ocuk istiyorum ama...

aslıcım çok az kalmış bebişe kavuşmana..darısı başıma canım..allah kolay bir doğum nasib etsin sana.seni de bebişi de çok çok öpüyorum))

suurcumm sibelcimm yaa o kadar sevindim ki güzel haberine anlatamam su an resmen gülümsüyorum Allah sana çok kolay bir hamilelik geçirip, hamileliğinin tadını doya doya çıkardıktan sonra da meleğine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin inşallah canım. gözün aydın

evet bak bir zamanlar biz de küçücüktük kalp atışlarını duyacakmıyım diyodum şimdi 9 aylık olduk inşallah sağlıkla da doğar heyecanla doğumu bekliyorum hayırlısıyla bir doğsaydı diyorum..bir bakmışsın sen de aynı aşamalara gelmişsin.

aman allahım okuduklarıma inananmıyorummmm, maşallahhh yaaa nasıl mutlu oldum ve nasıl buğulu gözlerle okudum anlatamam sibelcimmm Allahh sağlıcakla kavuşmayı nasip eder inşallahh bak bugün de kandilmişşş bol bol dua etmek lazım, valla bi mucize bu bebiş işi tekrar tekrar tebrik ederim ve özverin için de ayrıca takdir ediyorum seni ...

vay annesini aslı sen de doğurucan nerdeyseeee çok yakınlarda değil ama face den gördüm fotonu çok yakışmış hamişlik sana hadi bakalım inşallah normal normal sizde kavuşun birbirinizeeee, bak doğum hikayenide heyecanla bekliyorum atlama beni anacım

bana gelince benim kuzuma nazar değdi, son üç günümüz ateşli ve hasta geçti ve tabi sıfır uykuluuu, bu sabah itibariyle hafif keyfi yerine gelir gibi oldu ama göbeğimi çatlatarak aldığım idrar numunesini yenilemem gerektiğini öğrenmek günümü mahfetti doğrusu (( neyse tek ve büyük derdim bu olsun ne yapalım hiç drumayan kuzunu zapdetmeye çalışıpp numune poşetinin kaymaması bu sefer olması için dua ederek, biraz çişi alabilince neredeyse karı koca göbek atarak geçirilecek bir akşam daha bizi beklooorrr...

bu arada aslı çok tuttum lafını "ikinci kalbim maviymiş" züper yaw gerçekten de öyle hamileyken bi bedende tam iki kalp atıyooo offf ya bu nasıl bi mucizedir be nedir yarabbimmm sana binlerce şükürlerrrr

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederiz kızlarArtık biz diyebilirm sanırım
Umarım bu sefer herşey yolunda gider, bir problem olmaz.. bende sağlıkla bebeğime kavuşurum.aslında bu sefer bir rahatlık var üzerimde...çünkü herşeyin Allah'tan geldiğini biliyorum ve hayırlısıyla diye dua ediyorum.Şu son aylarda o kadar çok dua ettim, Allah'ım sesimi duydu ve beni bu küçük melekle ödüllendirdi.Allah isteyen herkese nasip etsin demekten başka bir şey diyemiyorum şu an.

Aslıcım Allah seni de sağ sağlim tez zamanda kurtarsın ve bebeğine kavuştursun canım.Güzel haberlerini bekliyoruz

Sinemcim Didoşa geçmiş olsun diyelim, hayırdır neden idrar örneği alman gerekiyor?Eskileri hiç okuyamadım...

Bebeğin anne karnına düştüğü andan itibaren annelik-babalık başlıyor sanırım ve bir ömür boyu devam ediyor.Allah hepimize sağlıklı,iyi huylu, terbiyeli, anne babaya saygılı evlatlar yetiştirmek nasib etsin.

Hepinizi kocaman öpüyorumKandiliniz mübarek olsun...

alla allaaaaa cuma yazdıklarım burada yayınlanmamış hayretttt...

neyse hanımlar nabersiniz, valla ben harpten çıkmış gibiyim kuzucum meğersem ömrümde ilk kez duyduğum 6.hastalık denen bi hastalık geçirmiş meğersem ama maşallahhh onaki sadece ateş düşürücülerle idare etti. Efenim bi yerlerde aklınızda kalsın diye kısa bilgilendirme yapim bu altıncı hastalık denen musibet yalancı kızamıkcık gibi bişeymiş önce 2-3 gün yüksek ateş akabinde vücutta pembe döküntülerle kendini göateriyo, ateşin sebebini anlayamıyorsunuz zira bizim kan da idrar da temiz çıkmasına rağmen çocuk bi savaşın içindeydi o da meğer buymuş, döküntüler hafta sonu kendini gösterdi ve bugün neredeyse bitti gibi ve dün itibariylede artık tüm cadılığıyla keyfi yerindeydi...

