Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kanı nereden vere bilirm şu an tatildeyim ve aile hekimimim olduğu il de de değilim. Hafta sonuda girdi . Acillerde bakılıyor mu bilgisi olan var mı?

Kanı nereden vere bilirm şu an tatildeyim ve aile hekimimim olduğu il de de değilim. Hafta sonuda girdi . Acillerde bakılıyor mu bilgisi olan var mı?
Acilde verebilirsin canım ben öyle yapmıştım daha önce

Canlar eski kan sonuçlarıma baktım da prolaktin seviyem son 3 ölçüm 22, 14, 21 olarak çıkmış yüksekmi acaba ya doktorum bununla ilgili birşey söylemedi.Aklıma takıldı şimdi

Hayırlı olsun canım sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip olur inşallah bn acilde verdim bı doktor mırın kırın etti yok burda yapılmıyor dedi ama yaptım.baktın yapmayacaklar gebelik şüphem var midem çok bulanıyor ona göre ilaç almam gerekiyor de

Evet canım yaptılar acilde zaten hiç sıkıntı çıkarmadılar

Kızlar günaydın. Dün kahverengi lekelenmem oldu. Ardından açık pembe adet gibi değil tek peçetelik bir lekelenmem oldu. Ama devamı gelmedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…