ocuk istiyorum ama...

kaç gündür topiğe giriyorum, ama sonra bişey yaz(a)madan gerisin geri çıkıyorum.. ateş düştüğü yeri yakıyor, diğer taraftansa hayat devam ediyor.. sinemcim ne desek boş biliyorum, o yüzden hiçbişey söylemiyorum, Allahtan sabırlar diliyoroum sadece..

bizde çalışmalar devam ederken iki aydır veto yiyince "... ama"lı kararsız dönemden "acaba...?"lı düşüncelere doğru gidiyorum. bu durumu uzun süre yaşayanları çok daha iyi anlıyorum.. biliyorum daha çok erken ama insanın aklına binbir türlü düşünce geliyor engel olamadığı..

selam kızlar,
evet topiğe bende giriyorum bakıyorum kimsecikler uğramamış, gerisin geri çıkıyorum...cuma günü herkes nerededir, ne yapıyordur diye birkaç satır bişi yazabildim ancak...

feyza sanırım doğurdu , yoksa o da girip birkaç bişi yazardı diye düşünüyorum..

senacım haklısın!senin dorukla yaşadıkların , kuzenimin bebeğini büyütürken yaşadıklarıyla o kadar benziyor ki!! sen anlattıkça o günler gözümde canlanıyor..11 sene çocuksuz geçen dönemden sonra Allahım bir evlat nasip etti kuzenime.. gece uykusu aynı Doruk gibiydi.Kuzenim gündüzleri etrafta ruh gibi dolaşıp dururdu.Tabi biraz büyüyünce düzene girdi, bu seferde yaramazlıklar başladı.Ama şimdi nasıl beyefendi, terbiyeli, yakışıklı bir üniversite öğrencisi oldu anlatamam.
bakalım bizler neler görüp yaşayacağız???bunu da düşünmeden edemiyorum !

aslıcım ben de senin gibi, her ay kırmızı kartı görünce biraz daha endişe duymaya başlıyorum...Allahım umarım endişelerimizi boşuna çıkarsın, sağlıklı bebişlerle bizi ödüllendirsin:Saruboceq:

pelincim 7 haftan kalmış seninde..güzel haberi vermen daha dün gibi..ben de o güzel haberi vermeyi ne kadar istiyorum bilemezsin.
gecenlerde kk nın başka bir topiğinde yazdıklarına rastladım.hiçbir zaman umudunu kaybetmeyen, her aya yeni bir başlangıç yapıp, yeni bir umutla başlamanı yazmışsın...gerçi bende kırmızı kartı görünce o gün biraz yüzüm düşsede, bir süre sonra toparlanıp herşeye yeni baştan başlamanın heyecanına kapılıyorum..tabi ki benim bu yolda geride bıraktığım 4. ayım ..zaman ilerleyince ne olur bilemem.umarım en kısa sürede bende bebişime kavuşabilirim ...

hepinize iyi akşamlar kızlar..arada sırada uğramayı unutmayın ...belki size güzel haberlerle geliriz..yerimseniben

merhaba arkadaşlar
uzun süredir giriyor bazen tam yazakken iş çıkıyor geri bırakıyorum ama takip ettiğimi unutmayın. Aslı ve sibelcim daha çok erken :) dilerim en kısa sürede bebeklerinize kavuşursunuz ben daha çalışmalara başlayamadım...vardır bir hayır bu işte aylar okadar çabuk geçiyorki günleri siz tahmin edin...sürekli misafir ağırlıyorum ne bileyim taşındığımdan beri bir hafta sonum boş geçmedi her hafta sonu bir plan yapıyorum :) Allah eksik etmesin her neyse bu ay başıma ŞOka girme sebebim adetimin 2 gün geçmesiyle test yaptım akşam 10 gibi ve 2. çizgiyi gördüm ellerim titredi resmen çünkü olasılık yok gibi bişeydi ama çok felakette karın ağrım vardı 2. testimde yoktu sonra bir samimi dostuma anlattım onda test olduğunu söledi doru kahve içmeye derken gittim düşünün artık eşim yok değilsin imkansız diyodu bende ihtimal vermiyorum ama vs genede şaşkın ördek gibiydim sonra arkadaşta var olan testlerden yaptım onda çıkmadı yani bu testler kandırıyooooor :) 2 gün sonrada malum :=) ya derlerdide inanmazdım yanlış çıkmaz diyordum hep :)