amma velakin ben nakavt durumdaydım çünkü çok feci nezle oldum üstüne faranjitte eklenince, fırk fırk ve öhhööö öhhöööööö her bi yerim dayak yemiş gibi ağrıyoo. Tabi heman antibiyotiğe başladım ama o da bu sefer fena afedersiniz ishal yaptı, bi yandan da kırmızı kartlığım, yani anlayacağınız :84: :84: :84:

geçmişler olsun sinemcim her ikinize de! ne değişik hastalıklar çıkmış böyledaha neler duyup göreceğiz bakalım!
kışın da bir arkadaşımın oğlu beta virüsü kapmıştı, yüksek ateş bir türlü düşmemişti, çok endişelendiler, sonra beta virüsü çıktı..bunu da ilk duymuştum ..

aslı görünmemiş birkaç gündür...?bebeiş gelmiş olmasın!!

bende gün sayıyorum,cmt e kaldı 5 gün...
midem biraz acayip..ne acıkınca mutlu, ne de doyunca..bölye garip bir durumdayım.az az bişiler atıştırıp, bol su içiyorum.ağzımın lezzeti ise hiç yok.en sevdiğim suyun bile tadı acayip...bulantı olmayım da..çok endişeleniyorum bulantıdan..
öptüüm

sağolasın öncelikle, evet bu 6.hastalığı bende ilk kez duydum ve tanık oldum ama daha yaşayıp neler göreceğiz kimbilir.

Bu arada anacım gözünü hiç bi şey için korkutma, tabii umarım bulantın olmaz ama olsa da nolcak bunlar geçici zamanlar her sıkıntılı anında bu noktaya gelebilmek için neler yaşadığını anımsayıp eminim çok rahat atlatıcaksın, ama yinede dah öncede dediğim gibi çok keyifli bir mucizenin tam kalbindesin her haliyle tadını çıkarrrr, moral çok önemli sakınnn hiç bi şeyi oldu mu olacak mı ya da tühhh olduu diye dertlenme, çatlasak da patlasakda su akıcağı yolu buluyooo...

Aslıya gelince o zaten pek sık gelmiyordu ama bilemedim olur mu olurrr, wylmaaaa nerdesin kuzum havalar da ısındı artık dikkat edin bakimm iyi dinlenin bol güneş açık hava ohhhh şimdi hamiş olmak vardııı ))

tamam canım dediklerini aklımda tutacağım ve şu anların keyfini çıkaracağım.En keyfilisi de eşim hiçbirşey yaptırmıyor, birşey yapmaya kalksam kızıyor.Ben de kendimi süs bebeği gibi hissetmeye başladım.Her işimi kendim görmeye alışmışım, bu durum çok garip geliyor..biraz tembellikten zarar gelmez sanırsam

Sinemciiiim, yakında Didoş'a kardeş mi düşünüyorsunuz yoksam

aman aman amaann neler neler olmuş böyle... sibeeeelll ayy çok mutlu oldum.. hadi bakalım Allahım yardımcın olsun, güzel güzel hamişlikler, tatlı mı tatlı bi yavrucak nasip etsin çok sevindim yaa inan hislerimi anlatamıyorum. anneliği doruklarda yaşayan biri olarak en büyük dileğim Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin..

ben çok yoğunum son zamanlar.. evde kızımla vakit geçirmekten elim bi şeye değmiyor. zira bu ara emeklemeye tenezzül etmeyen kızım habire beni yürütün istemekte.. iş derseniz süt izni nedeniyle zaten erken çıkıyorum ve kalan az zamanımda çok iş yapmaya çalışıyorum.. sizi ihmal ettim farkındayım ama anne olanlar beni anlar.. neysem aslıya sağlıklı ve kolay doğumlar diliyorum. herkesleri kocaman kocaman öpüyorum ve bizi burada buluşturan topic sahibemiz sinemi çok sevdiğimi söyleyip kaçıyoruumm.. ben yine gelirim anaccııımmm...

Son düzenleme:

ya neler oldu neler Feyzacım
güzel dualarına katılarak AMİİİİN diyorum...

Fıstık kızın 7 aylık oldu bile desene!!Daha dün gibi doğum yapışın..Zaman çok çabuk geçiyor.Senin kız emeklemeden, direk yürürmeye geçecek galiba..

Şimdi doğum sırası Aslı da!Hayırlısıyla, sağlıkla o da kavuşur bebişine ve sıra bana gelir inşallah..

Seni ve bebişi öpüyorum canım...Arada uğramayı unutma..

Ben de seni seviyorum Fezoşşşum sağolasın, dimek senin kuzun şimdiden yürütün diyorr maşallah onaaa. Valla benim cadı da hala emeklemeyi bilmez ama fıldır fıldır dolanıyo, yürümesine ramak kaldı, biz şimdi tek elinden tutabiliyoruz ikinci el çünkü sürekli yeni keşiflerine dokunmak üzere serbest olsun isteniyo yani motorize olunca hiç bi yerinden tutamayacağız anlaşıldı o yüzden bende şu komik sırt çantaları var ya aynı zamanda bebek tasması oluyo onlardan almalıyım kesinkes diye düşünmekteyim. Evet ismi ve işlevi kötü gibi ama bilen bilir özgürlüğüne yeni kavuşan bi canavar ve binbir sıkıntıyla dolu dış dünya, hatta paramini de şimdi indirimde alsam mı ki bilemedim, şu netten alışveriş işini sevmiyorum yaw, ürünü önce bi elime alim bi bakim, evirim çevirim diyorum diyorum da bu tür değişik şeyleri Samsun da bulma şansıda pek yok gibi

Sibelim olmadı mı daha yedinci hafata atlama hiç bi detayı dinleyebildin mi ilk pıt pıtları acilll cevap ver bakem

bu arada herbikeşe güneşli güzel bi hafta sonu dilerim malum pazar günü hesap günü aman ihmale gelmezz sakınnn...

