Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım Bu anı seninle sabırla bekledik. Ve şimdi gerçekten çok mutluyum ya. Diğer testini de at kaset olanı istersen buraya kızlar baksın bı
Yaaa canım arkadaşım Allah sana da ve isteyen herkese de nasip etsin umarım Allah razı olsun senden
Normal gebelik testimi de dün akşam öylesine yapmıştım laboquick

Eklentiler

• IMG_8547.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 72
Aynen canım sen en sonkı testi bugün mü yaptın senın bıraz degısık olmustu sanırım demi sen yumurtlaman bitti sanıyordun test tekrardan pik göstermeye başlamıştı öyle anlatmıştın sen
Evet canim benim bir hafta once yumurtlama belirtileri gecti bitti degerlendirmeyi de biraktim 21 ve 22. Gun pik oldu bugun tekrar yapcam ogleden sonra bakalim ne durumda

Günaydın arkadaşlar ovulasyon testi ne bakarmisiniz sizce hangi gün pik hangi gün çatlama olmuştur geç yumurtlama oldu bide

Eklentiler

• IMG_20231231_105607.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 65
Bugün reglimin 9. Günü. Femaranın da 5. Günü hala devam ediyor. Böyle olmazdı benim de. Normal heralde. Bazen pembe bazen kahverengi geliyor. Az az. Sizin de öyle mi?
Evet benımde öyleydi ilaç bttikten sonra 2 gün daha devam etti sonra kesildi şuan yok geçiyor merak etmeyin bende endişelenmiştim

Yaaa canım arkadaşım Allah sana da ve isteyen herkese de nasip etsin umarım Allah razı olsun senden
Normal gebelik testimi de dün akşam öylesine yapmıştım laboquick
Bende 4 gün önce laboquickle öğrendim hayırlı uğurlu olsun Allah tamamına erdirip kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Günaydın arkadaşlar ovulasyon testi ne bakarmisiniz sizce hangi gün pik hangi gün çatlama olmuştur geç yumurtlama oldu bide
Günaydın canım 20-21-22. günlerin pozitif yani pik, 23.gününde çatlamış gözüküyor umarım değerlendirmişsindir bugünlerini ve regl geçtikten sonra güzel haberler alırsın

Kızlar merhaba aranızda yeniyimOcak ayinda gebelik ıstiyorum şuan reglimin 3.günü.Ovulasyon takibi yaptınız mı hangi günleri degerlendirdiniz.Banada destek olup yardımcı olursanız çok sevinirim

Günaydın canım 20-21-22. günlerin pozitif yani pik, 23.gününde çatlamış gözüküyor umarım değerlendirmişsindir bugünlerini ve regl geçtikten sonra güzel haberler alırsın
Evet kuzum değerlendirdik bakalım çok teşekkür ederim ilk defa bu kadar net hissettim yumurtlamayi inşallah sağlıkla gelir Minnoş

Kızlar merhaba aranızda yeniyimOcak ayinda gebelik ıstiyorum şuan reglimin 3.günü.Ovulasyon takibi yaptınız mı hangi günleri degerlendirdiniz.Banada destek olup yardımcı olursanız çok sevinirim
Canım ben adetim biter bitmez başladım 20.gunden sonra yumurtlama oldu 20 tane testim vardı ancak yetti bide hergun aynı saatte iki saat önceden sıvı alımını durdurup tuvalete de gitmeyip ondan sonra testi yap ben genelde 14:00 civari yaptım testleri Rabbim sağlıkla nasip etsin inşallah

Nurfacen Merhaba canım hoşgeldin ben ovulasyon takibi yaptım pik gördüğüm iki günü değerlendirmiştim, testin silikleştiği yani yumurtanın çatladığı günü değerlendiremedim ama ondan sonraki iki günü yine değerlendirdim..

Son düzenleme:
Ben 5 6 aydır 2.yi istiyorum ama malesef olmuyor.Dr. kontrolünde ve ovulasyon takıbiyle denedim ama genelde eşim tam catlama günleri şehir dışında oluyor 2 defa tam catlama gününden 1 gün öncesini değerlendirdik tek iliskiyle ama malesef tutmamisti.Bu ay eşim evde olacak.Insallah bu ay sağlıklı sıhhatli bir bebise hamile kalırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…