ocuk istiyorum ama...

kızlar merhaba aranıza bende katılayım artık:)) bizde bebek yapma çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. ama hep korku içerisindeyim ya olmazsa diye 28 yaşındayım 2 senelik evliyim korunmak içinde hiçbişey kullanmadım.ama ne bileyim acemiyim daha nede olsa. acaba bi doktora felan gitmemiz gerekiyormu öncesinde. veya bi test yaptırmamız gerekiyormu. birde şu ovülasyon testlerinden yapan varmı aranızda...aydınlatın beni :))

teşekkür ediyorum kızlar o günün akşamı bi test daha yaptım. yine çift çizgi çıktı. c.tesi de kan testi yaptırdım. bhcg 1450. henüz dr. a gitmedim. haftasonu gitmeyi düşünüyorum. belki kalp atışlarını da duyazrız o zaman içim rahat eder. birinci gebeliğimdeki olumsuzlukları yaşamak istemiyorum bu yüzden biraz tedirginim. inşallah herşey sağlıkla ilerler..

aslıcım kan tahliliyle de teyit etmişsin, maşallah değerinde güzel....aklına kötü birşey getirme.Allah tamamına erdirsin canım...opuyorumnanaktan

teşekkür ediyorum kızlar o günün akşamı bi test daha yaptım. yine çift çizgi çıktı. c.tesi de kan testi yaptırdım. bhcg 1450. henüz dr. a gitmedim. haftasonu gitmeyi düşünüyorum. belki kalp atışlarını da duyazrız o zaman içim rahat eder. birinci gebeliğimdeki olumsuzlukları yaşamak istemiyorum bu yüzden biraz tedirginim. inşallah herşey sağlıkla ilerler..
:))) hayırlı olsun aslıcımmmm valla çok sevindimmmm ne güzel bir haber yahuuu bu arada ikizler mi yolda yoksam kan değerin çok iyi çıkmış hihihihihi :ecrin_bebek: bizleri haberdar etmeyi unutma sositososito

kızlar merhaba aranıza bende katılayım artık:)) bizde bebek yapma çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. ama hep korku içerisindeyim ya olmazsa diye 28 yaşındayım 2 senelik evliyim korunmak içinde hiçbişey kullanmadım.ama ne bileyim acemiyim daha nede olsa. acaba bi doktora felan gitmemiz gerekiyormu öncesinde. veya bi test yaptırmamız gerekiyormu. birde şu ovülasyon testlerinden yapan varmı aranızda...aydınlatın beni :))

ilk evvel bir Doktora görünmende fayda var bence ilk işin o olsun canım Rabbim yolunuzu açık etsin :))))):teytey:

aslıcım çok şaşkın ve mutluyum verdiğin haber karşısında.. umarım sağlıklı bi şekilde ve olumsuzluklar yaşamadan sürdürür, tamamlarsın bu gebeliği.. opuyorumnanaktan çok güzel yaaa.. haftanın en güzel haberi..

sinemcim, canım.. bi şey demek çok.. aramızda gördüğüme sevindim.. daha huzurlu günler dileğimle.. seni çok seviyorum canım..

neyse kızlar.. bugün aslının mutluluğuyla açtım sayfayı.. yine uğrarım inş. kendinize çook iyi bakın.. görüşmek üzeree.... :KK3:

bu arada kızçemle biz iyiyiz çok şükür.. hayatımız alt değiştirme, uyuma ve emme üçgeni arasında gelip gidiyo.. ve kızımın yüzüne her baktığımda bi kere bi kere daha şükrediyorum iyi ki bebek yapmaya karar vermişiz diye.. :kedi: Allahım isteyen herkese nasip etsin..... opuyorumnanaktan

amin feyzacım çok teşekkür ederim. ben de çok şaşkınım hala inanamıyorum şimdilik aşırı yorgunluk, göğüs ağrısı ve sürekli uyuma isteği de olmasa hamile olduğumu unutuyorum. çok şükür bulantım yok ya da daha başlamadı bilmiyorum.
sen de bebeğine kavuştun sağlıkla kucağına aldın kızını. darısı bize inşallah şimdi çok uzak geliyor o günler ama :) Allah ona sağlıklı, hayırlı, dopdolu bir ömür versin inşallah.

