermiş dakik adam olcak galiba annesi :)))))))

bu arada senacım o kapı süsünü daha sonra paşanın odasının kapısına da takabilirsin bir arkadaşım öyle yaptı çok da güzel oldu.

olsun kuzucum sakın üzülme. inşallah gelecek meleğin 2010 annesi olcan sen de bak görürsün :1hug:

evet canım niyetimiz o..
eşin nasıl sen asıl onu anlat
??!!!!

Hımmmmm olsun oda güsel hemde gös nasar değer alimallah bak bak neler yapmış felam :)

arkadaşımın adı hülya ben ona hülya abla diyorum benden büyükde biras opuyorumnanaktan

Tünaydınnn hanımlarrr...

Anlaşılan asayişş berkamall bugün, henüz Doruk bebek aramıza teşrif etmemiş daha, maşallah maşallah gününü bekliyor toşun paşa. Ay ne heyecanlı aktiveteler içerisindesiniz, kapı süsleri çikolatalarrr, oda hazırlıjklarııı ayyyy şıhanee...

Günaydın şekerim ne alemdesin sen bakimmm eşin nasıl oldu düzeldi mi?

hımmmmm epey bi süredir kimselerden ses çıkmamışş, yoksaaaaa doruk bebek gelmeye mi karar verdi? CADIARZU

Doruk bey bence içerde yayıldı daha ne kadar yayılabilirim diye hesaplıyor ...
ses seda yok henüz...

günaydııııınnnnnnnnnn opuyorumnanaktan

ayyy bacılar sena annecik sabahtan gelmemiş yoksaaaaaaaa akannehir

bizim BARYAM Doruk paşa teşrif etmiş olabilir mi delikafadulden

sağlıkla sıhhatle bir avazda inşallah diye tekrarlıyorum senacım. bu vesileyle de hepinize sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlar dilerim. umarım bir daha ki bayrama hepimiz anne olmuş oluruz :Saruboceq:

not: sinem annecik karnını her okyaşıyışında aklına beni getirmeyi unutmuyorsun değil mi, minik mecimeğini de öperim :)

Günaydınn hanımlarrrr...

Şu yarım günlük zamanda bana bir şevk geldi bir çalıştım bir çalıştımmm anlatamam, tam da ısınmışken bu ara iyi olmayacak geliba demişim zemuszemus

Ya bu arada cidden bu sabahın kör şafahında Sena annecik gelmemiş buralar hayırdır inşallahhhhh, yoksam göbiş adı baytram değilde arife mi olacak Doruk bebişinnnn...

Handecik sen hiçç merak etme alttaki resimdede görüldüğü üzre bizim fasulye iyice şekillenmeye başladııı ve hergeçen gün biraz daha çok kendini hissettiriyorrrr, her iletişimimde sizleri umutla anıyorummm merak etme sennn.

Herkeslere şimdiden mutlu kutluu bayramlarrrrr alkisalkisalkis

kızlar hepinize iyi bayramlar..
Bizim BARYAM henüz rahatını bozmaya niyetli değil. bugün kontrole gittik gene, kasılmalarım artmış, doktor göbek adına alışşanız iyi olur dedi, ben de hep ööle diyosun ama ses seda yok nerde nerdeee dedim.. Aaa iyi be bir de yalancı çıktık iyi mi dedi adamcağız..:))
Bayramda da gelmezse 1 Aralık Salı günü kontrolümüz var gene... 3 Aralık ta beklenen esas doğum tarihi idi..O tarihi geçirirsek suni sancı verecekler zira 41. haftaya girmiş olacağız... O zaman 5-6 saate doğuyormuş bebekler ..anlayacağınız Kurban da hastanede de olabilirm evde de... Bizi izlemeye devam edin anacımmmmmm :sm_cool:

sayfa 100 oldu ve sena hala doğurmadı. kafamçokkarıştı
bende baryam için bir iki kelam edeyim de bayram tatilime fiilen başlayayım müsadenizle.sositososito hepsinizi kocaman öpüyorum veee sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum. zemuszemusbu sırada hamile olanlar doğurabilir de yaniii bence mahsuru yok. hehheheee
süprizzzzz
MUTLU BAYRAMLARRRRRRRRRRRRRRRturkbayragi:enbuyukkk:a.s.

he valla Nur cum , DALYA dedi Sinem ciğimin topikciği ama bizim oolan daha bişiey diyemedi teyzeleri biz de sana iyi bayramlar diliyoruz.. öperiz gıdından...

ayyy 100. sayfaya geldik mi kızlar hepiciğimize hayırlı uğurlu olsun inşallah.

yaw senacım bizim Baryam içerde rahatım ben düzenimi kurdum burda mı diyor ne diyor :roflol: bak Baryam Dorukcum anneciğin senin için kahramanca savaşarak harika bir oda hazırladı. ordaki düzenine de bayılacaksın inan Hande teyzene hadi gel kuzucum gel de bir an önce anneciğinin kucağını doldur. ama sağlıkla gel güzelliklerle gel e mi kuzucum. gelirken de anneni çok zorlama, canını yakma emi paşam benim :)))))))) ha bir de Baryam Doruk paşam söyle arkadaşlarına ellerini çabuk tutsunlar bizler de onlar karnımıza gelince bayram yapalım e mi kuzucum opuyorumnanaktan

canlarım benim hepinizin bayramını tekrar kutluyorum. nurcum kuzucum seninle de görüşemedik ne zamandır. senin paşanın da poposundan ısırırım :)

ahanda kesin sena doğurdu! :1shok:
ay evinde bi melek var şimdi yaaa ne güzeeeel. allah bir ömür boyu hiç ayırmasın onları inşallah. :Saruboceq: çifte bayram yaaa ne güzel!
senağlamaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:ecrin_bebek:

Merhabalar güzel hanımlarrr....

