ocuk istiyorum ama...

canım bugün itibariyle tam 5 haft hamilesin
cuma günü gittiğinde 5+2 olucan yani 6. haftanın içinde olucan gebelik kesesini görüp hamileliğini sana teyit edecek doktor ancak kalp atışlarını duyman için erken olabilir , belki 1 hafta sonra tekrar gel kalbini duyalım diyebilir .

ay senacım yaaa cidden gerildim valla okurken yaaa.. bu tip alışverişlerde çok sinir stres olmuşumdur hepimizin benzer şeyler başından geçmiştir o yüzden seni çok iyi anlıyorum ama hamileyken bunu yaşamak çok daha sinir bozucudur tahmin edebiliyorum. umarım en kısa zamanda işler yoluna girer de sen ve bebiş yeni cicilerinize kavuşursunuz.

bu arada bugün benim için de gergin bir gün; saat 11:00'de randevum var. pöfffffff!! cinsiyet cinsiyet diye yırttım vakti zamanı geldi şimdi ya cinsiyetini söylerse doktor diye tırsıyorum. :bbo: bir ikinci sorun da ikili test vaktidir galiii o meşum testi yaptırsam mı yaptırmasam mı hiç bilemiyorum yani hala karar vermiş değilim. doktorun söyleyeceklerine bağlı sanırım vereceğim karar. offfffffff her şey stres vesilesi şu hayattaaa yaaaaaaaaaa gerildim vallaha tıhandımmmmmmm.. bana şans dileyin kızlar, okuyun üfleyin accuk..
:Saruboceq:

selaammm
hande cim kısmet olsun güzel olsun şimdi değilse zamanı , en iyi zamanlamayla olsun diye düşün.. inşallah bir sonraki aya diyelim... Tubisss sen toparlanmaya bak biran evvel yahuu , bu grip lafı sinirimi geriyor vallahiii...

Simdi size haber.. sinem stres yapmiycam diorum kendi kendime , ama bak gene basimda bir olay var, nazara mi geliyorum, yoksa ciddi beddua mi var ustumde nedir allahim hayir etsin insallah.. Sanirim mobilyayi aldigim firma batti kizlar. Sabahtan beri sinir harbindeyim, ahlaksizlar ya telefonlara cikmiyolar ya gittigimizde orada degiller , aciz bir skreter kadin oturmus gelenin gidenin sinirini cekiyor..bugün babam gitti nedir bu kepazelik diye, firmanın işçileri ordaydı çalışanları da paralarını alamadıkları için şikayete gelmişer... Bunu duyunca çöktüm zaten zira adamlar bir süredir üretim bile yapmadıklarını söylemişler babama...

Ne yapacağımı bilmi,yorum , doğuma nerdeyse 4 hafta kaldı ve mobilyam yok...Parasını da ödemiştim peşin....

şimdi diyceksiniz ki sakin ol sağlık önemli, ben de biliyorum...Ama siz olsanız dağılmaz mıydınız..?
Dağılmamak için sıkıcam dişimi..Bu kadar şey niye üst üste geliyr, neden devamlı olumsuzluk yaşıyorum biri bitmeden biri başlıyor...Bilemiyorum....bu aralar sizlere pozitif olun demek istiyorum ama ben komple negatifim malesef...................

canım benim, Doruk'un annesi sıkma canını lütfen. olan olmuş artık senin sağlığından daha kıymetli olabilir mi.. elbette insan kendini .nayi yerine konulmuş hissediyor ve çok hiddetleniyor. ama sen bu işi sinirle değil kanuni yoldan halledeceksin. tepelerine avukatını dik bakalım bu kadar rahat kıvırabiliyorlar mı.. o zaman nasıl tutuşacaklarını gör şekerim. işin ciddiye bindiğini anlasınlar bir kere o zaman senin takımı kapına kadar getirmeyi bırak odasına kurup üstüne bir de temizlerler beee :))))) bunlar böyledir tatlım. hiç canını sıkma. bir daha gittiğinde hukuki yollardan halledicem artık avukatım sizinle temasa geçer ben zaten doğurdum doğurucam uğraşamam de e mi kuzum. bu bile işe yarayabilir.

