Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa ne heyecanlisindir simdi dua et bol bol ben nazara cok inanirim. Minnos gizli gizli buyumus icinde bak regl neden gecikti hemen olsam diye hic ihtimal vermiyordun
Evet ya şaka gibi kız bide benim ağzımda bakla ıslanmaz sağa sola söyleyesim var dua ediyorum bebeğim önce bebişine sonra sizlere

Yaa canım çok mutlu oldum hayırlı olsun sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. Bende bu ay kimyasal yaşadım inşallah benimde seninki gibi hemen peşine güzel haber alabilirim

Öyle gerçekten ya ama böyle görünce umudum arttı yine sağolun valla nasip bu işler aslında dayanabilsem en azından regl gününe kadar ama çok sabırsızım ya

Kizlar bata 8 gun kala ovulasyon pik gosteriyorsa hamile olma olasiligim var midir ki
Olabilirsin ovülasyon testiyle hamile olduğunu ögrenen çok kişi var neden olmasınki
Canım ovülasyon testin varsa bi yap belki tekrar yumurtluyorsundur eğer yumurtlama ağrısı gibiyse
Yok çok farklı şiskinlik gibi bir ağrı anlamlandiramiyorum akıntım var evet kokusuz beyaz bazen çok bazen az geliyor halsizlik var 1 haftayı geçkin birde son günlerde sabahları bile uykum geliyor akşamları tatlı bir uyku geliyor çalışıyorum yorgunluga yordum bu durumu streste yapmak istemiyorum ama insan umut ediyor iste

Ay bilmiyorum canım bu çok değişik bi ağrı gerçekten regl öncesi olurdu benim ardına hemen adet olurdum. Bu ağrı bi değişik.buna rağmen bu ay güzel haberi almazsam artık belirtileri tınlamaya son
Valla ben de hep öyle diyorum ama her denediğim ay yine o belirti mi bu var mı bende diye kendimi yokluyup duruyorum

Yaa canım çok mutlu oldum hayırlı olsun sağlıcakla kucağına alırsın inşallah. Bende bu ay kimyasal yaşadım inşallah benimde seninki gibi hemen peşine güzel haber alabilirim
Amin kuzum herkes hemen sonraki ay kolayca hamile kalırsın dedi hakikaten öyle inşallah sanada nasip olur kuzum

Canım inş öyledir kaç aydır deniyorsun bilmiyorum ama uyku bulantı vs için çok çok erken yani şuan regline 1 hafta olsa, 1 hafta öncesi anca yumurtlama zamanı falan oluyor. Kendimizi dinlemememiz lazım aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…