Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu benim de son dört gündür testlerim negatifti bugün bat günümdü ve şimdi geldi😅 en azından strese girmeyeceğim neden gelmiyor diye. Tam zamanında oldu
Benim de seninkinden farklı olmayacak 😂 4 gün var bekliyorum artık test yapmıycam. C-life sipariş vercem.

Benim de seninkinden farklı olmayacak 😂 4 gün var bekliyorum artık test yapmıycam. C-life sipariş vercem.
O ne işe yarıyor kuzu 😅 ben de bakayım hem senin daha dört gün varmış ben dört gün kala teste yeni başladım sen erken başlamışsın teste

Kızlar ben de ovülasyon testiyle yumurtlamamı saptayıp 2 gün üst üste değerlendirdim. Adet olacağım tarih 3 şubat dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ama daha erken sanırım değil mi en garantisi adet gününü hatta gecikmesini beklemek… umarım tutturabilmişizdir 😂

O ne işe yarıyor kuzu 😅 ben de bakayım hem senin daha dört gün varmış ben dört gün kala teste yeni başladım sen erken başlamışsın teste
Ben 6 gün kala başladım 😂😂 c-life çok araştırdım bunun etkisi çokmuş istersen sen de bı bak ekte ekliyorum. Adetin iki veya üçüncü günü başlıyorsun.Bunu da deneyeyim belki faydası olur 😂

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-28-13-29-55-599_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-28-13-29-55-599_com.android.chrome.jpg
    62,1 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_2024-01-28-13-28-13-977_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-01-28-13-28-13-977_com.android.chrome.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 42
C23C0CF7-2A59-4CD4-AA1B-7B835FCD3182.jpeg

Kızlar merhaba reglime üç gün var dayanamayıp sabah ilk idrarla test yaptım bi 15 dk sonra böyle çıktı…daha önceki günlerde de yapmıştım ama saatler sonra bile silik çizgi yoktu

Kuzuuuu BurcuYengec BurcuYengec ses ver balım meraktayım neler oldu neler yaptın

Kızlar kendinizden haber verinnn merakta bırakmayın💜
Kızlar selam çok özledim sizleri çok merak ettim bayadır bakamadım buralara biliyosunuz geçen hafta doktora gittiğimde kese görünmüştü sadece yeni oluşuyor demişti doktor bebek ve kalp atışı yoktu haftasıda küçük görünüyordu bende 2. Ayın 7 sine randevu aldım hem dedim varsa eğer biraz daha zaman geçsin büyüsün diye o zamanı bekleyecektim ama bu sabah kalktığımda pembe kahve yoğun bi kanamam başladı 2 ay önceki düşüğümdede bu haftada böyle kanamayla başlamıştı aynı gün düşürmüştüm...
Neyse tabi hemen acile koştuk doğumhanede muayene oldum kesede bebek oluşmuş ve kalp atışında dinledim şükürler olsun ama düşük tehliken var dedi progestan verdi uzanıp dinleniceksin dedi şimdi eve geldik işte bende durumlar böyle kızlar biraz korku biraz endişe biraz sevinç hepsi karışık bakalım hayırlısı...
Sizler nasılsınız canlarım

Kızlar selam çok özledim sizleri çok merak ettim bayadır bakamadım buralara biliyosunuz geçen hafta doktora gittiğimde kese görünmüştü sadece yeni oluşuyor demişti doktor bebek ve kalp atışı yoktu haftasıda küçük görünüyordu bende 2. Ayın 7 sine randevu aldım hem dedim varsa eğer biraz daha zaman geçsin büyüsün diye o zamanı bekleyecektim ama bu sabah kalktığımda pembe kahve yoğun bi kanamam başladı 2 ay önceki düşüğümdede bu haftada böyle kanamayla başlamıştı aynı gün düşürmüştüm...
Neyse tabi hemen acile koştuk doğumhanede muayene oldum kesede bebek oluşmuş ve kalp atışında dinledim şükürler olsun ama düşük tehliken var dedi progestan verdi uzanıp dinleniceksin dedi şimdi eve geldik işte bende durumlar böyle kızlar biraz korku biraz endişe biraz sevinç hepsi karışık bakalım hayırlısı...
Ayyy ilk okurken çok korktum. Neyse ki sonu güzel 💜 Kendine dikkat et kuzum bol bol dinlen. İyi beslen. Rabbim bebeğini sana bağışlasın inşallah sağlıkla ♥️

Seni merak ettik balım Allahın izniyle bir şey olmaz nasipte varsa sıkı sıkıya tutunacaktır yavrun inşallah🙏 sen içini ferah tut dualarımız seninle🤗 valla ben de regl oldum kaldı umutlar şubat ayına

Kapıyı tıklattı gitti akşama kalmaz sökülür canım🤗rahatladım bi
Benimde size regl oldum dediğim gün ufak bir peçetelik kanamam geldi. Dedim heh geliyor. Dünde iki üç peçetelik açık pembe kanamam geldi. Sonra bu pembelik kahverengi lekelenmeyle bitti. Dün belirli bir saatte bir kesildi. Tık yok.

Benimde size regl oldum dediğim gün ufak bir peçetelik kanamam geldi. Dedim heh geliyor. Dünde iki üç peçetelik açık pembe kanamam geldi. Sonra bu pembelik kahverengi lekelenmeyle bitti. Dün belirli bir saatte bir kesildi. Tık yok.
Yarın bir gitsene baksın dr kiste falan mı döndü Allah korusun

X