Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin canim insallah ben oraya 9 ocak dedim ama 7 ocakta olabilir benim degisebiliyor sen ne durumdasin ovulasyonmu yaptin yoksa tahmini bir tarihmi yumurtlama dedigin.
Benimde takvimde 9 görünüyor ama bilemiyorum tabi. Yok ben test yapmadım tahmini düşünüyorum. Adetlerim düzenlidir 27-29 gün ortalama.

Benimde takvimde 9 görünüyor ama bilemiyorum tabi. Yok ben test yapmadım tahmini düşünüyorum. Adetlerim düzenlidir 27-29 gün ortalama.
Iste bende tahmini dusunuyordum hatta 20. Gun son kez degerlendirmistim 21. Ve 22. Gun ovulasyon testi yaptim hayatimda ilk defa ve pik cikti ya ikinci kez yumurtluyorum yada cok gec yumurtluyorum bilemedim tahminime kalsa degerlendirmeyi birakmistim

Iste bende tahmini dusunuyordum hatta 20. Gun son kez degerlendirmistim 21. Ve 22. Gun ovulasyon testi yaptim hayatimda ilk defa ve pik cikti ya ikinci kez yumurtluyorum yada cok gec yumurtluyorum bilemedim tahminime kalsa degerlendirmeyi birakmistim
Ben daha önce yapmıştım o testlerden ama şunu anladım beni çok strese sokuyor o testler. Bizim ilişki o kadar doğaçlama oldu ki aslında. O yumurtlama günlerini takip etmekten yoruldum artık

Bir şey sormak istiyorum son adet tarihim 1 Aralık 3 gün önce adet olmam gerekiyordu olmadım adet sancısı olur normalde adetim yaklaşmadan 2 gün önce felan hiç adet sancım olmadı göğüslerimde hassasiyet olurdu şişerdi Bi sefer sadece uç kısımlarında hafif arada sızlama giriyor bide alt karın bölgem baya sert böyle hazımsızlık var gaz sık idrar arada batma sizce gebelik varımdır 1 gün gecikme olunca hemen test yaptım negatif çıktı bugün 3üncü günüm hala olmadım sizce varımdır bir şeyler

Ben daha önce yapmıştım o testlerden ama şunu anladım beni çok strese sokuyor o testler. Bizim ilişki o kadar doğaçlama oldu ki aslında. O yumurtlama günlerini takip etmekten yoruldum artık
Bende oylesine yapmistim ilk defa da bakalim 1 haftaya kadar butun sorularimin cevaplarini alacagim insallah demek istedigim birakmamak lazimmis regl tarihine kadar

Ayy bu akşam kötüydü benim için misafirliğe gittik akşam yemeğine apartmandan girer girmez midem bulandı koyun eti kokusu aldım ama yemekte balık vardı içeri girer girmez lavobaya attım kendimi ki balığı çok severim her hafta tüketirdim

Bende oylesine yapmistim ilk defa da bakalim 1 haftaya kadar butun sorularimin cevaplarini alacagim insallah demek istedigim birakmamak lazimmis regl tarihine kadar
Ya işte vazife gibi düşünmemek lazım ama bir noktadan sonra malesef o duruma geliyoe insan. Allahım kucaklarmızı boş bırakmasın

Yakin bir arkadasim demisti banada yeni hamile kaldi insallah seninde bulantilarin olur basin doner diye dostmusun dusmanmi dedim bende sana ayni seyi temenni edeyim insallah devam eder de hamissindir

Yok canim hic yapmadim ovu. acikcasi en erken pazartesi degerlendirebilirim esimden ayri dustum tamda gununde. Pazartesiye kadar catlamaz o zaman insallah.
Canım ıyı geceler ben artımedin ovulasyon testinden dün yaptım pozıtıf gösterdı bugün yaptım yıne pozıtıf gösterdi pik oluyor yanı iki gündür yarında yapıcam bakalım pozıtıf olacakmı haber vereyım dedım ekim ayındada yaptım yıne böyle üst üste pik göstermişti.hatta benım bı arkadaşımın adeti gecikti artimed marka gebelik testı yapmış pozıtıf çıktı hamıle sandık ertesi gün adet oldu ondanda bu markaya güvenim yok sanırım ya çatlama görene kadar yapıcam iki tane testim kaldı bakalım doğru olup olmadığı ordan belli olur

Hadi ya cok sagol canim demek boyle olabiliyor aradimda baska marka bulamamistim 5 gun ust uste de pik olmaz herhalde benimde 3 testim kaldi 2 gun yaptim ikiside pik. Devam edelim bakalim sonuclar ne olacak.

Mineee4. 13.12.2023 10.01.2024

Hadi ya cok sagol canim demek boyle olabiliyor aradimda baska marka bulamamistim 5 gun ust uste de pik olmaz herhalde benimde 3 testim kaldi 2 gun yaptim ikiside pik. Devam edelim bakalim sonuclar ne olacak.
Aynen canım sen en sonkı testi bugün mü yaptın senın bıraz degısık olmustu sanırım demi sen yumurtlaman bitti sanıyordun test tekrardan pik göstermeye başlamıştı öyle anlatmıştın sen

Canım kimyasaldaki kanaman adet sayıldı değil mi yani o kanamadan sonra oldu mu bu pozitif. Bende şuan kimyasal geçiriyorum kanamam bittikten sonra tekrar denemeye başlıycam oyüzden merak ettim
Bende 21 aralıkta geçirdim sonra kanamam devam etti doktor adet kanaasına dönmüş dedi. Buradan okuduğum yorumlarla kimyasaldan sonra daha kolay hamilelik olur diyolar. Rahim temizlendiği için. İnşallah üzüntüsünü hafifleticek güzel haberi bu sefer alırız

ArasaNillGerek merhaba canım yazını okudum da sanırım uşakta yaşamışsın gecmıs bi dönemde bende suan usakta yaşıyorum 4 senelik evlıyım bi kızım var uşağa gelin geldimşehirler aynı olunca yazasım geldi yakın hıssettım herhaldene durumdasın tam olarak bılmıyorum ama ınsallah gönlundekı nasıp olur en kısa zamanda benım bı kızım var ona kardeş ıstıyoruz bende usakta özel hastanede yaptım ilk doğumumu Mustafa Kemal takalda yaptım ama sonradan Uşak’tan gitti sen devlet hastanesinde ve özelde hangı doktorlara gitmiştin uşaktayken?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…