ocuk istiyorum ama...

kızlar işte listem..doğuma girince okuyacağım başka eklenmesini istediğiniz varsa bildiriverin her an lazım olabilir neme lazım ...

plum 12 - elover - pelly - wylma - nurfeza- simall- nesrinbar - hallisna - ceylinnaz- atk - sincap - cingis.pembesi- eylul08- gokcerana23- 35deniz - bebekteyiz - nzmynhn - nayi26- silam - nevin_ -umutsuzsel- sweet33- benjamine - Dr.Gunay - lansor17- bulut83

kızlar işte listem..doğuma girince okuyacağım başka eklenmesini istediğiniz varsa bildiriverin her an lazım olabilir neme lazım ...

plum 12 - elover - pelly - wylma - nurfeza- simall- nesrinbar - hallisna - ceylinnaz- atk - sincap - cingis.pembesi- eylul08- gokcerana23- 35deniz - bebekteyiz - nzmynhn - nayi26- silam - nevin_ -umutsuzsel- sweet33- benjamine - Dr.Gunay - lansor17- bulut83

ay benim çiğdemim var yaaa çiçekcik-çiğdem onu da ekle bi zahmet kuşum. valla çok sevaba girion heee. inşallah ben de böle sistemli giderim doğurmaya..zemuszemus

anam senacım sen doğurdun doğuracaksın ama biz senden önce 9 taneyi dizdik yanyana kuşum yaaa :roflol:

liste çok güzel olmuş ellerine sağlık kuzucum ben de çiğdem diyecektim ki TIFF'im benden önce davranmış. Allah razı olsun kuzum senden.

bir avazda, sağlıkla, sıhhatle kucağına al Doruk bebeği inşallah. dularımız sizinle anne ve yavru kuzucuklar :))))))) opuyorumnanaktan

Günaydınnn güzel hanımlarr...

Hoş sizlerin günü çokk erken aymış maşallahh yahu napıyorsunuz öyle erken erken bakimm? Hadi sena anneciği anlıyorum içi içine sığmıyor ben olsam heyecandan damla gözümü kırpamazdım. Ama anlaşılan Doruk bebişin daha hiçç acelesi yok yaww biz burda dokuz doğurduk valla... Aman amannn neyse geç olsun güç olmasınn...

Eee hanımlarr doruk bebeişi beklerken sizler nasılsınızz var mı güzel gelişmeler bakimmmm?

11 de doktordaydık, malesef rahim ağzım açılmamış henüz. Doktor Pazar günü nişan gelmesine rağmen henüz açılma olmamış fakat çok incelmiş, 2-3 arka arkaya sancı gelse açılma başlar, yapın da çok çabuk doğuracak gibi dedi. Bu bakımdan rahatladım tabii ama Perş gününe bir daha kontrole gidicez..Gene alttan mıncıklanmak hiç hoş olmadı ama adamcağız da haklı açılmayı başka türlü nasıl ölçecek ?? anlayacağınız benim oğlan bayrama doğru mu geliyor nedir, göbek adını BARYAM koyayım bari

Gelişmelerden sizi de haberdar ederim, sağlıcakla kalın ....

11 de doktordaydık, malesef rahim ağzım açılmamış henüz. Doktor Pazar günü nişan gelmesine rağmen henüz açılma olmamış fakat çok incelmiş, 2-3 arka arkaya sancı gelse açılma başlar, yapın da çok çabuk doğuracak gibi dedi. Bu bakımdan rahatladım tabii ama Perş gününe bir daha kontrole gidicez..Gene alttan mıncıklanmak hiç hoş olmadı ama adamcağız da haklı açılmayı başka türlü nasıl ölçecek ?? anlayacağınız benim oğlan bayrama doğru mu geliyor nedir, göbek adını BARYAM koyayım bari

