ocuk istiyorum ama...

Ayy ilahi kız sen beni heyecanlandırıyorsun vallaaa. Ne bilim Handeciğim şöyle doktorum beni bi rahatlatmadığından ben daha karın sevme falan yapmıyorum da dün kendimi senin değiminle mercimekimle konuşurken yakaladım. Eh işte ben ne kadar normalize etmeye çalışsamda duygular bi yerde kendini dışa vuruyor. Dün akşamda kayınvalidem aradı nasıl aşermeye başladın mı diyee, bu telefonlar ilgiler olunca ya ben cidden hamileyim galiba diyorummm. Beni az çok tanıyorsun kafamda binlerce soru işaretiyle ve bu kadar çabuk olmaz rahatlığıyla başladım bu işe ama şimdi bulunduğum noktada hala şaşkınlığım sürmekte, bi ara kabulleneceğim heraldee. Hani hiç bulantı, ekstra bi şey isteme vs olmadığından ben kendime normal muamelesi yapıyorum. Ve yine seninde araştırıpda bulduğun gibi benimde sol kasığımda sancı, batma gibi bi şeyler olmuştu, ha bi de belimde genel bir sızı vardı. HAdi bakalım seninde az kaldı, düşünmemeye çalış canımcım yaa, gel beraber anayasa, devlet teşkilatı, bakanlık teşkilatı vs gıcık gıcık şeyler çalışalım ben sana nasıl unuttururum herşeyi lülülülülülü

kızlar sinir moddayım
sabahtan beri en az 20 kz siteye girmeye ve msj yazmaya çabaladım
hepsinde KK bozuk, site problemi yok ulaşılamıyor ama baktım ki siz çat çat yazmışsınız
nedir anlamadım ...

sinemcim kusura bakma ama senin doktorun büyükbaşlardansa (.küz işte)) benim yiğenimin suçu ne.. o büyükbaş doktoru bişi demedi diye biz onun varlığını nasıl inkar ederiz sorarım sana. orda işte orda ben biliyorum sen biliyorsun burdaki tüm arkadaşlar biliyor. doktor hanfendi de bilmeyiversin bize ne :dilcikar:

bu arada bu yazımı okur okumaz yiğenimi bir okşa ve ona de ki hande teyzenin bebeği elini çabuk tutsun biran önce annesine gitsin iletiversin benim yavruya zira ben deliricem :)))))))))))

sinemcim yaaa illaki sol kasık mı ağrır bilmiyorum. dün sağ kasığımda bir takım hareketlenmeler olunca içim hop etti. ama diyorum ya bu ay umutlu olmak istesem de bu pollyannacılık olur... kısmetten ötesi yok bana dua edin mercimeğinle beraber tamam mıııı :))

çok ara vermeyin efenim ben burdayım beklerim

sena annecik gelmiş hoş gelmiş. tatlım Doruk nasıl sen nasılsın?

yaa kuzum iyiyim ama bugün KK yı bırakıcam ben 100 kere falan basıyorum ekran açılsın diye , burası dışında her yer açılıyo demek ki sorun benim adsl imde diil :)) sen nasılsın ?

ben hala gribim kızlar yaaa mafoldumben
iyileşmek istiyom
sizlerin iyi olmasınaaa çooook çoooook sevindimmm

yaa kuzum iyiyim ama bugün KK yı bırakıcam ben 100 kere falan basıyorum ekran açılsın diye , burası dışında her yer açılıyo demek ki sorun benim adsl imde diil :)) sen nasılsın ?

offf annecik bu ne şiddet bu celalll, haklısın dün akşamdan beri açıkçası bende zorlanıyorum bu siteye girmekte ama sanırım biz hanımalar çığ gibi çoğalan bir taleple akın ediyoruz siteye ve site çok yavaşlamış durumda. Aman sen zati kısa bir süre sonra bebişine kavuşucan ve haliyle bizden azıcık uzaklaşacaksın bari temelli terketme yawww, sinir yok relaxxxxx

yaaa kızlar çok zorlanıyorum gerçekten siteye girerken.... sağlık olsun ne diyelim...

sena annecik umarım herşey yolundadır. sinem annecik senin ders durumları nasıl bakalım.

