Gebeliğe Hazırlık 🌺 OCAK AYI GEBELİK BEKLEYENLER 🌺

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
belirtilerin neydi canım pekii
Ayaklarım çok yanıyordu üç dört gündür bu durum hormonal değişikliklerd3n dolayı oluyormuş gözlerim karariyordu bide uykum geliyordu bı anda uyku basıyordu bakalım daha beş günüm var ama testte çizgiyi gördüm yanlış değildir inşallah

Canım senin kan tahlilin 16,76 gibi bi şey çıkmıştı kimyasal geçirdin o zaman. Çok üzüldüm her şeyde vardır bi hayır
Ya ben de test pozitif çıksa bile 1 hafta beklemeyi düşünüyorum doktora gitmek için. Erken öğrenince sonraki süreç daha stresli oluyor sanki. Siz ne düşünüyorsunuz? Hemen gidilmeli mi kontrole

Bide dünden beri böyle mide yanması ile bulanmasi arası bişey tarif edemiyorum değişik bişey var midemde

değildir değildir canım inşallahh yarın ilk idrarla tekrar yap bi kuzum

Ya ben de test pozitif çıksa bile 1 hafta beklemeyi düşünüyorum doktora gitmek için. Erken öğrenince sonraki süreç daha stresli oluyor sanki. Siz ne düşünüyorsunuz? Hemen gidilmeli mi kontrole
Kuzucum eğer kan pıhtılaşması tanın yoksa keseyi görmeye gitmen daha mantıklı o da beta 2000 üstü karından daha iyi görünür belki 3000de. Şahsen benim öyle bi şansım yok ilk bebeğimi pıhtılaşmadan kaybettim betayı 5 bile görsem koşarak gitmem lazım

Folik asit al kullanamaya basla 7. Haftadan önce bnde gitmeyi düşünmuyorum çünkü bazen küçük olunca 8. Haftaya kadar bile kalp atışını duymayabiliyor ve stresli bir hafta geciriyoruz

Bide dünden beri böyle mide yanması ile bulanmasi arası bişey tarif edemiyorum değişik bişey var midemde
Yaaa mide yanması bende de var kaç gündür farklı bir şey de yemiyorum oysaki. Bakalım çooook heyecanlııı. Şu an evimde olmadığım için yapamıyorum testi.

2022 eylülde düşük yaptım nedenini bulamadık o zaman gitmeli miyim?

Yaaa mide yanması bende de var kaç gündür farklı bir şey de yemiyorum oysaki. Bakalım çooook heyecanlııı. Şu an evimde olmadığım için yapamıyorum testi.
Egerki miden sıkıntıli değilse reflü falan yoksa salçalı domatesli mide asitini yükseltecek bişey yemediysen büyük bı belirti bnce çünkü ilk gebeligimdede bulantidan önce yanma çok olmuştu bnde

2022 eylülde düşük yaptım nedenini bulamadık o zaman gitmeli miyim?
Düşüğün bin tane sebebi var canım. Onu araştırsaydınız aslında daha iyi olurdu. Şu ya da bu sebepten demek çok zor. Bana test yapıldı hem genetikler hem trombofili testi. Pozitif çıkmasına rağmen hoca kesin bu yüzden demedi. Bu yüzden olma ihtimali yüksek dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…