ocuk istiyorum ama...

güncel günceeeeeeeelllll

tek tabanca savaşıyorum kıssslar yardıma gelin 2. sayfalara düşüp duruyoruuuuuz :)

geldim canim geldim ben delikafadulden
yazik kiza yaa tek basina birakmisiz kimsecikler yok mu hakkaten elovercim cik cik cok ayip. yani sen de olmasan...

hadi bakalim cok az kalmis senin insallah bu dogum gunun en mutlu gunun olur:CüvCüv:

bu arada kizlar ya benim misafirler gelmedi dun gelmeleri gerekiodu yagmurlukla hamile kalmamisimdir dimi yaniiiii
akannehir-tatlicadiarzu-

sineeem seni merak ediyorum tatlım. testini tekrarladın mı? değerin kaç oldu? neden canın sıkkın? nerdesiniz yaaa

Canımcımmm kan testimi cuma günü yaptıracağım ama maşallah ben turp gibiyim herşeycikler yolunda gibi, çok hafifi sol kasık ya da daha üst taraflarda bir sızı mızı oluyor ama o da normal diye düşünüyorum.

Bu arada ben iyice havaya girmiş durumdayım aman kendime bir özen bir ihtimama gösteriyorum anlatamam. Mükellef sağlık fışkıran kahvaltı yemek ve atıştırmalıklar hazırlıyorum kendime, hemen hemen her şeyi az azz ama sık aralklarla yemeye dikkat ediyorumm bi de bundan çok emin değilim ama 14 dakikalık hafif bir yürüme egzersizim var ona başladım bugün, kendimi çok iyi hissediyorum ama aslında çok da emin değilim doğrusu. Belki duymuşsunuzdur şu walk at home olayı varya leslie sansone abla yaptırıyor, ben onun bir millik 14 dakikalık olan ilk en basit kısmını hergün yapayım diyorum hem yürüyüşü tavsiye etmezler mi doktorlarrr, sena annecik nur annecik ne dersiniz bakem kendi kafamdan bi halt ediyorum ama hata mı oluyor bilemedimmm :uhm:

Lafıda iyi uzattım haaa, dün akşam çok bunlmıştım devlet teşkilatı çalışmaktan öylee sıkkınlığımı yazıveriyim dedim şimdi birazdan gine başlıyorummm, ama ara ara buralarda olacağımmm aman diyim kızlar size güveniyorum topiciğimiz sizlere emanet, sağolun varolunnn alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Valla Aslıcım yağmurluklu hamiş kalırsan ben bu topiğe kooocaaamaaannn bir nazarlık ve at nalı takacağım ve herkezleri buraya davet edeceğim burası maşşallahh pek bereketli pek uğurlu diyeeee... Şaka maka olur mu olur benim büyük yiğenimde öyle habersiz damlayı verdi aramızaaaa...

Eloverciğim bir yerlerde ismini yazdın galiba ama bu şisim işi için baştan uyarmıştım ben unutacağım diyeee, neyse hadi bakalım umarım harika bir yaşgünü hediyesi seni kucaklayacaktır, tüm dualarım seninleee :Saruboceq:

Ya bu arada Pelinnn , Fatoşşşş nerlerdesiniz güzel hanımlar merakta bırakmayın biziiii, son durumlarınız nedirrrr ???

Benim kahverengi akıntılar başladı, kırmızılar yakındır. Kasıma terfi ettim herhalde..

vilmammmm hoşgeldin canımmm. valla tek başıma kaldım buralarda. nerelerdesiniz bakıyım :))))) ahh be kuşum en çok istediğim şey bu yaşıma anne adayı olarak başlamak. hayırlısı Allah tan...

senin de belki yerleşme falandır canım inşallah öyledir. olmazsa önümüzdeki aya kısmet ne diyelim....

iyi yaptın kuşum dök içini.

az ama sık yemek yemek en güzeli. hem kilonu korumak hem de mideni sağlıklı tutmak için harika bir yöntem. söylediğin egzersizi bilmiyorum ama yürüyüş ile ilgili olduğuna göre dr lar hamilelikte yürüyüşün çok önemli olduğunu söylüyorlar bu yüzden bence doğru birşey yapıyorsun canım. bulantıların başladı mı sinemcim, kasık ağrısı dışında bir his var mı. ayyy iki canlı olmak nasıl birşey o kadar çok merak ediyorum ki.. Allah sizi nazarlardan korusun tatlım darısı bekleyen isteyen herkesin, hepimizin başına inşallah...