merhaba hanımlaaarr.. kızımı kucağıma aldım demeyi o kadar isterdim ki anlatamam ama yook hala tık yok.. doktor kontrolleri hızla sürüp gidiyor.. açılma da başlamış ama bilmiyorum.. :umursamaz: önümüzdeki bi kaç gün içinde doğurmayı istiyorum.. valla beklemek çok zor.. zor derken çok heyecanlı.. ne olacak, ne bitecek, kızımı kucağıma aldığımda neler hissedeceğim diye çok meraklardayım ve çok mutluyum.. çünkü biliyorum ki artık çok az kaldı.. bi şekilde dünyaya gelecek meleğim.. ve inş. ikimizde sağlıcakla atlatırız bu günleri.. sonraa darısı diğer isteyenlerin başınaaa opuyorumnanaktan

bi kaç gündür giremedim çünkü anne-baba olmadan önce eşimle başbaşa bi kaç güzel gün geçirdik.. öyle iyi geldi ki anlatamam.. :kedi:

hepinizi çok seviyorum.. dualarınızı eksik etmeyin.. doğum yapana kadar her gün girip bi iki satır yazmaya gayret ederim.. baktınız ses seda yok bilin ki bizim hatun gelmiştir.. çünkü bugün sancılarım daha fazla.. delikafadulden

neyse uzatmıyım.. hepinize mutlu, huzurlu ve umutlu günler..

:KK3:

merhaba hanımlaaarr.. kızımı kucağıma aldım demeyi o kadar isterdim ki anlatamam ama yook hala tık yok.. doktor kontrolleri hızla sürüp gidiyor.. açılma da başlamış ama bilmiyorum.. :umursamaz: önümüzdeki bi kaç gün içinde doğurmayı istiyorum.. valla beklemek çok zor.. zor derken çok heyecanlı.. ne olacak, ne bitecek, kızımı kucağıma aldığımda neler hissedeceğim diye çok meraklardayım ve çok mutluyum.. çünkü biliyorum ki artık çok az kaldı.. bi şekilde dünyaya gelecek meleğim.. ve inş. ikimizde sağlıcakla atlatırız bu günleri.. sonraa darısı diğer isteyenlerin başınaaa opuyorumnanaktan

bi kaç gündür giremedim çünkü anne-baba olmadan önce eşimle başbaşa bi kaç güzel gün geçirdik.. öyle iyi geldi ki anlatamam.. :kedi:

hepinizi çok seviyorum.. dualarınızı eksik etmeyin.. doğum yapana kadar her gün girip bi iki satır yazmaya gayret ederim.. baktınız ses seda yok bilin ki bizim hatun gelmiştir.. çünkü bugün sancılarım daha fazla.. delikafadulden

neyse uzatmıyım.. hepinize mutlu, huzurlu ve umutlu günler..

:KK3:

Günaydın kızlarrr, sonunda toplanmışız çoğunluk :)
herkes bakıp bakıp kimse yazmıyor diye yazmamış anlaşılan . Sinem in üzüntüsü hepimize yansıdı canımm allah sabırlar versin.
portaklaım hadi mutlu haberlerini bekliyoruz. senin de doğum hikayeni dinleyelim allah kolay doğumlar nasip etsin bir çırpıda doğur vaktin olursa da hepimizin ismini sayıkla dileyen herkes hamile kalsın :)
nurfeza evet o yanlış test yüzünden bende çok kötü olmuştum geçen ay hemde hamile olmadığımı bile bile nasıl sevindim aptal testler demekki yanlış çıkıyormuş bende yanlış çıkmaz diyodum :KK43:
pelyn gerçekten ya daha dün gibi ne çabuk 7 haftan kaldı canım ya

bende bişey yok .... herkese mutlu günlerr

günaydin kizlaropuyorumnanaktan
bugün pek mutlu uyandim rüyam yüzünden!

