Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarr kimyasal gebelik yaşadım pazartesi düşük yaptımm🥹 ama adet olmadım daha sadece o gün kanama yaşadım ve parça düşürdüm bu ay çıkmadan bebiş yerleşsin istiyorumm be yiyip içiyosunuz 👀😍
Çok geçmiş olsun 🙏 valla kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş misali. Ne bulduysak yiyoruz, benim muz avokado kuruyemiş omega 3 ve folikasit günlük rutinim. Henüz pozitif göremedim ama en azından vitamin mineral depolarını doldururum diyorum

Bilmiyorum ki tahmini 30-31 ocak zaten beklemiyordum öylesine yaptım

Dünyanın bütün testlerini diyorum
Bütün testlerini getirin buraya,
Predictoru getirin, getirin buraya,
LH diplerinde açmış pikler benzer
Bütün testleri getirin buraya,
Son bir test yapacağım onlara,
Son HCG yapacağım,
Getirin, getirin...ve sonra hamile olacağımmm.

Beğendin mi şiirimi🤗

Dünyanın bütün testlerini diyorum
Bütün testlerini getirin buraya,
Predictoru getirin, getirin buraya,
LH diplerinde açmış pikler benzer
Bütün testleri getirin buraya,
Son bir test yapacağım onlara,
Son HCG yapacağım,
Getirin, getirin...ve sonra hamile olacağımmm.

Beğendin mi şiirimi🤗
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Ay şair olmuşsun resmen Allahım duy sesimiz bebek aşkı şair yaptı bu kızı

Kızlar merhaba bat 30 Aralık pcos var reglim çok düzenli değil. Bu ay klomen kullandım ama çatlatma iğnesine gerek görmedi doktorum. 12 ocak gecesi ovülasyonda pik gördüm. 13ünde silikleşti. Cuma günü dayanamayıp test yaptım negatif. Sizce pozitife dönme ihtimali var mı

Merhaba kizlar bugun doktora gittim 3.ay once kurtaj olmustum. Ilk adetimi 23 Kasimda oldum 20 Aralikta ikinci adeti oldum sandim ama sadece kahverengi akinti seklinde olmustu sadece iki gun surdu sonra kedildi.
5 Ocakta gunduz kahverengi akinti geldi aksam kirmiziya dondu ve yogun bir kanama olmaya basladi bugun 22.gun hala devam ediyor. Doktor herhangi bir sorun olmadigini, kan degerlerimin de iyi oldugunu soyledi. Birde miyom varmis ama onemli boyutta degil dedi. Kanamaya mudahele edilmedi onceki olamadigin adetler birlesmis hepsini oluyorsun dedi. Vucut kendi bitiricekmis. Miyomlar hakkinda bilginiz var mi? Gebelige etkisi olur mu?

Çok geçmiş olsun 🙏 valla kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş misali. Ne bulduysak yiyoruz, benim muz avokado kuruyemiş omega 3 ve folikasit günlük rutinim. Henüz pozitif göremedim ama en azından vitamin mineral depolarını doldururum diyorum
İnşallah görürsün, görürüz ve sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerii🥹🙏🏻

H hawaii canım günaydın 🌸 seninle günlerimiz aynıydı.bugün 13. Gün ben test yaptım bembeyaz. umut verici bi işaret yoktu.benim bu ay da olmadı regl günüme 4 gün var onu bekliyorum.Sen de durumlar nasıl 🌸

H hawaii canım günaydın 🌸 seninle günlerimiz aynıydı.bugün 13. Gün ben test yaptım bembeyaz. umut verici bi işaret yoktu.benim bu ay da olmadı regl günüme 4 gün var onu bekliyorum.Sen de durumlar nasıl 🌸
Kuzu benim de son dört gündür testlerim negatifti bugün bat günümdü ve şimdi geldi😅 en azından strese girmeyeceğim neden gelmiyor diye. Tam zamanında oldu

X