Merhaba hanımlar...

Ne güzel bu topiciği ilk sayfada bulabilmek ve bi bakayım dediğimde Aslının müthiş haberini görmek, tebrik ederim Aslı, umarım mutlu mesut sağlıklı ve en önemlisi huzurlu bir hamişlik dönemi ve akabindede bebişine sağlıkla kavuşursun. Ayy şimdi kendi ilk test yapışlarım geldi, çok silik de olsa o ilk çift çizgiyle tanıştığm an, her anın her ayrıntının tadını çıkarmanı tavsiye ederim. Ve sanırım Sibeldende haberler bekleniyor ama gördüğüm kadarıyla o hiç bozuntuya vermeden yeni aya umutla bakabilecek gibi. Hemen söyliyeyim çok az vaktim var kız kıpırdanmakta uyandı uayanacak o yüzden geçmişe hiç bakmadan sadece bi son sayfayı inceledim, umarım herkes iyidir?

Bana gelince, hala ve hala inanılmaz bir boşluktayım hanımlar, tek neşe ve avuntum kuzucuğum, o bana gönderilmiş bir hediye ve bunun için her saniye rabbime şükrediyorum. Ve hala inkarlardayım, dün gece yine gördüm rüyamda anacığımı, sokakta evsiz adamlara yardım ediyordu, ve kangren olmuşlar kimse bunlara bakmamış diye ağlıyordu. İnanın gerçektende böyle bir kadındı benim pamuk hemşirem ve eminimki geçmişte baktığı hastaların hayır duaları onun şimdiki mekanını nurlar içinde aydınlatmaktadır. İşte böyle böyle düşünüp ruhumu aydınlık tutmaya çalışıyorum. Meğer ölüm ne büyük bir yoklukmuş, meğer ben anacığımı ne çok seviyormuşum. Ana bu sevilmez mi demeyin, biliyorum hepiniz çok seviyorsunuzdur ama işin görünen kısmı başka aslı çok başkaymış. İnsan yaşam keşmekeşinde o en sevdiğini bile çok hırpalıyor, yeri geliyo gitsede rahatlasam bile deniyor-ki ben demiştim- şimdiiiii bi saniye onu tekrar görebilmek telefonda dahi sesini duyabilmek için dünyaları feda edebilirim. Şimdi üzerimde ilk günlerin şoku gittiii tarif edilmez bir boşluk kapladı yerini, öyle bir boşlık ki bu insan kendini yıkılacak devrilecek gibi güçsüz hissediyor. Şu an hayatımda sadece eşim ve kızım var birde internet, onun dışında henüz kimsecikleri kaldıracak isteğim de yok gücümde. Aslında böylesi heyecanlar paylaşan sizlerin arasında çok bi depresif kaldığımdan yazmayım demiştim ama bazen bu gerçeklerinde varlığını hatırlamakda fayda var.

Hepinize pespembe günlerrr dilerim, topiciğimize çok iyi baktığınız beni yanlız bırakmadığınız için teşekkürlerrrr...

sinem o bahsettiğin boşlukta olman o kadar normal ki facede yazmışsınya gerçekten insanın yaşam klavuzu anneler özellikle de biz kızlarının. eşimin babasını kaybettiğimizde bile ben 1 ay şoktaydım. şimdi biz ne desek boş.. bomboş... ama sen yalnız bırakma ne kendini ne de bizi. unutma, madden olamasak da manen hep yanındayız canım.

aslıcım kan tahliliyle de teyit etmişsin, maşallah değerinde güzel....aklına kötü birşey getirme.Allah tamamına erdirsin canım...opuyorumnanaktan

teşekkür ederim sibelcim. inşallah senin meleğin de bir an önce gelir. yakında pelin de doğum yapıcak topicte yalnız bırakmıycaksın beni eminim.