rüyami sizlerle paylasmak istiyorum, gözümü hastanede aciyorum yanimda annem ve kardesim var.neden burdayim derken dogum yaptigimi ögreniyorum..ama dogumla ilgili hicbirsey hatirlamiyorum.sezeryan yapmisim, karnimda 10 cm uzunlugunda bir kesik ve bant var, bebek saglikli mi diye soruyorum hemen tabi ki ..saglikli diyorlar.ne zaman görecegim bebegimi diyorum, 4-5 gün sonra diyorlar, üzülüyorum biraz ama sonunda görecegim için mutluyum..sonucta saglikliymis diyorum.erken dogum oldugu için herhalde diye kendi kendime yorumlar yapiyorum, 1 saat sonra cinsiyetini sormak aklima geliyor ve erkek oldugunu ögreniyorum.esim sonradan geliyor, gidip kucagina oturuyorum,kiz istiyorduk ama oglan oldu diyorum..ama saglikli bebegimiz diyorum..

böyle bir rüyaydi kizlar...güzeldi.bebegimi göremesemde anne oldugumu hissetmek bile süperdi..
öpüyorum sizleri, hepnizi kolay gelsinyerimseniben

günaydin kizlaropuyorumnanaktan
bugün pek mutlu uyandim rüyam yüzünden!

rüyami sizlerle paylasmak istiyorum, gözümü hastanede aciyorum yanimda annem ve kardesim var.neden burdayim derken dogum yaptigimi ögreniyorum..ama dogumla ilgili hicbirsey hatirlamiyorum.sezeryan yapmisim, karnimda 10 cm uzunlugunda bir kesik ve bant var, bebek saglikli mi diye soruyorum hemen tabi ki ..saglikli diyorlar.ne zaman görecegim bebegimi diyorum, 4-5 gün sonra diyorlar, üzülüyorum biraz ama sonunda görecegim için mutluyum..sonucta saglikliymis diyorum.erken dogum oldugu için herhalde diye kendi kendime yorumlar yapiyorum, 1 saat sonra cinsiyetini sormak aklima geliyor ve erkek oldugunu ögreniyorum.esim sonradan geliyor, gidip kucagina oturuyorum,kiz istiyorduk ama oglan oldu diyorum..ama saglikli bebegimiz diyorum..

böyle bir rüyaydi kizlar...güzeldi.bebegimi göremesemde anne oldugumu hissetmek bile süperdi..
öpüyorum sizleri, hepnizi kolay gelsinyerimseniben

hayırdır inşallah sibelcim bu ne güzel bir ruya boyle. inşallah güzel gelişmelerin habercisi olur..

nurfezaaa bırak artık tereddut etmeyi filan bak bir an önce başlayın unutma biz isteyince değil "O" isteyince oluyor. testler çoğunlukla doğru çıkar aslında çok nadir, negatifte belki ama ozellikle pozitifse yanılma ihtimali yok diye biliyorum. sen bi de kan testi yaptır canım.

portakalcım bilmiyorum doğumun normal mi olcak sezeryan mı ama sen de inşallah hayırlısıyla ve sağlıkla kavuşursun bebişine

hayırdır inşallah sibelcim bu ne güzel bir ruya boyle. inşallah güzel gelişmelerin habercisi olur..

nurfezaaa bırak artık tereddut etmeyi filan bak bir an önce başlayın unutma biz isteyince değil "O" isteyince oluyor. testler çoğunlukla doğru çıkar aslında çok nadir, negatifte belki ama ozellikle pozitifse yanılma ihtimali yok diye biliyorum. sen bi de kan testi yaptır canım.

portakalcım bilmiyorum doğumun normal mi olcak sezeryan mı ama sen de inşallah hayırlısıyla ve sağlıkla kavuşursun bebişine

insallah aslicim insallah canim...

