Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız Allah korusun öyle deme. Tekrar test yaptınmı
Kız yok Allah korusun. Rabbim anneliği herkese tattırsın inşallah. Ama şey gibi demek istedim. Sanki hamilelik bile olsa testte görünmeyecek gibi Yapmadım testim var bir tane ama yapmak istemiyorum artık

Kız yok Allah korusun. Rabbim anneliği herkese tattırsın inşallah. Ama şey gibi demek istedim. Sanki hamilelik bile olsa testte görünmeyecek gibi Yapmadım testim var bir tane ama yapmak istemiyorum artık
Yani bence testini yap negatif olursa doktora git çok gecikti seninki normal değil ama inşallah testin pozitif çıkar

Kızlar sabah test yaptım duruyo herhalde minik kelebeğim kan vericem dua edin lütfen benim için

Eklentiler

• 20240127_103154.jpg
    131,7 KB · Görüntüleme: 43
Ay maşallah. Anne buradayım diyor
Yaa inşallah çok sağolun.lutfen siz de üzülmeyin 2.5 yıldır bekliyorum ben asla ikinci cizgiyi goremicem diye dusunuyodum üzerine kanamam oldu dedim yine olmadı herhalde hâlâ da korkuyorum bir dış gebeliğim de var.Allahtan ümit kesilmez hic vazgecmedim siz de umidinizi koruyun bir de vitamin kullandım onun etkisi oldu diye düşünüyorum

Bende 4 aydır OMEGA 3 ve d vitamini alıyorum

Aynen öyle canım mutlaka kan ver varsa çıkar yoksa pazartesi bi doktora git tekrar bi sıkıntı varsa hormonlarda bi an evvel çaresine bakarsın ki inşallah öyle değil bebiştir
İnşallah kuzum bakmak lazım bakalım pazartesi veririm olmazsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…