yatak odası falan bunların hepsi hallolur kuşum senin meleğin geliyor onu başının tacı yapacaksın gerisini boşver sen :1hug:

Ah be şekerim malesef son kez aynı doktora gideceğim, çünkü sevkimin hala geçerli olmasından yararlanmak istiyorum, ama belli olmaz belki kadın iyidir de ben çok yeniyim diye temkinli davranmak istemiştir, bi de ben kendisine hep neredeyse saat 18.00 e gelirken gittim işten izin alamadığım için, sevkliyim ama izin alamıyorum komik de mi, neyse, yani kadın o saatte artık bezmiş ve çıkmak üzere olduğundan benle ilgilenmedi diye düşünüyorum. Cuma daha mantıklı bi saatte gideceğim kendisine. Ne dersiniz tecrübeli anneler değerler hesabıma göre 2000 leri bulmuş olmalı, keseciği görebilir miyiz sizceee?

Ya aslında Sena'nı durumuna çok canım sıkıldı, keyif meyif kalmadı bende yaww, hava biraz yumuşasın konu değişsin diye yazıyorum ama olmadı galiba...

sinem annecik hoşgelmişsin :1hug: belki de dediğin gibi hep geç saatlerde kadının bitik olduğu zamanlara rastladın. bu defa gidişinde de aynısı olursa değiştirme zamanı gelmiş demektir. bak bakalım neler olacak. ayrıca getireceğin haberleri sabırsızlıkla bekliyorum canikom.

karnını okşadın mı benim için :)))))))))))

yok sinem cim yok sen bana bakma....
iyi haberler gelecek ki kötülerine tahammül gösterelim...
ben bazı sebeplerden dolayı ( kedi bizim yatak odasında yatıyor 4 senedir ve kocam sabahları çok erken kalkıp işe gidiyor ) bebek alışana kadar odasında uyumaya onu bizim yatak odamıza almayacağım, onun odasına bir çek yat koydurdum ben gidip onun yanında yatıcam ...o yüzden beşik ya da sepet çözümü bana yaramıyor.. odasının gelmesi bu sebebple önemliydi...bu iş bitince her türlü medya iletişimini, bebek dergilerini, bunların iş ortaklarını, duvar kağıtçı firmaları, kitabında bebek odasını anlatırken bunları referans veren tüm doğum koçlarını, hastaneleri , bu firmanın logosunu sponsor diye kullanan herkese yazı hazırlıyorum afişe edicem.... benim canımı bu kadar sıktılar daha da kötüsü 2-3 haftadır onlara diyorum ki erken doğum riskim var, kasılmalarım var bilmem ne hala gözümün içine baka baka 2 gün sonra 3,5 gün sonra diyor .. 2 gün gelince bir 2-3 gün sonra daha diyor yemin billah ediyor... bu kadar şerefsiz bu kadar ahlaksız olunmaz bari de ki 3-4 hafta sürecek ya da paranızı iade ediyorum bu sipariş sizin doğumunuza yetişmeyecek.. çok iyi biliyor yetişmeyecek benim gözümün içine baka baka doğum yapmış hala mobilyası olmayacak bir anneye baktığını bilerek gayet kibar gayet inandırıcı gayet rahat konuşuyor, bu bebeğin odasında yatamayacağını bal gibi bilerek... 8 hafta olmuş daha benim siparişime başlamamışlar bile ....Daha yapılacak bilmem kaç hafta, gelecek boya kuruyacak en az 3 hafta ....ölme allahım ölme.....allahından bulsun o Sibel Öner denen kadın da Hadi denen kocası da , Güler ındere denen anası da... Topunun allah cezasını versin..Bırakırsam peşlerini Sena değilim...