Hande cim Nur cum ekledim listeme Çiğdem arkadaşınızı ...
öperim

canım benim canımmmm güzel annecim. hiç canını sıkma ki zaten sıktığın da yok. geç olsun güç olmasın sağlıkla gelsin Doruk bebek gerisi boş. yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin artık. seni yürekten kutluyorum tatlım, zor kısmını atlattın, şimdi en tatlı zamanlarına yaklaştın. kucağına alınca kokusunu içine çekince oda takımı konusunda yaşadıklarını bile unutacaksın inan :roflol:

liste için Allah razı olsun kuzucum, herşey gönlünce gitsin inşallah dualarımız seninle ve Doruk bebekle kaydirigubbakcemile3

aaa canikomm ne demek ben sizlerle varım :)))
hahahaaa ben size mobiyacının 2 gün evvel bizi aradığını, özür dilediğini, borcum borç kesin ödeiycem size ama iflas açıkladık dükkanı kapattık bilmem ne dediğini söölemedim di mi..eşim çok kibardır telefonda bir şey dememiş, ben denk gelseydim oooooohhh neler diycektim.. iflas mahkemesinden araştırdıtcam şimdi bu laf da bence % 100 yalandır zira onların yakasını bırakayım diye söylemiştir...

Ben sanayi ve ticaret bakanlığına şikayette bulundum, adamlar inanılmaz bir şekilde inceleme yapıp şikayetimi resmi uygulamaya koydular.. Üsküdar il hakem kuruluna başvurun dediler, 2500 TL nin üstündeki bedeller için bu yapılıyormuş.kesin bu şikayet mobilyacıya da ulaştı, hukuki işlemden sonuç alamazsın demeye getirmek için bana iflas açıkladık diyor..Ben yemem bu numarları ??!!!???!!

Nasıl rahatladım anlatamm, şimdi onalr kıvransın istiyorum :)) Bu anlamda çooookkkk relax ım yani, bebişim, :)))))))))))))))))))))))))))))))))

aaa canikomm ne demek ben sizlerle varım :)))
hahahaaa ben size mobiyacının 2 gün evvel bizi aradığını, özür dilediğini, borcum borç kesin ödeiycem size ama iflas açıkladık dükkanı kapattık bilmem ne dediğini söölemedim di mi..eşim çok kibardır telefonda bir şey dememiş, ben denk gelseydim oooooohhh neler diycektim.. iflas mahkemesinden araştırdıtcam şimdi bu laf da bence % 100 yalandır zira onların yakasını bırakayım diye söylemiştir...

Ben sanayi ve ticaret bakanlığına şikayette bulundum, adamlar inanılmaz bir şekilde inceleme yapıp şikayetimi resmi uygulamaya koydular.. Üsküdar il hakem kuruluna başvurun dediler, 2500 TL nin üstündeki bedeller için bu yapılıyormuş.kesin bu şikayet mobilyacıya da ulaştı, hukuki işlemden sonuç alamazsın demeye getirmek için bana iflas açıkladık diyor..Ben yemem bu numarları ??!!!???!!

Nasıl rahatladım anlatamm, şimdi onalr kıvransın istiyorum :)) Bu anlamda çooookkkk relax ım yani, bebişim, :)))))))))))))))))))))))))))))))))

ooooh sefanız olsun anne kuzuyla yavru kuzu kaydirigubbakcemile3

canım benim sağlık olsun gerisi hallolur nasıl olsa. Doruk paşam da gelsin de tahtına kurulsun annesi o taht için neler çekti neler :1hug:

Vay annesini bunlar ne kadar zor zamanalar böyleee, herşey milim milim ilerliyorrrr anlaşılan sabır bu işte çok önemli... Valla Bayram ismi bende hep şöyle tombiş kırmızı yanaklı renkli gözlü bir oğlan çocuğu gelir aklıma :1rolleyes: çok tatlı bir hikayesi olur annesi sevsinler bayram göbiş adını

hahahaaa TIFFF ımm burdayım, deli hamnişş ajanım benim ..
yok anacım yok ne su gelmesi ne sancı, doğuruyo muyum yoksa kuluçkaya yatmş tavuk muyum bilmiorum 11 de doktora diycem ki haniiii haniiiiii nerdee Salı ya kalmazsın sen bilmişlikleri...işte burdayım anacımmmm nerde bu oğlan milleti de beni de kangren mi ediceniz siz leeennnnnnnnn diye bağırınıcam :lepi:

hayır bişi deeell herif en sonunda yeter ulenn anasından da oğlundan da çektiğim deyip bırakacak beni doktorsuz da kalicez bayram arefesinde :))