Vay annesini hakikaten 100. sayfaya ulaşmışızzzzz ne mutlu bizee. şöyle bir baktımda biraz geçmişten bugüne meğer ne hızlı ilerlemiş yaşammm. Gerçektende bu topiği hazırlarken tam bir bocalamanın içindeydim ama tabiki çocuk konuusndsa kararım kesindi de iteklenmeye yüreklendirilmeye çok ihtiyacım varmış ve bunuda bu topikte fazlasıyla bulabildim...

Yaa Sena annecikkk ne komik yaww nerden nereye sen şimdi belkide büyük olasılıkla Doruk bebeğine kavuştunnnn, bunu ben şuan tahayyül bile edemiyorummm bana ilk üç ay hiç bitmeyecekmiş hep böyleeee devam edecekmiş gibi geliyorrr. Bayramda yaprığım ziyaretlerden birinde bi tanıdığımın torunun fotolarına baktım uzun uzunnn, daha 30 günlük bebiş, fotoğrafçı ayarlamışlar fotoğraflar gerçekten güzel ve artistikti, görür görmez bende bundan istiyorum dedim ama akabinde hemen kendimi durdurdum du bakalımmm daha çokkkk zaman var diye... Ama şimdi daha iyi anlıyorumkiii zaman çoğu durumda akıppp gidiyorr...

Ayy beni bir duygu seli kapladı bir annn, en iyisi hüngür kanallarım iyice açılmadan uzaklaşmak buralardannnn... Bayramın son gününde hepiciğinizi öpüyorum güzellerrr...

Hımmm anlaşılan bugün herkes tatilin son gününü ve havanın güzelliğini kaçırmayarak kendini atmış dışarlara, bilgisin başına hiiçç uğranmamışşşş. Ehh doğru tabiii ben bile evin yolunu zor buldumm ama işin en güzel yanııı biz bu dört gün eşimle birlikte izinliyizz, 2009 un son izinlerini kullanalım dedik. Anlayacağınız ben bu hafta evde tembellik modundayım ve zaten bunada çok ihtiyacım varrr. Hani hep denilen o güzelll uyku kısımları şimdiye kadar bende yoktu, hatta tam tersi uykusuzluk sorunu yaşıyordum ta kii son üç güne kadar, yataktan kalkıp kendimi kanepeye atıyorummm, kendimi kandırma çabalarımda artık pek başarılı olamıyorum galiba, bebiş yeter artık yat uyu diyor galibaaaa, ne diyelim bizde ister istemez dinliyoruz kendisini. Bide bazen cahilliğin aslında hamişlikte daha yararlı olabileceğini düşünmeye başladım, çünkü ne okusam ne duysam hemen kendimde arar oldum. Mesela bu haftalarda diş eti sorunları olabilirmişşş, hemen ertesi akşam diş etlerim sızlamaya başladıı, halbuki maşallah dişlerim hep çok sağlamdır, dört dolgu dışındaa hiç bir sıkıntım yokturr, netekim sızlama başlamasıyla bitmesi bir oldu çünkü suni bir acıydı, sonracığma insanların çok uykusu geliyormuş benim uyumam lazım dedikçe vücudum tepki olarak uyumamayı seçmeye başlamıştı taaakiii gerçek hormonlar devreye girene kadar...

Offff pardon ben kendi kendime ne biçim gevezelik yapmışımmm, iyi geceler güzel hanımlarr beni öyle çokm yalnız bırakmayın yahuuu, bu arada yarın da Sena annecikten ses çıkmazsa ben havai fişekleri ısmarlıyorum haberiniz olaaaa hihoyyyt delikafadulden

kızlarrrrrrrrrrr topik topik gezdim ve sonunda buldum. işte son haberler:

serenanes bu sabah doğum yaptı annemizin ve doruk bebeğimizin sağlığı gayet iyi 50cm 3300 gr şimdilik haberler bu kadar.

:teytey::teytey:hihoyyythihoyyyt

amanıııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn çifte bayram vaaaaaar senacım çok tebrik ederim. Allah analı babalı sağlıklı sıhatli mutlu ve upuzun bir ömür nasip etsin Doruk bebeğe opuyorumnanaktan

kuzucuklarım ayy haberi görünce unuttum hepimizin günü aydın olsun. güzel çok güzel bir hafta olsun. inşallah bu yeni ayda hepimiz hamile kalalım inşalllaaaaaaah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…