ismim Hande canlar :)))) inşallah sinemciiim inşallah inşallah. o kadar çok istiyorum ki ama eşim rahatsızlandı bu ay yumurtlama günlerimde. o yüzden çok verimsiz bir ay oldu fikfik açısından. hayırlısı.

aslında size söylemek istediğim bişi var. danışmam lazım.. ben geçen haftasonundan beri korkunç bir sinir bozukluğu yaşıyorum herşeye kızıyorum ve palıcak gibi sıkılıyorum... 15 gün önce sigarayı bıraktım onunla ilgili herhalde. önceden de regl ime 1 hafta kala sinirlerim bozulurdu ama bu defa hem erken başladı hem de çok abartı. napıcam ben böyle daha doğrusu eşime ve anneme nasıl affettiricem kendimi bilmiyorum. ikisine de hayatı zindan ettim haftasonu :sinifsinif:

Benim kahverengi akıntılar başladı, kırmızılar yakındır. Kasıma terfi ettim herhalde..

Hımmmm ne demişlerrr hattaa filmini bilem yapmışlarr "kasımda aşk başkadır..." :asigim: Hadin bakalım havalarda hafif serinlemeye başladı bol yakın temas bol ilgi bol alaka ama tek ve en önemlisi ne yapmıyoruz sitresssss yapmıyoruzzz.... alkisalkisalkis

Handecik daha valla öyle bi şey hissetiğim falan yok malum biliyorsun daha doktor bile bana hamişsin diyemedi... Bizde eşimle kesin bir karar aldık ne olursa başımız üstüne, abartmak yok, dikkat ve özen en üst safhada ama abartmak yokk. Şimdi tek isteğim şu 15 Kasımdaki sınavın bitip kendimle başbaşa kalabilmek, zira benim ders çalışma sistemin sesli sesli okumak sonrada özet çıkartmak en son da bir sürü bi sür soru çözmektir. Yani anlayacağınız bir oturuyorum akşam yatana kadar çalışıyorumm. Arada bir idrar sonuçlarıma bakıp mutlu olup derse devam ediyorum, bi de arada bir size kaçamak yapıyorumm. Kısacası şu sınav bi bitsin o zaman kendimi bi dinleyeceğim ne oluyor diyeee...

Bi de sana bi şey söyliyeyeyim mi, bende normalde zati azcık asabiyimdir, hele adet öncesi feci olurdum ama daha test yaptırmadığım haftasonundaki ve ara bazenki sinir nöbetlerimi bi örsen kaçarsın valla, Allah kocişime sabır versinnn. Seni umutlandırmak istemem ama aşırı sinir asbiyet hamişlik belirtisi diyorlarrrr şutarafagitti

çok hastayım kızlar yaa çok fena gribal enfeksiyon geçiriyorum öle böle değil :sinifsinif:
2 gün rapor aldım :sinifsinif:

çok hastayım kızlar yaa çok fena gribal enfeksiyon geçiriyorum öle böle değil :sinifsinif:

oy oy oyyy geçmişler olsun arkadaşım malesef son günlerin en popüler sıkıntısı, kendine dikkat et diyeceğim ama olmuş biştmiş bi kere, ya ben şimdi değilde daha öncesinde böyle burnumda hafif bir karıncalanma hissetsem hemen bir burun spreyi var onu kullanıyorum, oldukça iyi tavsiye ederim, eczanelerde var ama reçeteyle satılmıyor, ilgilenen varsa özeline yazabilirim spreyin adını

canım benim inşallah sınavın çook çokk çok iyi geçer. bu arada senin drun yaptıklarını önceki sayfalarda okudum da accık kıl galiba. insan umutlandırmak istemese de bu kadar da olumsuz olmaz ki. sonuçta dr sun sen, robot değilsin. bu kadar mekanik olmayıp biraz insanlığını hatırla, insanca davran ama nerdeee. dr ların çoğu hastalara sadece iş gözüyle bakıyorlar yazık....

bence bebeğin seninle sinemcim. önemli olan senin bunu hissediyor olman. sen hissediyorsun ve meleğin seninle. en kısa zamanda yüksek yüksek değerlerini bizimle paylaşacaksın ve dr un gözüne sokacaksın biliyorum :)))))))))))))

sinirime gelince canım... ben normal zamanda da regl öncesi gergin olurum. sanırım sigraasızlıkla birleşince dehşet bir hal aldı. regl olcam hissediyorum. karnımdan belli. sızlamalar ağrılar başladı. kasık sancısı değil de karnımda dolgunluk.. bunu hissettiğim anda işlem tamamdır. Allah biliyor ya bu ay olacağına inancım tamdı ve çok istiyordum, kısmet işte.... bana uğurlu geleceğinize inanıyorum opuyorumnanaktan

çok çok geçmiş olsun canım. grip inanılmaz salgın. hele şu domuz gribi diyorlar ya çok ürkütücü. Allah korusun yaa...