:))) hayırlı olsun aslıcımmmm valla çok sevindimmmm ne güzel bir haber yahuuu bu arada ikizler mi yolda yoksam kan değerin çok iyi çıkmış hihihihihi bizleri haberdar etmeyi unutma

ne diyosun tubaaa. ikiz filan aman nasıl bakarım onlara. değerler normal korkutma beni :))

hoşgeldin canım. kızlar haklı önce bi doktora görünmen her açıdan en doğrusu

aslı cım süper haber bu, az daha pelin den başka hamilemiz kalmayacaktı. çok sevindim canım . bende gelip bir bakayım dedim haber var mı diye çok sevindim yaaaa :)
sibel cim belki kırmızılar gelmemiştir var mı bir haber

teşekkürler melekcim. sen ne yaptın yanlış hatırlamıyorsam sen de bebek düşünüyordun.

aslıcım neden öle diyon benimde kan değerim 1470 idi ve ikiz çıkmıştı hihihihihih :))))))))))))))))

aslıcım çok şaşkın ve mutluyum verdiğin haber karşısında.. umarım sağlıklı bi şekilde ve olumsuzluklar yaşamadan sürdürür, tamamlarsın bu gebeliği.. opuyorumnanaktan çok güzel yaaa.. haftanın en güzel haberi..

sinemcim, canım.. bi şey demek çok.. aramızda gördüğüme sevindim.. daha huzurlu günler dileğimle.. seni çok seviyorum canım..

neyse kızlar.. bugün aslının mutluluğuyla açtım sayfayı.. yine uğrarım inş. kendinize çook iyi bakın.. görüşmek üzeree.... :KK3:

bu arada kızçemle biz iyiyiz çok şükür.. hayatımız alt değiştirme, uyuma ve emme üçgeni arasında gelip gidiyo.. ve kızımın yüzüne her baktığımda bi kere bi kere daha şükrediyorum iyi ki bebek yapmaya karar vermişiz diye.. :kedi: Allahım isteyen herkese nasip etsin..... opuyorumnanaktan

FEYZAAAAAA bebeğin nasılllll büyüdü müüüü :)))) senin bu anaç tavırların beni mest ediyor valla Rabbim hayırlı evlatlardan eylesin :)

aslı cım süper haber bu, az daha pelin den başka hamilemiz kalmayacaktı. çok sevindim canım . bende gelip bir bakayım dedim haber var mı diye çok sevindim yaaaa :)

teşekkürler melekcim. sen ne yaptın yanlış hatırlamıyorsam sen de bebek düşünüyordun.[/QUOTE]
merhaba kızlar

evt aslıcım bende bebek düşünüyorum ama tek tarflı düşünmekle olmuyor:KK43:((
haziran ayında eşimde sperm sayısının 1 milyon olduğunu öğrendim o zamandan beri doğru düzgün tedavi falan olmadı nihayet 4 ay sonra eşimi yeni test yaptırmak için ikna ettim ama şimdi de 4 m,lyon olmuş sayımız. doktor bir sürü iğne ilaç falan yazdı sonucu çok değiştirmez ama bir kullanın bakalım dedi . tüp bebek yaptrın zaman kaybetmeyin dedi:KK43:((( işte böyle canım ya ne yapacağımı bilmiyorum eşimde iğne falan olmak istemiyor keşke sorun bende olsaydı. öpüyorum kızlar canım çok sıkkın

teşekkür ederim sibelcim. inşallah senin meleğin de bir an önce gelir. yakında pelin de doğum yapıcak topicte yalnız bırakmıycaksın beni eminim.

:))) hayırlı olsun aslıcımmmm valla çok sevindimmmm ne güzel bir haber yahuuu bu arada ikizler mi yolda yoksam kan değerin çok iyi çıkmış hihihihihi bizleri haberdar etmeyi unutma

ne diyosun tubaaa. ikiz filan aman nasıl bakarım onlara. değerler normal korkutma beni :))

hoşgeldin canım. kızlar haklı önce bi doktora görünmen her açıdan en doğrusu

teşekkürler melekcim. sen ne yaptın yanlış hatırlamıyorsam sen de bebek düşünüyordun.