yukarıda yazdım sena annecik. kanuni yollara başvuracaksın canını hiç sıkmayacaksın. kanunlar daima tüketicinin yanında. aa bu arada biz de yazalım gerekli yerlere şikayetimizi sinem in dediği gibi kuzum...

ay senacım yaaa cidden gerildim valla okurken yaaa.. bu tip alışverişlerde çok sinir stres olmuşumdur hepimizin benzer şeyler başından geçmiştir o yüzden seni çok iyi anlıyorum ama hamileyken bunu yaşamak çok daha sinir bozucudur tahmin edebiliyorum. umarım en kısa zamanda işler yoluna girer de sen ve bebiş yeni cicilerinize kavuşursunuz.

bu arada bugün benim için de gergin bir gün; saat 11:00'de randevum var. pöfffffff!! cinsiyet cinsiyet diye yırttım vakti zamanı geldi şimdi ya cinsiyetini söylerse doktor diye tırsıyorum. :bbo: bir ikinci sorun da ikili test vaktidir galiii o meşum testi yaptırsam mı yaptırmasam mı hiç bilemiyorum yani hala karar vermiş değilim. doktorun söyleyeceklerine bağlı sanırım vereceğim karar. offfffffff her şey stres vesilesi şu hayattaaa yaaaaaaaaaa gerildim vallaha tıhandımmmmmmm.. bana şans dileyin kızlar, okuyun üfleyin accuk..
:Saruboceq:

inanamıyorum nurrrrrrr inanamıyorum. daha dün gibi hamileyim dediğin zaman. bu kadar çabuk mu cinsiyet belli oluyor. maşşallah kızım sana da miniğini de :nazar: o kadar heyecan yaptım ki şimdi :))))))))))) ne olursa olsun ister kız ister erkek sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsun da.... dr un ne derse ona göre yaptırırsın ikili testi falan. inşallah herşey de yolundadır canını sıkmak ve minişi germek yok :eek:lmaz:

dularım seninle ve minişle canım benim. sen de bana dua et annecik. annelerin duaları kabul olur. bu ay gelmiş olsun artık benim meleğim de... ona çok ihtiyacım var çünkü....

kocaman öpüyorum seni nur hocam meleğini de tabi :nazar: a.s.

Senaaaa çok kızdım o adilereee Allaha havale ediyorum bu durumda seni mağdur etmelerine çok üzüldüm :eek:lmaz:

Nur cum, 12 haftan yeni bitti cinsiyet tahmini gerçekci olmayabilir, buna takılma. Ben 16 haftalıkken kız dediler 20. haftada testisleri yer değiştirdi diye erkek oldu, 12 hafta erken birazcık be kuzum :)) ama o 2 li testi mutlaka yaptır lam ı cimi yok Nur, alt tarafı bir kan vereceksin nedir ki ??

Hepinize teşekkürler arkadaşlar, benle olduğunuzu biliyorum bugün operasyon düzenliyorum dükkana .. gelişmeleri yazacağım size !!! Bana kuvvet dileyin bakiimm

canım bugün itibariyle tam 5 haft hamilesin
cuma günü gittiğinde 5+2 olucan yani 6. haftanın içinde olucan gebelik kesesini görüp hamileliğini sana teyit edecek doktor ancak kalp atışlarını duyman için erken olabilir , belki 1 hafta sonra tekrar gel kalbini duyalım diyebilir .

