Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kız yok Allah korusun. Rabbim anneliği herkese tattırsın inşallah. Ama şey gibi demek istedim. Sanki hamilelik bile olsa testte görünmeyecek gibi 😀Yapmadım testim var bir tane ama yapmak istemiyorum artık 😀
Yani bence testini yap negatif olursa doktora git çok gecikti seninki normal değil ama inşallah testin pozitif çıkar 🙏

Merhaba kızlar ben yarın kan vericem özet geçiyorum pazar günü 16 çıkmıştı ertesi gün kanamam oldu devamı gelmedi dün test yaptım pozitif duruyor yarın en az kaç çıkması gerekiyor bir de kese ne zaman görünür acaba.belirti olarak da sadece çok fazla akintim var.hamileligim devam ediyor mu ondan bile emin değilim
Kızlar sabah test yaptım duruyo herhalde minik kelebeğim 😊kan vericem dua edin lütfen benim için

Eklentiler

• 20240127_103154.jpg
    20240127_103154.jpg
    131,7 KB · Görüntüleme: 43
Ay maşallah. Anne buradayım diyor 🧿♥️
Yaa inşallah çok sağolun.lutfen siz de üzülmeyin 2.5 yıldır bekliyorum ben asla ikinci cizgiyi goremicem diye dusunuyodum üzerine kanamam oldu dedim yine olmadı herhalde hâlâ da korkuyorum bir dış gebeliğim de var.Allahtan ümit kesilmez hic vazgecmedim siz de umidinizi koruyun bir de vitamin kullandım onun etkisi oldu diye düşünüyorum

Yaa inşallah çok sağolun.lutfen siz de üzülmeyin 2.5 yıldır bekliyorum ben asla ikinci cizgiyi goremicem diye dusunuyodum üzerine kanamam oldu dedim yine olmadı herhalde hâlâ da korkuyorum bir dış gebeliğim de var.Allahtan ümit kesilmez hic vazgecmedim siz de umidinizi koruyun bir de vitamin kullandım onun etkisi oldu diye düşünüyorum
Bende 4 aydır OMEGA 3 ve d vitamini alıyorum

X