şaka bir yana bayram geldi bea, BARYAM koyucam oolanın göbek adını , azucuk daha zorlarsa beni delikafadulden

kızlar bikaç gündür girmiyordum siteye..amaaa gelince çok heyecanlandım..

geçmişi okurken son sayfaya geldiğimde sena kesin doğurmuştur dedim ama bebiş nazlı herhalde daha annesini dürtmemiş yerimseniben

hem de sevindim doğuma gitmeden sana yazabildiğim için opuyorumnanaktan

inşalllaaaaahh çoook kolay bi doğum geçirirsin sena'cımm!bebeğini de sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın..dualarımız seninle :1hug:

ellerine sağlıkk liste çok güzel.umarım uğurlu gelir... :Saruboceq:
bu arada doğumu hangi hastanede yapıcaksın?

ha canımmm burdayım hala
doğuramadık anlayacağın :))
Amerikan da yapmaya niyetliyim
bugün bir de olayı abartıp kendime oda seçmeye kalktım..
suitler varmış çok da büyük bir fark ödemiyorsun, grip vs sebebi ile suit seçelim dedik eşimle, görmeye gelenleri bebekle cok fazla burun buruna bırakmamış oluruz, hem sen de normal doğum olacak ıkınır sıkınırken yan odaya yollarız anne babaları dedi ki çok mantıklı geldi bana da...ama güzel suitlerin hepsi dolu şu anda..bana dediler ki Kurban bayramına kalırsanız odaların hepsi sizin istediğinizi seçin :))) aahahh tamam o zaman dedim ooluşuma sööliyim içerde dursun biraz daha :))

ha canımmm burdayım hala
doğuramadık anlayacağın :))
Amerikan da yapmaya niyetliyim
bugün bir de olayı abartıp kendime oda seçmeye kalktım..
suitler varmış çok da büyük bir fark ödemiyorsun, grip vs sebebi ile suit seçelim dedik eşimle, görmeye gelenleri bebekle cok fazla burun buruna bırakmamış oluruz, hem sen de normal doğum olacak ıkınır sıkınırken yan odaya yollarız anne babaları dedi ki çok mantıklı geldi bana da...ama güzel suitlerin hepsi dolu şu anda..bana dediler ki Kurban bayramına kalırsanız odaların hepsi sizin istediğinizi seçin :))) aahahh tamam o zaman dedim ooluşuma sööliyim içerde dursun biraz daha :))

ohhh ohhhh çok iyi..inşallah kurbanda gelir de şööööleee geniş geniş yatarsınız ana-oğul :))
amerikan iyi bi hastane gerçekten.sen avrupa yakasındasın o zaman dimi?oda seçmen mantıklı tabii. abartmış değilsin bence..
sanırım her özel hastanede doğumdan önce gidip seçiyorsun güzel bi oda..sen tam zamanında gitmişsin :) bebekte tam zamanında gelir inşallah!

yok cnm ben anadolu dayım ama amerikanda rahat ediyorum hem doktorum da orda :))
bakalım ne zaman teşrif edecek küçük bey ???

