Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anestezinin etkisi olmaz demi canım o korkutuyo beni de yirmilik dişler falan çekilecek şimdiden düşünüyorum ya hamileliğe denk gelirse diye hayırlısı bakalım
Canım zaten embriyo oluşana kadar en az üç hafta geçiyor reglden bu yana. Ama sen doktora sor yine de gebelik düşünüyorum bu ay bu tedavi esnasında sorun olur mu diye

Canım zaten embriyo oluşana kadar en az üç hafta geçiyor reglden bu yana. Ama sen doktora sor yine de gebelik düşünüyorum bu ay bu tedavi esnasında sorun olur mu diye
Evet hani tam tutunma aşaması olunca düşük ihtimali aklına geliyo insanın gene de sorarım bi dahaki gittiğim de

Hanımlar ben azönce yorgan kaldırdım ve çok kötü ağrım oldu. Adetime altı gün var çatlamanın 11.günü. ben de test yaptım ama ilk idrar testi değil. Tabiki negatif çıktı. Ağırlık kaldırdığım için belki de regl erken Olcam ondan ağrı olmuş olabilir.Sizde yorum yapabilir misiniz

Canm bnce regl belirtisi değil.yumurtlamadan sonra bndede bel ağrısı batma hissi falan oluyordu inşallah senind3 gebeliktir

Merhaba kızlar ben yarın kan vericem özet geçiyorum pazar günü 16 çıkmıştı ertesi gün kanamam oldu devamı gelmedi dün test yaptım pozitif duruyor yarın en az kaç çıkması gerekiyor bir de kese ne zaman görünür acaba.belirti olarak da sadece çok fazla akintim var.hamileligim devam ediyor mu ondan bile emin değilim

120 sınır değer gibi düşünebilirsin canım kendin için, hayırlısıyla güzel haberler al bizi de müjdele

Kizlar bu ay ovulasyona basladim yardimci olurmusunuz bugun 8. Gun

Eklentiler

• IMG_20240126_162439.jpg
    143,7 KB · Görüntüleme: 36
Yanlış yönlendirmek istemem ama ben daha pik olmadı diye düşünüyorum belki kızlar farklı bir şeyler söyler
Tam anlam veremedim bende silik cizgileri ilk defa bukadar koyu yakaliyorum galiba yumurtam iyice buyuyor bal tarcin corek otu yapiyorum normalde obulasyondan anlarim iki yildir yapiyorum malum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…