Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam çok özledim sizleri çok merak ettim bayadır bakamadım buralara biliyosunuz geçen hafta doktora gittiğimde kese görünmüştü sadece yeni oluşuyor demişti doktor bebek ve kalp atışı yoktu haftasıda küçük görünüyordu bende 2. Ayın 7 sine randevu aldım hem dedim varsa eğer biraz daha zaman geçsin büyüsün diye o zamanı bekleyecektim ama bu sabah kalktığımda pembe kahve yoğun bi kanamam başladı 2 ay önceki düşüğümdede bu haftada böyle kanamayla başlamıştı aynı gün düşürmüştüm...
Neyse tabi hemen acile koştuk doğumhanede muayene oldum kesede bebek oluşmuş ve kalp atışında dinledim şükürler olsun ama düşük tehliken var dedi progestan verdi uzanıp dinleniceksin dedi şimdi eve geldik işte bende durumlar böyle kızlar biraz korku biraz endişe biraz sevinç hepsi karışık bakalım hayırlısı...
Sizler nasılsınız canlarım
Çok şükür her şey yoluna girer kanamasız gebe nerdeyse yok 😅 ben yumurtlama dönemindeyim değerlendirme aşaması pek bişi yok kuzum beklemede yatıyoruz anca. Çok sevindim iyi olmana çok şükür 🙏

Beta artışlarından belli oluyor zaten benim az arttı %60-66 artışım olmadı 2 günde 1 kan verdim max 705 oldu müdahale edildi umarım senin öyle olmaz süreç zor bir süreç rabbim kimseye yaşatmasın
Allah yardımcınız olsun. Sağlıkla hayırlı gebelikler nasip etsin herkese inşallah 💜

Benim yarın bat günüm canım. Zaten testler de negatif😅 yarına ben de rahatlarım😂
Kuzuummm test yaptın mı naptın ben giremedim fazla doğum günümdü dün sabah test yapmıştım negatifti benim batı beklicem artık haftaya perşembe incir havuca devam 🤣🤣🤣

Ben regl oldum da noldu. 1,5 gün sürdü 😀
Yaa benimde bir kere öyle olmuştu bende kist falan mı oldu acaba diye doktora gittim ultrsonla baktı tertemiz gayet regl olmuşsun dedi bende çok kısa sürdü nerdeyse yok gibi dedim o da bazen hiç bir sorun olmasa bile böyle şeyler olabiliyor vücudumuz robot değil hep aynı düzende çalışsın dedi

X