Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarr kimyasal gebelik yaşadım pazartesi düşük yaptımm🥹 ama adet olmadım daha sadece o gün kanama yaşadım ve parça düşürdüm bu ay çıkmadan bebiş yerleşsin istiyorumm be yiyip içiyosunuz 👀😍

Kızlarr kimyasal gebelik yaşadım pazartesi düşük yaptımm🥹 ama adet olmadım daha sadece o gün kanama yaşadım ve parça düşürdüm bu ay çıkmadan bebiş yerleşsin istiyorumm be yiyip içiyosunuz 👀😍
Merhaba çok geçmiş olsun canım kimyasaldan sonra daha kolay oluyor diyolar. ben şey sormak istiyorum benim kanamam oldu durdu kimyasal diye düşünmüştük sizinki ara ara mı oldu betanız kaça yükseldi

Merhaba çok geçmiş olsun canım kimyasaldan sonra daha kolay oluyor diyolar. ben şey sormak istiyorum benim kanamam oldu durdu kimyasal diye düşünmüştük sizinki ara ara mı oldu betanız kaça yükseldi
Benim tüp bebekle tutmuştu kanama başta leke şeklinde başladı pazartesi günü 4750 ydi beta ama büyük bir pıhtı düştü ve yoğun kanama oldu çarşamba verdik 770 oldu cuma 339 oldu o şekilde kimyasal dedi dr.. umarım hızlıca tutar bizimde tutunmadığı için tüp bebeğe başladık daha önce kürtajım vardı ve 2 yıldır tutmuyordu hiç onca yıl sonrasında ilk tutunmaydı🥹

Benim tüp bebekle tutmuştu kanama başta leke şeklinde başladı pazartesi günü 4750 ydi beta ama büyük bir pıhtı düştü ve yoğun kanama oldu çarşamba verdik 770 oldu cuma 339 oldu o şekilde kimyasal dedi dr.. umarım hızlıca tutar bizimde tutunmadığı için tüp bebeğe başladık daha önce kürtajım vardı ve 2 yıldır tutmuyordu hiç onca yıl sonrasında ilk tutunmaydı🥹
Karşılaştırma yapamadım😔.insallah minik mucizeniz bir an önce sizinle olur 🦋

Aynı şeyler bende de oldu 10 gün kala ve her ay da kendimi dinlediğimden mi bilmiyorum bu kez oldu dedim ama hep hüsran... Yine olmadı yine olmadı. Düşünmemek lazım diyorlar elde değil...
Ben de her ay kesin hamileyim bu kadar belirti olmaz diyorum ama dediğin gibi hayal kırıklığı oluyor. O düşünmemek nasıl oluyor ya insan her şeyden çok istediği şeyi düşünmeden duramaz. Ve sürekli önümüze bebeği anımsatacak şeyler çıkıyor o yüzden o biraz zor. Bu arada ben regl olmadım 4 günüm var senin adetin bitti mi

Kızlar testim okadar negatif ki kontrol çizgisi bile soluk çıkıyor🤣 H hawaii V Vavelya09 Y Yaseminnn35
0A6CD382-87CC-4690-B92A-DB8CA4EC2FF7.jpeg

Ben ne yapayım kurbanlık koyun gibi bekliyorum regli😅 sancılar arttı gelsin de bitsin bu eziyet diyorum😂
Hahahaha kurbanlık koyun 🤣🤣🤣 akacak kan damarda durmuyor maalesef benimde adet sivilcelerim fışkırdı adet olucam kesin. Testi de canım sıkıldığı için yaptım

X