nurfeza çok geçmiş olsun kuzum yaaa

Ah be şekerim bu belirtiler konusunda kendimi hiç tecrübeli saymıyorum ama ben sadece sen nerden araştırdın bilemedim amma sol tarafta bi sızı oluyor onu paylaşıyım dedim, bunuda şurdan hatırlıyorum 2 hafta önce bi göreve giderken yolda arkadaşa göstermiştim ya şurası sızlıyor burda ne varki diye sormuştum. Yani sağ sol ikiside geçerli mi değil mi ben bilemiyorum. Ama sana tekrar yineliyorummm başka şeyler düşünmeye çalış, zira daha epey var 30 Ekime, bak bende o gün gideceğim doktora değerlerim ne alemde diye merak etmiyor değilim hatta kafamda binlerce soru var ama bunları geçiştirmeye çalışıyorum. AA yok ben dayanamıyorum diyorsan git bi kan testi yaptır ama inan sonuç ne çıkarsa çıksın ondan da tatmin olamayacaksın, diyelim inşallah değildir de negatif çıksa daha erken diyeceğiz di mii kuzumm , tüm dualarım seninle isteyen herkesle :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

kızlar hakikaten burası bugün adamı sinir eder, bune kardeşim yönetici uyuyor mu huuuu

nurfeza bir an önce iyileşirsin umarım tatlım, sana özelinden mesaj attım oku onu olur muu, pelincik anladın onu senn :)))))) hadi kızlar ben şimdilik kaçtım gene geliciğim anacımmm :gitme:

canım benim yaaa içimi açıyorsun valla kaydirigubbakcemile3. bu arada davar dr una mı gideceksin yine kuzum.. sen o dr u değiştir bir an önce. ben ona kızdım lmaz: bu arada bebişini okşamayı unutma en azından benim için tamam mı sinem annecik :))))))))))

bu arada ne sağda ne solda sızım falan kalmadı. regl geliyor yaklaştı. napalım kader kısmet. duların için Allah senden razı olsun be sinem annecik, benim de dularım siz hamileler ve anneliği isteyen herkes ve kendim için. Rabbim neylerse güzel eyler bekliyorum işte. annne beni çok istedin ben de sana doğumgününde geldim diyecek bebeğim belki de. Rabbim büyük, bana da beklemek düşer.

kendi adıma günüm gelmeden test yapmam en azından 2 gün falan geçmezi lazım. tatlım dilerim ikimiz de 30 ekim de çok güzel haberler alırız şeker annecik güzel bacım kaydirigubbakcemile5

kızlar hakikaten burası bugün adamı sinir eder, bune kardeşim yönetici uyuyor mu huuuu

kış uykusu olması lazım bu kadarını fark etmemesi için :roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
ben hala gribim kızlar yaaa mafoldumben
iyileşmek istiyom
sizlerin iyi olmasınaaa çooook çoooook sevindimmm

selaammm
hande cim kısmet olsun güzel olsun şimdi değilse zamanı , en iyi zamanlamayla olsun diye düşün.. inşallah bir sonraki aya diyelim... Tubisss sen toparlanmaya bak biran evvel yahuu , bu grip lafı sinirimi geriyor vallahiii...

Simdi size haber.. sinem stres yapmiycam diorum kendi kendime , ama bak gene basimda bir olay var, nazara mi geliyorum, yoksa ciddi beddua mi var ustumde nedir allahim hayir etsin insallah.. Sanirim mobilyayi aldigim firma batti kizlar. Sabahtan beri sinir harbindeyim, ahlaksizlar ya telefonlara cikmiyolar ya gittigimizde orada degiller , aciz bir skreter kadin oturmus gelenin gidenin sinirini cekiyor..bugün babam gitti nedir bu kepazelik diye, firmanın işçileri ordaydı çalışanları da paralarını alamadıkları için şikayete gelmişer... Bunu duyunca çöktüm zaten zira adamlar bir süredir üretim bile yapmadıklarını söylemişler babama...

Ne yapacağımı bilmi,yorum , doğuma nerdeyse 4 hafta kaldı ve mobilyam yok...Parasını da ödemiştim peşin....

şimdi diyceksiniz ki sakin ol sağlık önemli, ben de biliyorum...Ama siz olsanız dağılmaz mıydınız..?
Dağılmamak için sıkıcam dişimi..Bu kadar şey niye üst üste geliyr, neden devamlı olumsuzluk yaşıyorum biri bitmeden biri başlıyor...Bilemiyorum....bu aralar sizlere pozitif olun demek istiyorum ama ben komple negatifim malesef...................