ay annecik sen bunca sıkıntın arasında bi de bemnim hesaplama mı yaptınnn valla ağlayacağım şimdiiiii mafoldumben Bende aklıma geldikçe yapıyorum çok eğlenceli kısımları bunlar ama seni nuru takip ettikçede ne denli bir sıkıntılar kaosunun başında olduğumu farkediyorum. Yani anlaşılan olana kadar ha tuttu ha tutacak sıkıntıları hamiş kaldıktan sonra ise daha komacan soru işaretleriii. Allahım girdik bi yola sağlıcakla çıkmasını nasip etsin inşallahhh. Mesela bende şimdi öhyle hiç bulantı falan kokulardan etkilenme falan yok o yüzden bazen abur cuburu kaçırabiliyorum, bide günlük şişe sütlere başladım ondan mıdır bilinmez bende çok afedersiniz fena bir gaz varr, akşam yatarken Allah verede bebişi bu gazla boğmasam diye uzun süre uyuyamadımm. Defikasyonumda da çok ciddi sorun yok ama eskisi gibi de değil, az az sık sıkkk... Ay çok pardon ya ben neler diyorummm sory hanımlar artıkın mazur görünüz beni. Cuma günü doktora soracaklarımı yazıyorum, 10-15 madde oldu şimdiden kadın bana deli muamelesi yapmaz inşallah, şimdi 16 numara gaz sorunsalı olacak mesela :roflol:

sena annecik sana bol şanslar ama lütfen kendini sinirlendirme ve yıpratma. eşinle baban falan gitseler daha iyi olmaz mıydı yaa. bilemedim şimdi. lütfen sakin olmaya çalış...

o gazdan bende de o kadar çok var ki sinem annecik inanamazsın. bazen kendimi bir roket gibi hissediyorum semanın derinliklerine yol alıcam bu gidiişle :kedi:

hayırlı haberlerini almak için sabırsızlanıyorum. seninle aynı gün benim de regl günüm biliyorsun. oof çok huzursuzum engelleyemiyorum kendimi. dün yine bir sinir bombardımanı sırasında anneciğimi kırdım. haftasonundan beri 2. oldu bu mafoldumben

Bendeee çok heyecanlanmıştım hocahanımın bebişini bilebielceğiz ne güzel diyyee ammaaa sena annecik diyorsa doğru diyordurrr, ay bu da çok tuhaf yaw bi kız oluyor sonra zaman geçiyor yok oğluşmuşş. Şimdi o geçen süre boyunca kızzııımmm diye seviyorsun sonra bi bakıyorsun değilmişş, hiç öğrenmesek miki bilemedim ben şimdi. İkili teste üçlü test... duyduğum ama nasıl yapılıyor sonucunda ne öğreniliyor hiç bilmiyorum zamanla öğreneceğiz artık. Kolay gelsin hacahaınım, yapılması gerekiyorsa yapılacak di mi ama...

o gazdan bende de o kadar çok var ki sinem annecik inanamazsın. bazen kendimi bir roket gibi hissediyorum semanın derinliklerine yol alıcam bu gidiişle :kedi:

hayırlı haberlerini almak için sabırsızlanıyorum. seninle aynı gün benim de regl günüm biliyorsun. oof çok huzursuzum engelleyemiyorum kendimi. dün yine bir sinir bombardımanı sırasında anneciğimi kırdım. haftasonundan beri 2. oldu bu mafoldumben

Handecik galiba yapılacak en son şey seni yüreklendirmek olmalı, ama bu sinir de hayre alamet görünmüyor, neyse hadi bakalım az kaldı. Ama sende azıcık fren yap be anacımm anneler öyle üzülmezzz, senin kociş yok mu bakimmm sinir minderi olarak onu kullansana, ne güne duruyorlar kuzumm :mymeka: Valla ben dün kocişi biraz zorladım galiba, bi de şu ders işi varya anlamadıkça ona yükleniyorum zavallım hiiçç ses etmiyorr, ama sonra bi bakıyorum kıyamıyorum babaça seviyorum seviyorum affettiriyorum kendimi :asigim:

Nur cum, 12 haftan yeni bitti cinsiyet tahmini gerçekci olmayabilir, buna takılma. Ben 16 haftalıkken kız dediler 20. haftada testisleri yer değiştirdi diye erkek oldu, 12 hafta erken birazcık be kuzum :)) ama o 2 li testi mutlaka yaptır lam ı cimi yok Nur, alt tarafı bir kan vereceksin nedir ki ??