Fıstığım bugün itibariyle 7+0 yani 8 e girmiş bulunuyoruz dr randevum da yarın sabah 10:00.dr ilk beni karşısında görecek sabah sabah (aslında randevum 2gün önceydi ama eşim de gelebilsin diye hft sonuna aldım.)
inşallah güzel haberler verebilirim herkesciklere..
moral olarak iyiyim, sanki iyi haberlerle geleceğim gibi geliyor, hayırlısı bakem

kızlar selam:)
dün bebişimin kalp atışılarını duydum, şükürler olsun...DR umuz gayet ritmik ve düzenli olduğunu söyledi.Ben bunu duyar duymaz başladım ağlamaya tabi..Sevinç gözyaşları tabi..Nasıl mutluyum anlatamam, rahatladım resmen..Daha önümüzde çok aşamalar var biliyorum ama şu an için herşey güzel gidiyor...hepiciğinizi öpüyorum

aman amannn tü tüü tüü maşallahhhhh

her aşamasında böyle güle oynaya atlatır ve sağlıcakla kavuşursunzu inşallahhh...

canımmm merhaba, heralde bebeğin kucağındadır. değilse de yakındır inşallah sağlıcakla kolay bir doğum yaparsın ve meleğini kucağına alırsın şimdiden tebrik ederim. allah analı babalı büyütsünn

sibelll canım hamilemisn, ay çok sevindimm hayırlı olsun. rabbim kucağına almayı nasip etsin.

sinem cim takipteyim canım sen yazmaya devam et ve kuzucuğunu öp benim için

Allahıımm pıt pıtlar duyulmuş, minicik kesecik görülmüşş.. hadi hayırlı olsun sibelcimm.. Allah sağlıkla ve mutlulukla kucağına almayı nasip etsin.. minicik minicik bebişler isteyen dostlarımıza da versinn..

sineemm yahu bu prensesler hareketlenince ne yapacağız biz yaa.. maşallah elimden tutun gezdirin beni deyip duruyor.. koltukta bırakamıyorum artık yoksa hemen inme telaşına giriyor.. sonra tepetaklak aşağıda buluyor kendini.. e kucağıma alıp oturayım oynayalım diyorum yok .. hemen kendini kaydırıyor aşağı, hadi bakalım yürüyecem ben diyor.. en sonunda doğum kilolarımdan kurtulacam galiba.. neticede aynı doğurduğum gibi kaldımdı anacımm..

melek sende ne var ne yok bakalım..

teşekkür ederim melekcimdarısı isteyen herkes olsun
sen neler yaptın?geçmişi hiç okuyamadım...

Teşekkürler canım benim
oy oy kuzucuklar hareketlendi desenize...devamlı başında durmak gerekir, 1 dk bırakmaya gelmez o zaman...eyvah eyvah.. Allah kolaylık versin sizlere..

ahh ne güzel ya burayı böyle hareketli görmek, işte bu beişler böyle doğmadan neşe canlılık katarlar varlıklarını hissettirdikleri heryere.

Siboşum sakın bizleri habersiz bırakma, en tatlı en kayifli anlarını doya doya yaşarken arada bizi de kolla ve zaten maşallah hiç bırakmıyorsun.

Melekcim valla öpe öpe kuzunun yanacıkları aşındı ama daha şimdiden kaçıyo zilli o yüzden fırsatını yakaladığım an sarılıveriyorum, ohhh senin için de seve seve öperim anacım

Feza anniş maşallah senin zilli de erkencilerden ve aynen benim cadıyı tarif ediyorsun. Dün yorgunluktan bayılıyordu akşam beş gibi uyutmaya çalıştımm ı ıhıı uyumadı, hadi dedim akşam erken yatar, yattık ama 45 dk sonra pıtt uyandı ve gece 11 e kadar yürüdük durduk hiç oturmamacasına, artık benim pilim biterek ve yine zorlayarak beraber yatakta sızdık adeta. Hiç durmuyo desem abartmam cidden durmuyo, canım anneannem yaşasaydı, e bunun oturağında ot yanıyo be canım, der ve cuk oturturdu. Kilo sorunsalına gelince valla bende bu döenminde çok umutluyum bu koşturmacalar bari o işe yarasa, hoş benim hamişlikten geriye 8 kilom kaldı ama öncesinde de zaten falam çok olduğunda totalde çooook vermem lazım çoookkkkk :95:

burayı hala aktif tutan sizleri seviyorummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…