Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa benimde bir kere öyle olmuştu bende kist falan mı oldu acaba diye doktora gittim ultrsonla baktı tertemiz gayet regl olmuşsun dedi bende çok kısa sürdü nerdeyse yok gibi dedim o da bazen hiç bir sorun olmasa bile böyle şeyler olabiliyor vücudumuz robot değil hep aynı düzende çalışsın dedi
İlginç valla 🥰

Ayyy ilk okurken çok korktum. Neyse ki sonu güzel 💜 Kendine dikkat et kuzum bol bol dinlen. İyi beslen. Rabbim bebeğini sana bağışlasın inşallah sağlıkla ♥️
Çok sağol canım Allah razı olsun inşallah 🤲
Sen naptın yeniden test yaptın mı msjlarını okudumda acaba yerleşme kanaması falanmı oldu senin ya bi kan versene ne olur ne olmaz belki bi sürpriz olur he kuzum
Seni merak ettik balım Allahın izniyle bir şey olmaz nasipte varsa sıkı sıkıya tutunacaktır yavrun inşallah🙏 sen içini ferah tut dualarımız seninle🤗 valla ben de regl oldum kaldı umutlar şubat ayına
Ayyy şükür kavuşturana canım arkadaşım Allah razı olsun 🤲 inşallah tutunur yavrukuşum bana... Sende üzülme canım inşallah bidahaki ay duaların kabul olur bende sana dua edicem inşallah Rabbim sağlıklı bir evlat nasip etsin sanada 🤲🤲
Çok şükür her şey yoluna girer kanamasız gebe nerdeyse yok 😅 ben yumurtlama dönemindeyim değerlendirme aşaması pek bişi yok kuzum beklemede yatıyoruz anca. Çok sevindim iyi olmana çok şükür 🙏
Ah bebişiimmm seni nasıl özledim anlatamam inşallah şu zor günleri atlatıp yine makara yapmak nasip olur bizlere 🥰 eeee ozaman napıyoduk yumurtlama dönemlerinde adamların yakasına alacaklı gibi yapışıyoruz 😂 sapık gibi peşlerinden ayrılmıyoruz 😂 yumurtlama dönemi bitincede peçete gibi kullanıp kenara atıyoruz hahhahaha 😂😂
Burda birinin eşi öyle demişti kendimi kullanılmış hissediyorum demişti ya ne gülmüştüm ozaman 😂😂😂

Kızlar merhaba bat 30 Aralık pcos var reglim çok düzenli değil. Bu ay klomen kullandım ama çatlatma iğnesine gerek görmedi doktorum. 12 ocak gecesi ovülasyonda pik gördüm. 13ünde silikleşti. Cuma günü dayanamayıp test yaptım negatif. Sizce pozitife dönme ihtimali var mı
Kızlar bi bilgisi olan yok mu acaba bat değil sat 30 Aralık yanlış yazmışım 🥹

Çok sağol canım Allah razı olsun inşallah 🤲
Sen naptın yeniden test yaptın mı msjlarını okudumda acaba yerleşme kanaması falanmı oldu senin ya bi kan versene ne olur ne olmaz belki bi sürpriz olur he kuzum

Ayyy şükür kavuşturana canım arkadaşım Allah razı olsun 🤲 inşallah tutunur yavrukuşum bana... Sende üzülme canım inşallah bidahaki ay duaların kabul olur bende sana dua edicem inşallah Rabbim sağlıklı bir evlat nasip etsin sanada 🤲🤲

Ah bebişiimmm seni nasıl özledim anlatamam inşallah şu zor günleri atlatıp yine makara yapmak nasip olur bizlere 🥰 eeee ozaman napıyoduk yumurtlama dönemlerinde adamların yakasına alacaklı gibi yapışıyoruz 😂 sapık gibi peşlerinden ayrılmıyoruz 😂 yumurtlama dönemi bitincede peçete gibi kullanıp kenara atıyoruz hahhahaha 😂😂
Burda birinin eşi öyle demişti kendimi kullanılmış hissediyorum demişti ya ne gülmüştüm ozaman 😂😂😂
Erkekler de yumurtlama dönemi dışında her gün peşimizde ama o günlerde ortaya çıkmıyorlar kimmiş peçeteee 😂😂

Kızlar bi bilgisi olan yok mu acaba bat değil sat 30 Aralık yanlış yazmışım 🥹
Canım en erken çatlama gününü 0 sayıp 11. Günden sonra öğrenmiş arkadaşlar. Erken gebelik testi bozuk değilse gebelik varsa çıkması lazımdı. Ben de 14 Ocakta çatlama görmüştüm testler negatifti ve bugün bat günümde adet oldum.

Eklentiler

• 4EA3052B-7F63-4AF0-9635-5D6024C2E69A.jpeg
    4EA3052B-7F63-4AF0-9635-5D6024C2E69A.jpeg
    128,1 KB · Görüntüleme: 38
  • F47561A6-E4F4-4B95-BC6B-E55B1DC59498.jpeg
    F47561A6-E4F4-4B95-BC6B-E55B1DC59498.jpeg
    157,5 KB · Görüntüleme: 41
Canım en erken çatlama gününü 0 sayıp 11. Günden sonra öğrenmiş arkadaşlar. Erken gebelik testi bozuk değilse gebelik varsa çıkması lazımdı. Ben de 14 Ocakta çatlama görmüştüm testler negatifti ve bugün bat günümde adet oldum.
Anladım kuzum teşekkürler 🙏🏼😘

Ya kızlar ben bu ay çörek otu bal tarçın yaptım regle 7-8 gün kaldı ama 10 gün kaladan beri göğüslerim inanılmaz şiş. Yüzüstü yatamıyorum bile. Acaba bu kür mü böyle bir etki yaptı

Ya kızlar ben bu ay çörek otu bal tarçın yaptım regle 7-8 gün kaldı ama 10 gün kaladan beri göğüslerim inanılmaz şiş. Yüzüstü yatamıyorum bile. Acaba bu kür mü böyle bir etki yaptı
Ben kürü hiç kullanmadım canım bilmiyorum ama göğüs hassasiyetin bat gününe kadar devam ederse gebelik belirtisi olabilir inşallah öyledir diyelim🤗🙏

Ben kürü hiç kullanmadım canım bilmiyorum ama göğüs hassasiyetin bat gününe kadar devam ederse gebelik belirtisi olabilir inşallah öyledir diyelim🤗🙏
Bende ilk defa yaptım. Birazda endişem var kiminde kist yapmış. Bi de 3 gündür inanılmaz bir uyku halim var hiç yapmadığım şey akşamüstü bir saat uyuyorum. Koltukta uyuya kalıyorum resmen. Ama bu göğüs ağrısı çok fena. Eşimin kolu çarptı sabah resmen canım acıdı

Bende ilk defa yaptım. Birazda endişem var kiminde kist yapmış. Bi de 3 gündür inanılmaz bir uyku halim var hiç yapmadığım şey akşamüstü bir saat uyuyorum. Koltukta uyuya kalıyorum resmen. Ama bu göğüs ağrısı çok fena. Eşimin kolu çarptı sabah resmen canım acıdı
Hadi bakalım geliyor gelmekte olan🤗🙏 inşallah sağlıkla diyelim

X