Valla Handecim sigara işinden ötürü seni çok tebrik ederimmm, nur hocam olsa o da kocaman aferini hemencecik veriverirdi. Bende hamiş olduğum test sonucundan beri hiç içmiyorumm ama nurcuğum beni dövebilir, bugünlerde cidden zorlanıyorum. Bu lanet şeyden kurtulmak zor iş tabii ebim bir de aman kilo almaayım sıkıntım olduğundan yokluğunu gidecek abur cuburada saldıramıyorum. Ama en önemlisi başlamak geesi gelecektir eminim, doğrusu ben u işi çok yalama ettiğimden yani sürekli bırakıp bırakıp başladığımdan artık bende sinir asabiyet yapmıyor, hatta çok rahat umutadabiliyorum. AMa umarım sende bendeki yalama durumu olmazda bir seferde kurtulursun bu illettennn

ayyy sinemcim valla nur hocam apolet falan taksa da kurtarmaz çünkü delirmiş durumdayım. bu kadar mı seviyormuşum ben bu illeti yaaa. hadi sizin nedeniniz var nurtopu gibi de bana nooluyorsa bırakıcam dedim ve pat diye bıraktım... neyse bakalım inşallah başlamayacağım tekrar. çünkü herkese yaydım işyerine aileye arkadaşlara. bana dur yapma diyecek birileri oluyor mutlaka çevremde anlayacağın.

kilo konusuna gelince iştahım yok çünkü yemekten sonra bnir sigara yakmaya bayılırdım ben ahhh ahh. ama yine de 2 kilo aldım. neden dersen şekerdi kuruyemişti ağzım oynayıp duruyor. siniri de sigarasızlığa yoruyorum hiçbirşeye tahammülüm yok o derece yani. inşallah bunlar da geçecek değil mi sinemim yaaa...

sen de en doğrusunu yapıyorsun canım. hele senin karnında minik bir mercimek varken asla asla ağzına sürme o meredi lmaz:

Olsun olsun sen sakınen önemli sebebini atlama, kendin için bıraktınnn. Hatırladığım kadarıyla bende ilk bırakışımda çok acayip bir sinir durumu vardı ama inan zamanla daha az aklına gelecekkk, gayret kendin için yapabileceğin en iyi şeylerden birini yapıyorsunn. Bu arada valla ben en son bıraktığımda değil kilo almak 6 kilo vermiştim çünkü aynı zamanda diyetisyene de gitmeye başaldım, aman canım uzak dur yemişlerdennn, arada bir avuç leblebi ya da 3 tam ceviz ye, bol bol sakız çine ama şu falımlardan olsun ağzını doldursun... Hergün burdan başarını haykırabilirsin hepimiz yanındayızzzz.... alkisalkisalkis

ayy nolucak canım annem oralı, o bölgenin herşeyinden sorumlu değil ya hoş :))) nie alınayım , boşver..

ne temizliği kızım yaa delirdin mi ben yan gelip yattığım bugünleri pek özliycem vallaaa

inşallahhhh bir süpriz daha alsak ne kadar artar neşemiz...hihoyyyt

güncel günceeeeeeeelllll

tek tabanca savaşıyorum kıssslar yardıma gelin 2. sayfalara düşüp duruyoruuuuuz :)

valla kuşum sen varsın hepimize yetersin maşallahhhhdelikafadulden

nee neeee ne dersin bi mucize olsun mu manaeyyyhihoyyyt

yevrimm yürümeden zarar gelmez, sen devam et ama kendini zorlama sadece, bu arada ders mevzun bitsin hakikaten yaa iyice gerildin sen, olmaz ki bööle :sinifsinif:

sigaraya no, aferiimmm kızz sana alkisalkisalkis

geçmiş olsun canııımmmmm bol vitamin desteği al ne olursun

aferiimm aferiiim bilinçli anne adayı seniii, tebrik tebrik sositososito
yani bu sinem ciğimin tek zorlandığı nokta olsun ama bol bol sakız cigneyin gene de mercimekleri unutmayın kızlar, yazık onlara el kadarlar ne ciger ne hicbir organi dayanamaz yazık kuzuzlaraaaaa :sinifsinif:

hepinize günaydın canlarım opuyorumnanaktan

ayyy ayy ayy dün Doruk'un annesi de gelmiş şeref vermiş :))))))))))

kızlar dediğiniz gibi sigarayı önce kendim için sonra da ailemize katmak istediğimiz bebeğimiz için bıraktım. inşallah bu çabamın karşılığını da bebeğimle alacağım değil mi :)))))))))))))

inanıyorum ki sigarasız geçen her günüm beni bebeğime biraz daha yaklaştırıyor ben kendimi böyle avutmaya karar verdim.