Hepinize teşekkürler arkadaşlar, benle olduğunuzu biliyorum bugün operasyon düzenliyorum dükkana .. gelişmeleri yazacağım size !!! Bana kuvvet dileyin bakiimm

Hadi bakalım sana ve bebişine güveniyoruzzz mahvedin onlarııı!!! :eek:klava:

2 li test ekrandan doktorun bebişin herşeyine bakması ile başlıyor 10-15 dak sürer. sonra senden kan alınıyor ve bu kan belli parametreler kullanılarak bir bilgisayar hesaplayıcısına giriliyor, sana 1/5000 veyahut 1/3800 veya 1/24000 gibi bir değer çıkıyor.. Bu Down sendromuna yakalanma riskin, yaşı 35 üstü olanlarda bu sonuçlar 1/5000 ve altına iniyor, benim 1/24000 di mesela. Kesinlikle risk yok dedi çıktı doktyor işin içinden. 1/250 nin altı risk demek , amniyosemntez öneriyolar, oraları boşverin daha çookk var.. Ama mutlaka yaptırın 3 lü test de bunun aynısı , 16. hafta sonunda yapılıyor, bazı doktorlar 2 liyi yapıp 3 lüye gerek görmüyor, 2 li % 90 daha doğru sonuç, 3 lü % 70 daha doğru sonuç demek..

Arkadaşlarım ben yanlız gitmiyorum eşim ve babam da gelecek, gelişmeler ve stratejik operasyon 2 alternatifli şimdi yazamıycam , başarıya ulaşınca anlatırım size zemuszemus Böylelerine 2 tane tokat niyetine işlem yapmak beni daha mutlu eder, fitil fitil getiricem o yüzsüz suratlarından da burunlarından da.. Benim gibi meğer oraya sipariş vermiş 2 aile daha çıktı tanıdık, işlemi tamamlayayaım onlara da haber vermem lazım, adamlar Titan saadet zinciri gibi ayollllakannehir

Valla bugün hepbirlikte buradayız şıhane amma ben dersimin başına dönmeliyim hanımlarrr, gelişmeleri takip için ara ara geliyorum kaybolmayın siz bi yerlere yanııı, özleyin beni anacığımmm

ahaha gaz malesef sütten.. sıcak ya da soğuk süt içmeyeceksin ılık oda ısıısnda içersen gaz geçiyor..
bir de abur cuburun yağı sütle birleştiği için gaz artıyor malesef :))) o mide bulantısı dönemine biraz daha var 2-3 haftada olmazsan olmaz diye düşünüyorum , inşşş da öyle olur sinem cik..

Hande cim canım benim saol, sinir katsayımı ttamamaen pozitif işlemler için kullanıcam bugün :)))
öperim çoookk

Handecik galiba yapılacak en son şey seni yüreklendirmek olmalı, ama bu sinir de hayre alamet görünmüyor, neyse hadi bakalım az kaldı. Ama sende azıcık fren yap be anacımm anneler öyle üzülmezzz, senin kociş yok mu bakimmm sinir minderi olarak onu kullansana, ne güne duruyorlar kuzumm :mymeka: Valla ben dün kocişi biraz zorladım galiba, bi de şu ders işi varya anlamadıkça ona yükleniyorum zavallım hiiçç ses etmiyorr, ama sonra bi bakıyorum kıyamıyorum babaça seviyorum seviyorum affettiriyorum kendimi :asigim:

ah be Sinem annecik yüreklendirilecek bir durum olsa en başta ben kendimi yüreklendiricem de... ben zaten regl öncesi asabi olan bir insanım. hoş normal zamanda da bir pamuk kesesi olduğum söylenemez ama regl öncesi 10 kaplan gücüne ulaşırım. bir de bu sigarasızlık zorlayınca ormanlar kralı yanımda yavru kedi kalır öyle diyim size... kocalar ne güne duruyor dersen ben benimkini benzetiyorum zaten de annem hassas kadındır ona yapınca üzülüyorum.. kocişe gelince sağolsun iyi çekiyor beni Allah razı olsun arslan terbiyecisi oldu kocadan çok :))))))))))

ne kasık ağrım, ne mide bulantım, ne baş dönmem, ne bel ağrım hiçbişi yok... sadece regl öncesi belirtilerim başladı. senelerdir çıkmayan sivilcem bile çıktı adını osman koydum. oturduk bekliyoruz osmanımla....

2 li test ekrandan doktorun bebişin herşeyine bakması ile başlıyor 10-15 dak sürer. sonra senden kan alınıyor ve bu kan belli parametreler kullanılarak bir bilgisayar hesaplayıcısına giriliyor, sana 1/5000 veyahut 1/3800 veya 1/24000 gibi bir değer çıkıyor.. Bu Down sendromuna yakalanma riskin, yaşı 35 üstü olanlarda bu sonuçlar 1/5000 ve altına iniyor, benim 1/24000 di mesela. Kesinlikle risk yok dedi çıktı doktyor işin içinden. 1/250 nin altı risk demek , amniyosemntez öneriyolar, oraları boşverin daha çookk var.. Ama mutlaka yaptırın 3 lü test de bunun aynısı , 16. hafta sonunda yapılıyor, bazı doktorlar 2 liyi yapıp 3 lüye gerek görmüyor, 2 li % 90 daha doğru sonuç, 3 lü % 70 daha doğru sonuç demek..

Arkadaşlarım ben yanlız gitmiyorum eşim ve babam da gelecek, gelişmeler ve stratejik operasyon 2 alternatifli şimdi yazamıycam , başarıya ulaşınca anlatırım size zemuszemus Böylelerine 2 tane tokat niyetine işlem yapmak beni daha mutlu eder, fitil fitil getiricem o yüzsüz suratlarından da burunlarından da.. Benim gibi meğer oraya sipariş vermiş 2 aile daha çıktı tanıdık, işlemi tamamlayayaım onlara da haber vermem lazım, adamlar Titan saadet zinciri gibi ayollllakannehir

Hande cim canım benim saol, sinir katsayımı ttamamaen pozitif işlemler için kullanıcam bugün :)))
öperim çoookk

:roflol: ayyy gülüyorum ama kızma Sena Annecik yaaa. titan zinciri gibi dedin ya koptum. baban ve eşinle gitmene çok sevindim. sen sinirini pozitif işlemler için kullancam diyorsan da sana güvenim sonsuz. bu işin sonunu getirmenizi diliyorum tüm kalbimle. en olumlu sonuçlarla dönün evinize inşallah.

Hımmm hamdecik bile yok ortalıklardaa etraf epey sessizz, aloo Handecik Osmanınla fazla içli dışlı olma yüz verme sonra sülalesini toplar gelir benden demesii. İlahi çok güldürdün beni Allah da tez zamanda seni güldürsün şeker...

Bizim savaşçı aile ne durumda acıbaaa ve nurun bebişinin öğrenildiyse cinsiyetini acına nedir nedir???

KIslarr ben valla kafayı yiyeceğim, yok disiplin amirleri, yok cezalar, yok etik kurulu yılda kaç kez toplanır... tırlatmama az kaldıı haberiniz olaaa, daha önümüzdeki iki haftada bunların derslerini göreceğiz, ne çok söyleniyorum di mii ve sizde yaw yeter iyiki bi sınava gireceksin demiyonuz helal vallaaa a.s.

of kızlar off siteye giremiyorum kac gundur girsem de sayfalar acilmiyo simdi nasil girdim bilmiyorum bakim mi var update mi anlamadim sinir oldum ama sorun bende galiba siz girebilmissiniz

X