İnşallah Aslıcım ..benim de meleğim gelsin bir an önce:Saruboceq:
ovulasyon testlerim geldi acayip mutluyum hihoyyyt

merhaba kızlar

evt aslıcım bende bebek düşünüyorum ama tek tarflı düşünmekle olmuyor:KK43:((
haziran ayında eşimde sperm sayısının 1 milyon olduğunu öğrendim o zamandan beri doğru düzgün tedavi falan olmadı nihayet 4 ay sonra eşimi yeni test yaptırmak için ikna ettim ama şimdi de 4 m,lyon olmuş sayımız. doktor bir sürü iğne ilaç falan yazdı sonucu çok değiştirmez ama bir kullanın bakalım dedi . tüp bebek yaptrın zaman kaybetmeyin dedi:KK43:((( işte böyle canım ya ne yapacağımı bilmiyorum eşimde iğne falan olmak istemiyor keşke sorun bende olsaydı. öpüyorum kızlar canım çok sıkkın[/QUOTE]

fıstık malesef kırmızlar geldi hatta bugün bittiler bile...ovulasyon testi aldım bakalım, yapacağımm.BTÇ ve adaçayı da içiyorum.Bir hft içinde dr a da gideceğim.perşembe de dişçime gidip 20 lik dişimden kurtulacağım.ben de haberler böyle..allahım inşallah önümüzdeki ay yüzümüzü güldürür..

senin sorunun gibi bir arkadaşımın eşinin durumu da aynı..tek taraflı çaba sözkonusu ..problem onun da eşinde..tedavi olmak istemiyor, 3,5 senelik evliler, arkadaşım bebek diye yanıp tutuşuyor,sinir olup duruyor..allahım inşallah eşinin de içine tedavi istediği versin canım:Saruboceq:

Son düzenleme:
aynı zamanda adet olmuşuz sanırım benimki de bitti bitecek son damlalar:) bu ay senden çok ümitliyim kalplermiz seninle hadi bakalım bu ay sonunda seninde güzel haberlerini alalım amin amin
amin canım ya inşşalah eşimde de tedavi olur

aynı zamanda adet olmuşuz sanırım benimki de bitti bitecek son damlalar:) bu ay senden çok ümitliyim kalplermiz seninle hadi bakalım bu ay sonunda seninde güzel haberlerini alalım amin amin
amin canım ya inşşalah eşimde de tedavi olur

inşallah canım inşallah ..hepberaber hamile olalım ...yerimseniben

aslı hamile mi yaaaaaaaaaaaa? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa süper haberrrrr buuuuuuuuuuuuuuu çok sevindim valla :))):lepi::hooray::teytey::dance: allah tamamına erdirsin canmımcım tebrik ederim. :lepi: porttakal mı doğuma gitti kim doğurdu kim sağ kim salim ay naptınız valla çok uzaklaştım burlardan. sinemden sonra hem içim buruluo bu topikte tuhaf hissediyorum hem de kafamı kaşıyacak vaktim yok şu sıra zira oğluşum diş çıkartacak diye perişan olduk valla ailecek :)))) öpüyorum hepiniizi kızlar güzel haberlerde buluşmak dileğiyle..:KK3:kaydirigubbakcemile5turkbayragi:nazar:

aslı hamile mi yaaaaaaaaaaaa? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa süper haberrrrr buuuuuuuuuuuuuuu çok sevindim valla :))):lepi::hooray::teytey::dance: allah tamamına erdirsin canmımcım tebrik ederim. :lepi: porttakal mı doğuma gitti kim doğurdu kim sağ kim salim ay naptınız valla çok uzaklaştım burlardan. sinemden sonra hem içim buruluo bu topikte tuhaf hissediyorum hem de kafamı kaşıyacak vaktim yok şu sıra zira oğluşum diş çıkartacak diye perişan olduk valla ailecek :)))) öpüyorum hepiniizi kızlar güzel haberlerde buluşmak dileğiyle..:KK3:kaydirigubbakcemile5turkbayragi:nazar:

amin ilknurcum evet hamileyim çok şükür :CüvCüv: siz buralarda yokkene çok şey oldu hanfendü..oğluna hayırlı dişler olsun.. bu kadar uzun kaybolmayın yahu. sena, sinem pelin yine kayıplara karıştılar.

