Ocakta Çatlatma ignesi olanlar beraber bekleyelim

Bence iğnenin etkisi değildir çok yeni bir gebelik olabilir 2 gün sonra tekrar etmenizi tavsiye ederim
Insallah umarim öyledir ☺️❣️
Birkac kisi daha belli olmaz igne etkisi demişti.ama okudugum birkac yazida 10.gunden sonra etksini kaybeder catlatma ignesi yazıyordu. . sali gunu tekrarlayacagim insallah.

Hanımlar selam , ben bugün doktorumla görüştüm Femara vermedi maalesef. Femara ilacini Klomen'den yanit alinmayan hastalara verdiklerini söyledi , benim suan icin Klomene cevap verdigimi soyledi. Bakalim bu ay ne olacak merakla beklemedeyim

Hanımlar selam , ben bugün doktorumla görüştüm Femara vermedi maalesef. Femara ilacini Klomen'den yanit alinmayan hastalara verdiklerini söyledi , benim suan icin Klomene cevap verdigimi soyledi. Bakalim bu ay ne olacak merakla beklemedeyim
Efsane merhaba bnde anlamadim şuan neden dediğini doktorunun bende geçen ay 23 mm de yumurtam olusmustu iğneyi vurduğu gün gebelik olusmayinca kendisi direk dedi femara vereceğim diye ben istemeden hersey nasip Rabbim verdikten sonra hersekilde nasip eder kuzum

merhaba bende ilk defa iğne oldum 3 şubatta şuan durumunuz nedir ? Benim iğne günü ve sonrası ağrım oldu . Hangi günleri değerlendirdiniz yardımcı olur msunuz
Merhaba ben 3 Şubat'ta sabah 9 da oldum yani bugün 5. Gün ilk 3 günü değerlendirdik. benimde iğne günü ve sonraki gün biraz ağrım oldu şuan sadece akntm var ama daha erken bence bişey söylemek için. Allah'ın izniyle tutar

Merhaba ben 3 Şubat'ta sabah 9 da oldum yani bugün 5. Gün ilk 3 günü değerlendirdik. benimde iğne günü ve sonraki gün biraz ağrım oldu şuan sadece akntm var ama daha erken bence bişey söylemek için. Allah'ın izniyle tutar
bende akşam saat 11 de oldum cuma aksam 11 de değerlendirdik birde cumartesi gecesi değerlendirdik benımde hafif akıntım var . sen değerlendşrmeye devam ediyor musun

Bencedeee nasıl yani dktr mu 8 gün kala iğne yazdı
Kuzu geçen ay adetim son günü yani ocağın 21 de klomen verdi günde çift doz 5 gün boyunca kullandım ocağın 28 den şubatın 1 ne kadar ilişki dedi Şubat 1 kontrole geleceksin dedi gittim yumurta 15 mm falandı galiba bana bişey konuşmadılar duyduklarım o gün bana 4 şubatta tekrar geleceksin dedi gittim 20 mm olmuş sanırım yine duyduğum devlet hastanesi bu arada o yüzden tam bir açıklama yok neyse iğneyi kendin vurabilirmisin dedi vururum dedim pazar gününe kadar istenilen boyuta gelir pazar günü iğneyi vur dedi işte dün iğneyi vurdum olaylar böyle sonra burda çok okuduğum İçin artık beynime yerleşmiş hep 14 gün sonra test yapın falan deniliyor ve insanların bu iğneyi yapma zamanı adetlerine 2 hafta kala denk geliyor benim neden böyle oldu bilmiyorum bu arada bana 14 sonra test yap falan da demedi adetin geçtiği gel kan ver dedi

Canım hamileyim ben kalp atışını bekliyorum inşallah bende hiç negatif çıkmadı ama sonradan pozitife dönenleri duydum inşallah hamilesindir haberini bekliyorum ❤️
İğne günü hariç 13. günümde erken gebelik testi yaptım. Ve sonuç negatif cıktı. Burdan pozitife döner mi bilmiyorum. Bazı kişilerde 16. günden sonra pozitife dönmüş. Ama benim yaptıgım test erken gebelik testiydi. Çıksaydı pozitif olurdu diye düşünüyorum.Yarın adet günüm bakalım. Hala kasık agrılarım var ama adet belirtisidir artık o.Umudumu kaybettim resmen. Bu kadar zor olmamalı ya. :KK43:

Kuzu geçen ay adetim son günü yani ocağın 21 de klomen verdi günde çift doz 5 gün boyunca kullandım ocağın 28 den şubatın 1 ne kadar ilişki dedi Şubat 1 kontrole geleceksin dedi gittim yumurta 15 mm falandı galiba bana bişey konuşmadılar duyduklarım o gün bana 4 şubatta tekrar geleceksin dedi gittim 20 mm olmuş sanırım yine duyduğum devlet hastanesi bu arada o yüzden tam bir açıklama yok neyse iğneyi kendin vurabilirmisin dedi vururum dedim pazar gününe kadar istenilen boyuta gelir pazar günü iğneyi vur dedi işte dün iğneyi vurdum olaylar böyle sonra burda çok okuduğum İçin artık beynime yerleşmiş hep 14 gün sonra test yapın falan deniliyor ve insanların bu iğneyi yapma zamanı adetlerine 2 hafta kala denk geliyor benim neden böyle oldu bilmiyorum bu arada bana 14 sonra test yap falan da demedi adetin geçtiği gel kan ver dedi
Hmm bilemiyrm ben adetimin 5.gunu klomene başladı bitti yani iğne olmam 14. Günüme denk geldi benim daha adetimede 2 hafta var

Eftu senink8 geç kalmış sanırım ama içimi ferah tut doktorun bildiği vardır iğnenin etkisi genelde 12.gün fln geçiyor bnde geçen ay kloemn kullandım 23mm de iğne vuruldum tutmayınca bu ay femaraya geçtik adetin 3.günü 5 gün kullancam hayırlısı olsun hakkımızda tutarsa zaten adetin gelmez ınslalah tutar cnn hoşgeldin bu arada

X