Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok şükür her şey yoluna girer kanamasız gebe nerdeyse yok ben yumurtlama dönemindeyim değerlendirme aşaması pek bişi yok kuzum beklemede yatıyoruz anca. Çok sevindim iyi olmana çok şükür

Beta artışlarından belli oluyor zaten benim az arttı %60-66 artışım olmadı 2 günde 1 kan verdim max 705 oldu müdahale edildi umarım senin öyle olmaz süreç zor bir süreç rabbim kimseye yaşatmasın
Allah yardımcınız olsun. Sağlıkla hayırlı gebelikler nasip etsin herkese inşallah

Benim yarın bat günüm canım. Zaten testler de negatif yarına ben de rahatlarım
Kuzuummm test yaptın mı naptın ben giremedim fazla doğum günümdü dün sabah test yapmıştım negatifti benim batı beklicem artık haftaya perşembe incir havuca devam

Ben regl oldum da noldu. 1,5 gün sürdü
Yaa benimde bir kere öyle olmuştu bende kist falan mı oldu acaba diye doktora gittim ultrsonla baktı tertemiz gayet regl olmuşsun dedi bende çok kısa sürdü nerdeyse yok gibi dedim o da bazen hiç bir sorun olmasa bile böyle şeyler olabiliyor vücudumuz robot değil hep aynı düzende çalışsın dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…