Benim doktorum da Amerikan'da :)) ama ben onun muayenehanesine gidiyorum. O da hastanenin hemen karşısında. Benim dış gebelikle sonuçlanan tüp bebek denemem de Amerikan'da olmuştu.
Bugün doktoruma gittim ben de. Reglim bugün başladı sağolsun. Aslan bebeğini kaçırdık galiba.

aaaaaaaa kim doktorun ?
:KK43:(( üzüldüm şimdi fikfik piyangosunu kaçırdık bu ay da... tüp işlemini orda denedim ve memnun kaldım ben ama herkes pozitif alamıyor anlaşılan ..inşallah seninki doğal yolla gelecek arkadaşım

Dr. Yılmaz Güzel. Kadrolu değil ama. 3 senedir benimle uğraşıyor :)) Seni doğurtamazsam gözüm açık giderim diyor. ılk tüp bebek denememizde kendiliğinden hamile kalma şansım yok gibiydi. pkos buna izin vermiyordu. ama şimdi pkos'um çok geriledi ve sikluslarım düzene girdi. Eşimin spermleri de düzeldi. Kasım ayından beri şansımız çok yükseldi. Marta kadar böyle deneyeceğiz. Olmazsa o zaman daha fazla beklemeden 2. kez tüp bebek denemeyi düşünüyorum.

Dr. Yılmaz Güzel. Kadrolu değil ama. 3 senedir benimle uğraşıyor :)) Seni doğurtamazsam gözüm açık giderim diyor. İlk tüp bebek denememizde kendiliğinden hamile kalma şansım yok gibiydi. pkos buna izin vermiyordu. ama şimdi pkos'um çok geriledi ve sikluslarım düzene girdi. Eşimin spermleri de düzeldi. Kasım ayından beri şansımız çok yükseldi. Marta kadar böyle deneyeceğiz. Olmazsa o zaman daha fazla beklemeden 2. kez tüp bebek denemeyi düşünüyorum.

hadi inşşşş yılbaşı bebeği olsun o zaman diye dilek tutayım senin için :)))))

bu arada bu msjımdan da anlaşılacağı üzereeeee halen asayiş berkemal kızlar.. bayramı bekliyor bu çocuk veyahut normal tarihini galiba CADIARZU , normal tarihi 02-03 aralık demiş miydim delikafadulden

hadi inşşşş yılbaşı bebeği olsun o zaman diye dilek tutayım senin için :)))))

bu arada bu msjımdan da anlaşılacağı üzereeeee halen asayiş berkemal kızlar.. bayramı bekliyor bu çocuk veyahut normal tarihini galiba CADIARZU , normal tarihi 02-03 aralık demiş miydim delikafadulden

Az kaldııııı Az kaldıı geçende eminönüne gittik bir arkadaşla orda gözüme böle bebe şekerlemeleri , sepetleri envayi çeşit ıvır zıvırları gördüm yanımda duran arkadaşım 3 aşılama 1 tüp bebek denemesi yapan ve aşırı bebek özlemi çeken bir arkadaşım..Maalesef yumurtlama sorunu var o soktu beni içeri pek fazla özenmesem de o şirinlikler içimi yedi bitirdi birde arkadaş çok içerlemişti.. iç çekip çekip durdu..
Ya Senaaa sende yaptın mı şu çikolata hediyelerinden heeeee çok güsellerrrrrrrrrrr opuyorumnanaktan

Az kaldııııı Az kaldıı geçende eminönüne gittik bir arkadaşla orda gözüme böle bebe şekerlemeleri , sepetleri envayi çeşit ıvır zıvırları gördüm yanımda duran arkadaşım 3 aşılama 1 tüp bebek denemesi yapan ve aşırı bebek özlemi çeken bir arkadaşım..Maalesef yumurtlama sorunu var o soktu beni içeri pek fazla özenmesem de o şirinlikler içimi yedi bitirdi birde arkadaş çok içerlemişti.. iç çekip çekip durdu..
Ya Senaaa sende yaptın mı şu çikolata hediyelerinden heeeee çok güsellerrrrrrrrrrr opuyorumnanaktan

ben çok basit bir şekilde mavi kağıt kaplı çukulata üstüne de bir fiyonk yaptırdım, bir tane de hastane kapı süslemesi o kadar .. çok pahalı oluyor o süslemeler ve de hemen atılıyor..bir de şimdi abartı olsun istemedim,hakkatten masrafımız çok zira ..

arkadaşının adını ver onu da ekleyeyim listeye madem :Saruboceq:

X