Tubacim, asli dogru söylüyor cidden, bak cocuk diye bagrinip duruyoruz, isteyince ha deyince olmuyor...

ben ilk gebeligimde bu ucuz testlerden almistik hatta..pozitif cikmisti,herkese de bebisin geldigini hbr vermistik ,iyi ki rezil olmadik, kan testinde ya negatif ciksaydi....:bbo:

kızlar ben halaa buralardayıımm.. benim kız nazlı çıkacak anlaşılan..

sibelcim rüyan çok güzelmiş canım.. Rabbim hayırlara çıkarsın inş. bu arada melekcim isimlerinizi not aldım tatlım inş. fırsatım olur ve duanızı da ederim.. aslıcım normal doğumu bekliyoruz tatlım.. şimdilik gidişat bu şekilde hayırlısı ile atlatırız inş. sonra sırayı sizlere vereceğiz. :CüvCüv:

hadi bakalım görüşmek üzere.. dua edin doğurayım yahuu... delikafadulden

kızlar ben halaa buralardayıımm.. benim kız nazlı çıkacak anlaşılan..

sibelcim rüyan çok güzelmiş canım.. Rabbim hayırlara çıkarsın inş. bu arada melekcim isimlerinizi not aldım tatlım inş. fırsatım olur ve duanızı da ederim.. aslıcım normal doğumu bekliyoruz tatlım.. şimdilik gidişat bu şekilde hayırlısı ile atlatırız inş. sonra sırayı sizlere vereceğiz. :CüvCüv:

hadi bakalım görüşmek üzere.. dua edin doğurayım yahuu... delikafadulden

Ben gene geldim,eve gitmeden bir ce eeee diyim dedimaklinialirimsmile

feyzus hadi dogur artik, belki dün senin mesajin üzerine bende o rüyayi gördüm, seni dogurtamadim, kendimi dogurttum rüyamda:hulya:
bir de derler kizlar erken dogarmis , erkekler geç:uhm:

feyzacım bir avazda sağlıkla gelsin kızçen Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlardan eylesin yavrunuzu... Haklısınız kızlar ama geçerli sebeplerim var :KK43:

günaydın kızlar.. nasılsınız..
feyzadan ses yok inşallah sağlıkla getirmiştir dünyaya kızını..
ben test yapmak için gün sayıyorum.. pek umutlanmak istemiyorum ama bu ay sanki farklı hissediyorum..
senaa, sineem, ilknuur nerdesiniz bu heyecanlı zamanlarda yalnız bırakmayın bizi. pelin sen buralarda mısın

Aslı'cım ben hep buralardayım :)) 28'i de izne çıkıyorum. Evden de sürekli online'ım.

hayırlısıyla inşallah bu ay güzel haberi alırsın sen de. Benden sonra sırada bir hamilemiz daha olmalı. Sible veya senden güzel haberler bekliyoruz :))

iyi akşamlar kızlaropuyorumnanaktan

feyzuş b"enden haber alamazsanız bilin ki kızım gelmiştir" demişti.Azra hanım dünyaya geldi galiba?

heyecanlı bekleyişler başladı bende de:)) benimde son 2 -3 günüm...aslında bugün idrar testi yaparsam çıkarmış ama ben reglimin geçikmesini bekleyeceğim.bende farklı olan bir belirti yok ama nedense yine de "ya bebiş varsa" deyip heyecanlanıyorum...sabırla bekleyeceğim..bir de rüyalarım genelde çıkar ve bu ay bundan dolayı da umutluyum sanki..ilk gebeliğimde, bebeğimi öğrenmeden bir önceki gece rüyamda arkadaşımın oğlu koşarak kucağıma atlamıştı ve kucağıma oturmuştu...bu ay yine buna benzer rüyalar gördüm, tabi yine çıkar diye bir şey yok ama ne bileyim işte daha bir umutluyum:Saruboceq:
insallah güzel haberler veririz sizlere..

pelincim doğuma bir adım daha yaklaşıyorsun izne ayrılmakla sanırım, hayırlısı olsun, Allah sağ sağlim sizi Kaan a kavuştursun..

günaydın...

sibeel ben çok tırsıyorum test yapmaktan, yine olumsuz sonuç almaktan. iki gündür bugün alıcam sabah yapıcam diyorum ama cesaret edemiyorum. bu arada yoksa aynı mı tarihler? benim de son 2-3 günüm

X