Oyyy şiştim ben annecikk, ne desem ki bilemedimm, olur da bu kadra olur haniii, ben valla bırak dağılmak çıldırmıştım çoktan. Seni iyice gaza getirmeye çalışmıyorum ama bazen insan da kabullene kabullene daha bi iç dertli oluyor. Valla şimdi işin tüketici hakları ksımı var vs diyeceğim ama malesef uzun sürerrr, yanlız şöyle bir sevindirici durum var bu miniklikler doğar doğmaz odalarına yerleşmiyorlar biliyorsun, uzunnnca bir süre sizin yatak odanızda misafir olacak, ben inanıyorumki odasına geçme zamanı gelene kadar, kii buna daha ohooo çok var, herşey yoluna girecekkkk. Sen ne olur daha fazla kendinide Doruğunu da yıpratma, en büyük derdim bu olsun benden bu kaaa yeter artık dee bitsin bu talihsizlikler serüveninnn... Hadi hadi çok iyiyiz bizzz kimse Sena Anneyi ve DOruk bebeği daha fazla yıpratamazzzz yasakkelime klava:

Ah be şekerim malesef son kez aynı doktora gideceğim, çünkü sevkimin hala geçerli olmasından yararlanmak istiyorum, ama belli olmaz belki kadın iyidir de ben çok yeniyim diye temkinli davranmak istemiştir, bi de ben kendisine hep neredeyse saat 18.00 e gelirken gittim işten izin alamadığım için, sevkliyim ama izin alamıyorum komik de mi, neyse, yani kadın o saatte artık bezmiş ve çıkmak üzere olduğundan benle ilgilenmedi diye düşünüyorum. Cuma daha mantıklı bi saatte gideceğim kendisine. Ne dersiniz tecrübeli anneler değerler hesabıma göre 2000 leri bulmuş olmalı, keseciği görebilir miyiz sizceee?

Ya aslında Sena'nı durumuna çok canım sıkıldı, keyif meyif kalmadı bende yaww, hava biraz yumuşasın konu değişsin diye yazıyorum ama olmadı galiba...

yok sinem cim yok sen bana bakma....
iyi haberler gelecek ki kötülerine tahammül gösterelim...
ben bazı sebeplerden dolayı ( kedi bizim yatak odasında yatıyor 4 senedir ve kocam sabahları çok erken kalkıp işe gidiyor ) bebek alışana kadar odasında uyumaya onu bizim yatak odamıza almayacağım, onun odasına bir çek yat koydurdum ben gidip onun yanında yatıcam ...o yüzden beşik ya da sepet çözümü bana yaramıyor.. odasının gelmesi bu sebebple önemliydi...bu iş bitince her türlü medya iletişimini, bebek dergilerini, bunların iş ortaklarını, duvar kağıtçı firmaları, kitabında bebek odasını anlatırken bunları referans veren tüm doğum koçlarını, hastaneleri , bu firmanın logosunu sponsor diye kullanan herkese yazı hazırlıyorum afişe edicem.... benim canımı bu kadar sıktılar daha da kötüsü 2-3 haftadır onlara diyorum ki erken doğum riskim var, kasılmalarım var bilmem ne hala gözümün içine baka baka 2 gün sonra 3,5 gün sonra diyor .. 2 gün gelince bir 2-3 gün sonra daha diyor yemin billah ediyor... bu kadar şerefsiz bu kadar ahlaksız olunmaz bari de ki 3-4 hafta sürecek ya da paranızı iade ediyorum bu sipariş sizin doğumunuza yetişmeyecek.. çok iyi biliyor yetişmeyecek benim gözümün içine baka baka doğum yapmış hala mobilyası olmayacak bir anneye baktığını bilerek gayet kibar gayet inandırıcı gayet rahat konuşuyor, bu bebeğin odasında yatamayacağını bal gibi bilerek... 8 hafta olmuş daha benim siparişime başlamamışlar bile ....Daha yapılacak bilmem kaç hafta, gelecek boya kuruyacak en az 3 hafta ....ölme allahım ölme.....allahından bulsun o Sibel Öner denen kadın da Hadi denen kocası da , Güler ındere denen anası da... Topunun allah cezasını versin..Bırakırsam peşlerini Sena değilim...

son adet tarihinin ilk günü nedir Sinem ?

Ay annecik bayağı bi hışımlısın ve akabinden 1 dk sonra sormuşsunn korktum valla hemencecik diyim 23 eylüll. Ve iyigeceler diyerek aranızdan ayrılıyorum. Doruğun annesiii yapma nolurr bu kadar hiddet valla korkutoyorsun anacımm, bizimde yapabileceğimiz bi şey varsa söyle bizde aynı yazılardan gönderelim nereye gönderilecekse, hepimiz bir bir gönderirsek çığ oluruz vallaaa klava: delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…