Aslı bombayı patlatmışsın hayırlı olsun sağlıkla devam etsin hamileliğin kapl atışlarıon için de dua ediyorum, haber ver mutlaka canım, çok çok tebrik ediyor rahat bir hamilelik ve doğum diliyorum sana şimdiden.. Feyza cım, nasıl gidiyor minik kuzuna alıştığını umuyorum,
Arkadaşlar, evet bizim doğan bebekler büyüyüor, büyüdükçe herşey bir raya oturuyor ama bazı zorlular geçmiyor, yenileri ekleniyor doğal olarak.. Doruk 11 ayını bitirdi 12 ye girdik, şimdi yürüme gayreti, arka arkaya gelen diş mevzuları, uyku düzensizlikleri vs vs.. başka zorluklar geliyor yerine yenisine bırakıyor, sık sık giremeyişim bazen de kafamı toparlayamayışımdan..Hepinizi öpüyorum, sağlıkla kalın .

merhaba kızlar.. naberler bakalım.. yine durulmuş buralar.. :KK20: sena annecik hoşgeldin.. :KK16: bu annelik nasıl bi duygu yaa.. eskiden başkalarını izlerken çocuklarının herşeylerine nasıl tahammül ettiklerini anlamakta zorlanırdım ama şimdi yaşadıkça görüyorum ki anne olmanın manevi hazzı ve yavrum ile aramızdaki deriiin bağ -ki bu kelime bile anlatamaz anne ile bebek arasındaki duygulanmayı- herşeyi tozpembe yapıyor.. iki minik gözün bana ilgiyle tanıdık tanıdık bakması, her iletişimini benimle kurması ve yakın bir zamana kadar onun içimde yaşadığı şimdi ise kollarımda olduğu düşünceleri acayip bi zevk veriyo.. Allahım herkese nasip etsin.. bilmem anlatabildim mi ama çook derin duygular içindeyim kızlaaaarrr...

ufff ben kızımı özledim :KK17: izninizle uyurken biraz daha seyredeyim.. :KK69: sizler de kendinize iyi bakın.. görüşmek üzere.. :KK3:

merhaba kızlar.. naberler bakalım.. yine durulmuş buralar.. :KK20: sena annecik hoşgeldin.. :KK16: bu annelik nasıl bi duygu yaa.. eskiden başkalarını izlerken çocuklarının herşeylerine nasıl tahammül ettiklerini anlamakta zorlanırdım ama şimdi yaşadıkça görüyorum ki anne olmanın manevi hazzı ve yavrum ile aramızdaki deriiin bağ -ki bu kelime bile anlatamaz anne ile bebek arasındaki duygulanmayı- herşeyi tozpembe yapıyor.. iki minik gözün bana ilgiyle tanıdık tanıdık bakması, her iletişimini benimle kurması ve yakın bir zamana kadar onun içimde yaşadığı şimdi ise kollarımda olduğu düşünceleri acayip bi zevk veriyo.. Allahım herkese nasip etsin.. bilmem anlatabildim mi ama çook derin duygular içindeyim kızlaaaarrr...

ufff ben kızımı özledim :KK17: izninizle uyurken biraz daha seyredeyim.. :KK69: sizler de kendinize iyi bakın.. görüşmek üzere.. :KK3:

Feyzaaaaa valla öle bi anlatıosun ki en sevdiğim yemeğe bakar gibi ağzım sulandı haa :KK52:
Canım Rabbim aranızdaki güzel uyumu daim eylesin :) Maşallah sana ve kuzucuğunaaaaaa :KK66:

Son düzenleme:
X