Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende 21 aralıkta geçirdim sonra kanamam devam etti doktor adet kanaasına dönmüş dedi. Buradan okuduğum yorumlarla kimyasaldan sonra daha kolay hamilelik olur diyolar. Rahim temizlendiği için. İnşallah üzüntüsünü hafifleticek güzel haberi bu sefer alırız ❤️
Kımyasal gebelikten sonra hamıle kalma şansı cok. Yukselıyor kımyasal gecırdıysen korunma canım önumuzdekı ay deneyın mutlaka

Kımyasal gebelikten sonra hamıle kalma şansı cok. Yukselıyor kımyasal gecırdıysen korunma canım önumuzdekı ay deneyın mutlaka
Yaa inşallah geçen ay ilk denememizdi biraz bilinçliydik takviye gıda felan kullandık gün aşırı bazen her gün ilişki oldu ve yumurta çatladığını hissettim. Ama cenazemiz vardı temizlik bile yaptım yapmamam gereken ne varsa hepsini yapmışım mantar toplamaya dağlara bile çıkıp düştüm ama cenazeden dolayı hiç aklıma gebelik durumu gelmedi ve çevremde o kadar çok hamile kalmaya çalışan arkadaşım var ki aylardır denediklerini ve olmadığını söyleyince ilk ayı önemsemedik. Öğrendik bir hafta sonra kimyasal düşük dedi doktor ağrısız sorunsuz çilek kadar bi kan pıhtısı düştü sonra zaten kısa sürer adetim 3. Gün temizlendim hemen çalışmalara başladık. İki uygulamadan takip ediyorum biri 5 i biri 7 si gösteriyor yumurtlamamı inşallah bu ayda hemen olur. Düşüğün üzüntüsünü bunun sevinciyle hafifletirim.

Kızlar femara dün bitti reglm biteli bugün 4. Günüm ama hala afedersiniz peçeteye gelen ara sıra gelen pembe bir lekelenmem var famera kullandıktan sonra oldu bu yaşayan varmı aranızda famera kullanırken lekelenme yaşayan ?
Bugün reglimin 9. Günü. Femaranın da 5. Günü hala devam ediyor. Böyle olmazdı benim de. Normal heralde. Bazen pembe bazen kahverengi geliyor. Az az. Sizin de öyle mi?

Kızlar günaydın bugün regl günüm sizce var mı yok mu yardımcı olun lütfen🙏🏻😍🙈

Eklentiler

• IMG_8548.jpeg
    IMG_8548.jpeg
    70,1 KB · Görüntüleme: 65
Bu aydan çok ümitliydim belirtilerim beni çok yanılttı yada sürekli psikolojik olarak bedenimde olan herşeyi belirti yaşıyoruma yordum bilmiyorum Allahtan hayırlısı böyleymiş bir gün bizde güneşli günler görürüz inşallah :) ben bu ay geç yumurtladım 19 Aralık çatlama tarihim üstünden 12. Gün bugün
IMG_1031.jpeg

Hassasan olabilir bitanem gerçi ben bebek düşündüm düşüneli her ay oluyor
Canım gördüm çok mutlu oldum hayırlı olsun bebiiin inşallah bana da dua et nolur 🙏🏻🙏🏻pcos varmıydı sende . Bende vardı diyet le kontrol altına almıştım . Bu ay adetten sonra kasık ağrım oluyor . Korkuyorum yeniden başladı mı bu işkence diye . Bu ay lh 7 fsh 7 çıkmıştı en son .. sen neler yapmıştın paylaşır mısın canım benim

Merhaba arkadaşlar. Benimde bat 09.01.2024
Yumurtlama gününden bir gün yada 2 gün önce beraberlik oldu. Ondan sonra malesef hiç şansımız olmadı. Yumurtlama dönemi sadece bir kere birli

Bu aydan çok ümitliydim belirtilerim beni çok yanılttı yada sürekli psikolojik olarak bedenimde olan herşeyi belirti yaşıyoruma yordum bilmiyorum Allahtan hayırlısı böyleymiş bir gün bizde güneşli günler görürüz inşallah :) ben bu ay geç yumurtladım 19 Aralık çatlama tarihim üstünden 12. Gün bugün Eki Görüntüle 3361243
Canım halen cikabilir o hiç belli olmuyor. Regl gelene kadar ümit kesmek yok

Bu aydan çok ümitliydim belirtilerim beni çok yanılttı yada sürekli psikolojik olarak bedenimde olan herşeyi belirti yaşıyoruma yordum bilmiyorum Allahtan hayırlısı böyleymiş bir gün bizde güneşli günler görürüz inşallah :) ben bu ay geç yumurtladım 19 Aralık çatlama tarihim üstünden 12. Gün bugün Eki Görüntüle 3361243
Benim de bugün ovülasyon sonrası 12. Günüm ama hem erken gebelik testi hem kaset test yaptım negatif çıktı artık regl gününü bekleyeceğim

Eklentiler

• IMG_20231231_092945.jpg
    IMG_20231231_092945.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 56
X