Doruk'un annesi (sana böyle seslenmek çooook hoşuma gitti Senacım:)) sen nasılsın canım. herşey yolunda değil mi..

nur yok acaba nerelerde. minik dragon u nasıl.. ayy hepinizi çok merak ediyorum haydi gelin :)))))))))))

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın sinem anne :))))))))

bugün nasılsınız minik mercimeğin ve sen opuyorumnanaktan

Günaydınnn güzel hanımlarrr

Günaydın topiğin yanlız bırakmayıcısı handecik

Erkenden kalktım, folikacidimi içtim bi tane muz yuvarladım ve 14 dakikalık yürüyüşümü bilem yaptım, şimdide kahvaltıya girişeceğim. Ben bu hafta izin aldım, iznimin 1,5 günüde heba oldu ama neyse artık, ders çalışmaya çalışıyorum biliyorsunuz. Valla sena aanecik dün banada bir gınalar geldi fırlattım kitabı falan şimdi kahvaltımı güzelcene yapayımm başlayacağım sakin sakin. Ya bu arada şu çay kahve içmeme olayı beni epey zorluyor hanımlar, hani süt portakla suyu iyi hoş da sabah kahvaltıda çayın yerini hiç bişey almıyor bi de canım çekiyorki sormayın. Neyse bu sabahda ıhlamur kaynatmaya karar verdim, öyle öyle kandırıciğzi artıkın kendimizi.

Handecik bak nur hoca da sigarayı bıraktıktan kısa bir süre sonra hamile kalabişmişti yanlış hatırlamıyorsam en iyisini yaptın sen hiç başka bi şey düşünme. Bak bende mesela güya o amaçlı bırakmıştım ama yapmaya karar verme aşaması 1 yılı bulunca ben gizli gizli içmeye yeniden başlamıştım, şimdi bi yandan yediğime içtiğime kısıtlama geldi bi yandan da sigaraya kesin yasak. Hatta dün gece rüyamda pöfür pöfür içtim bi sürü. Yani zor iş vesselam, onun için sen en iyisi çocuk işi olmadan tamamen kurtul şu meretten ki diğer sıkıntılarla birleşip yumak olmasınnn. Hadin biz acıktık garii, görüşrüz anacağımmm cokacimcoook

izin almana çok sevindim sinem annecik en güzelini yapmışsın. şimdi minik mercimeğinle güzelce kahvaltı edin, çay değil ıhlamurunu iç ve biraz dinlendikten sonra sakin sakin dersini çalış. stres olduğun zaman karnını okşa mercimeğin elektriğini alsın. laf aramızda en çok istediğim şey hamile olunca durup durup göbeğimi okşamak. zaten var olan ayva göbeğime göbek değil huleeyn artık bebek demek ve içime çekmeye çalışmadan şööle arslanlar gibi salmak :))))))

sigarasızlağa devam. ben de birkaç gece rüyamda içtim pöfür pöfür oooh güzeldi bee. aslında çevremde içen kimse kalmadı birileri içse de ben de biraz dumanından sebeplensem diyorum ama olmaması daha iyi tabi...

benden haberler şimdilik bu kadar. bu arada dün akşamdan beri sağ yumurtalık civarında elektrik çarpması !!!! (daha önce çarpılmadım çok şükür ama öyle bir his tahminimce) şeklinde inceden bir sızı var. ama hamilelikte sol kasık sancırmış öğrendim. bir de önceden kendimi dinlemiyordum belki hep oluyordu bilemem.. regl de yakın ondan oluyor olabilir.

aaaa sinem annecik iyi ki söyledin folic acid diye ben de folic acid içerikli vitamin hapımı alcaktım bak unutmuşum hemen yutayım :)))))))) ne faydalı bir topicmiş bizimkisi yahuuuu zemuszemus

durumlar budur ben buralardayım topic bana emanet :))))))))))))))))))))))))

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…